Jump to content

Tatrzańska zabawa: czy zdarzyło Ci się :)

Recommended Posts

11 godzin temu, Bieszdzadzki_tatromaniak napisał:

najładniejsza panorama w Tatrach jest twoim zdaniem z  ? 

Co prawda nie byłam, ale zdjęcia przestudiowałam i marzy mi się widzieć panoramę z Szpiglasowego Wierchu ? 

Jaki szlak/ szczyt/ cel wędrówki najbardziej Cię zaskoczył (pozytywnie bądź negatywnie)?

• Like ! 2
  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@tatromaniak Dzięki! Podobnie, jak i Tobie zależy mi, żeby forum hulało, a wszyscy jego użytkownicy czuli się tu dobrze, dzielili się swoimi pasjami i doświadczeniami, a jeśli mieliby się w czymś różn

Kto jest za tym, żeby Kacha pozostała z nami, niech da lajka ?

Przejazd nocą z Lubelszczyzny w Tatry, wschód Słońca pod przełęczą pod Wołowcem i przejście granią aż do Bystrej ? ale generalnie odradzam wyjścia w góry bez snu! Szlak na którym najbardziej się

Posted Images

1 godzinę temu, Lavinka napisał:

Co prawda nie byłam, ale zdjęcia przestudiowałam i marzy mi się widzieć panoramę z Szpiglasowego Wierchu ? 

Jaki szlak/ szczyt/ cel wędrówki najbardziej Cię zaskoczył (pozytywnie bądź negatywnie)?

chyba nie ma takiego który mnie zaskoczył negatywnie z samego faktu pójścia gdzieś się nie czułem, zle  ale z powodu zachowania ludzi na szlaku to już tak, pod tym względem trasa do MOK-u. Natomiast pozytywnie to chyba moje pierwsze 2 tysiące zimą- Wołowiec 

jaki szczyt uważasz za wizytówkę Tatr ? 

Edited by Bieszdzadzki_tatromaniak
  • Like ! 1
7 godzin temu, Anuś napisał:

Zdecydowanie z ? ( bo słodko wygląda ) 

Ulubione słowackie schronisko? 

Słabo znam Słowackie Tatry, byłem tylko w Chacie pod Rysami. Ale mam silne postanowienie, by w końcu to zmienić ?

Które ze zwierząt najbardziej kojarzy Wam się z Tatrami: kozica, świstak, niedźwiedź, czy ryś? 

27 minut temu, Anuś napisał:

Niedźwiedź ?

Zakopane ?czy??

Każde miejsce/miasto ma swoje blaski i cienie. Nawet zakopiańskie Krupówki da się polubić, pod warunkiem, że nie ma na nich tłumów ?

@J@n - zdecydowanie śnieg! Na piargu zaliczyłem kiedyś swój jedyny i spektakularny zjazd w dół ?? 

Gdybym miał(a) możliwość zbudowania nowego schroniska w polskiej części Tatr, to gdzie bym je postawił(a)?

1 godzinę temu, Mnich Moderator napisał:

Każde miejsce/miasto ma swoje blaski i cienie. Nawet zakopiańskie Krupówki da się polubić, pod warunkiem, że nie ma na nich tłumów ?

@J@n - zdecydowanie śnieg! Na piargu zaliczyłem kiedyś swój jedyny i spektakularny zjazd w dół ?? 

Gdybym miał(a) możliwość zbudowania nowego schroniska w polskiej części Tatr, to gdzie bym je postawił(a)?

Na Łysej Polanie. Narty czy deska ?

• Like ! 1

Tak żebym sobie bez tego nie poradził to nie. Ale raz zapomniałem czołówki, raz chyba kijków, ale najbardziej bolesny był brak torebki herbaty ? Termos z wrzątkiem był, woda posłodzona i najważniejszego składnika nie było. Na szczęście spotkani Panowie na szlaku oddali nam jedną torebkę Liptonowego Earl Greya. Od tej chwili zakochałem się w tym rodzaju herbaty ?

Kupujecie ubezpieczenie na Słowację?

P.S. Jeśli są tutaj Ci panowie, co oddali we wrześniu torebkę herbaty przy odejściu szlaku albo na Kozi albo na Kozią Przełęcz to serdecznie dziękuję jeszcze raz! ?

• Like ! 1
  • Haha 2
22 minuty temu, Mnich Moderator napisał:

Zerwał wam się kiedyś pasek od plecaka podczas wędrówki? 

Całe szczęście nie. Kiedyś mi się zamek zepsuł na szlaku. 

W jakim najdziwniejszym miejscu zdarzyło się Wam spać w Tatrach? (Np. pod ławką w piątce, albo przed hotelem w murowańcu)

• Haha 1
23 godziny temu, Mateusz Z napisał:

W jakim najdziwniejszym miejscu zdarzyło się Wam spać w Tatrach? (Np. pod ławką w piątce, albo przed hotelem w murowańcu)

Zawsze jeżdżę na jednodniowe wypady, więc niestety nie mam do opowiedzenia żadnej mrożącej krew w żyłach historii o spaniu w kominie Murowańca, ale zawsze chętnie sobie leżę na trawie, jeśli to się liczy ?

Czy zgubiłeś coś kiedyś w górach?

• Like ! 1
6 godzin temu, Luk_ napisał:

Popieracie wycinkę lasu w Chocholowskiej ze względu na kornika?

Nie! Uważam, że przyroda sama sobie poradzi z kornikiem. Z człowiekiem chyba raczej nie!

Czy zdarzyło Wam się oglądać krokusy w Chochołowskiej? A może gdzieś w innym miejscu w Tatrach?

1 godzinę temu, vatra napisał:

Nie! Uważam, że przyroda sama sobie poradzi z kornikiem. Z człowiekiem chyba raczej nie!

Czy zdarzyło Wam się oglądać krokusy w Chochołowskiej? A może gdzieś w innym miejscu w Tatrach?

Tak, na Chocho właśnie.

Ulubiony film o tematyce górskiej?