Skocz do zawartości

Tatrzańska zabawa: czy zdarzyło Ci się :)


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, tatromaniak napisał:

Zgadzam się, bardzo fajny wątek ?

@tatromaniak Dzięki! Podobnie, jak i Tobie zależy mi, żeby forum hulało, a wszyscy jego użytkownicy czuli się tu dobrze, dzielili się swoimi pasjami i doświadczeniami, a jeśli mieliby się w czymś różnić, to robiliby to z szacunkiem dla innych rozmówców. 

@vatra @Kacha @Kasia K @Anuś @Lavinka @Mateusz Z @Luk_ @Krisbin @karpasani @piterson777 @J@n @Karol Kliński @Bieszdzadzki_tatromaniak @Malin @MałaMi @Gieferg @Anna M. @Mili Wi @Q'bot @Nu81 @Maćek @starońi inni, których nie oznaczyłem - serdeczna prośba o to, żebyście jak najaktywniej włączyli się w nasze forumowe życie. Stwórzmy, proszę, wspólnie fajną platformę do dyskusji. Miejsce, gdzie nie tylko będziemy pisać o łączącej nas pasji, ale też fajnie bawić się, poznawać, integrować. @tatromaniak dał nam super narzędzie, a tylko od nas zależy, jak to miejsce będzie wyglądać. Dzięki! ?

Edytowane przez Mnich
  • Lubię to ! 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Luk_ napisał:

Czy zdarzyło Ci się poprosić kogoś o poratowanie jedzeniem/piciem ;)?

Tak, pamiętna wyprawa na Radziejową... 

 

1 godzinę temu, J@n napisał:

Kogo pogryzły pluskwy w schronisku Stara Roztoka ?

Mnie na szczęście nie. Raz dostałem po kostkach w Markowych Sz. 

Czy odmówiono Wam kiedyś noclegu w schronisku?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Luk_ napisał:

Na jaki szczyt chciałbyś/chciałabyś wejść, na który nie prowadzi żaden szlak i dlaczego? 

Na Jaworowy, Mały Jaworowy, Szatan, Hruby, Batyżowiecki, Dzika Turnia - bo jeszcze na nich nie byłem 

 

10 minut temu, Luk_ napisał:

Czyżbyś Ty jechał, J@n ??

no niestety nie dam rady bo musiał bym robić kwarantannę ale liczyłem że ktoś z aktywnych tutaj maniaków pojedzie i zrobi fajne fotki

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Luk_ napisał:

Zaspać nie, to była raczej kontrolowana drzemka w stylu "jeszcze 20min" ? no i nigdy z powodu drzemki nie zmieniałem celu. 

Zdarzyło Ci się zapomnieć jakiegoś istotnego elementu ekwipunku?

Owszem. Podczas jednego z zimowych wyjazdów zapomniałem spakować raków ?

O czym myślisz w chwilach największego kryzysu?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...