Jump to content

Anna M.

Member
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Anna M. last won the day on June 3 2020

Anna M. had the most liked content!

Community Reputation

803 Excellent

2 Followers

About Anna M.

 • Birthday 02/27/1900

Recent Profile Visitors

1,007 profile views
 1. Chciałam pochwalić się Wam ? Dostałam piękny prezent od córki i zięcia na Dzień Matki ❤️ Jest to obraz Tatr Wysokich zakupiony w Sklepie Tatromaniaka ? Jak Wam podoba się taki prezent?
 2. @Mateusz Z, na Twoim zdjęciu, Bystra wygląda pięknie i groźnie, a w rzeczywistości jest to szczyt, który wcale nie jest wymagający, groźny, ale jest piękny ?
 3. Jak wpisywałam w "szukaj" wątek Bystra, nie odnalazło mi, więc założyłam. Teraz wiem dlaczego. @staroń wpisał nazwę słowacką ? Ale przecież nic takiego nie stało się, jest dwa razy ?
 4. @Luk_, zawsze na schodzeniu dłuży się, bo człowiek jest już zmęczony. Ja schodziłam Iwanicką z Ornaku i też już miałam dość, myślałam, że nigdy nie skończy się ?
 5. Właśnie dlatego, że nocowałam w schronisku, poszłam przez Starorobociańską. Zresztą lubię tę dolinę, a nie bardzo kocham odcinek między Iwanicką Przełęczą, a Starorobociańską ?
 6. @Tatromen, teraz zimą na Wołowiec, a latem na Bystrą ?
 7. @Tatromen, ale ja mam na myśli lato ?
 8. Pasowałoby ? A ja już obmyślałam iść przez Dolinę Kamienistą, a schodzić przez Bystrą Dolinę.
 9. Też czasami zastanawiałam się nad tym, czy nie podreptać od Słowacji, tylko ten dojazd na Słowację, nie wiadomo, gdzie zostawić samochód. Zostawiając samochód, trzeba do niego wrócić, itd. Wygodniej od strony polskiej i chyba krócej. No i te misie, więcej ich na Słowacji ? ?
 10. @Anuś, idź koniecznie! Szlak jest długi, ale w lato jest długi dzień, jest czas na zdjęcia i na poleżenie ?
 11. Zjadłam jeden wyraz, np. pięknym ? Ale jesteś drobiazgowy i czemu nie domyśliłeś się? ? ?
 12. Chciałam Wam polecić przepiękną wycieczkę na Bystrą - najwyższy szczyt Tatr Zachodnich, leżący całkowicie w Słowacji, wznoszący się ponad trzema dolinami: Gaborową, Kamienistą i Bystrą. Tego dnia, gdy wyszliśmy bardzo wcześnie rano ze Schroniska w Dolinie Chochołowskiej (nocowaliśmy w schronisku), moim oczom ukazał się piękny wschód słońca z fantastyczną mgiełką ??? Dzień zapowiadał się piękny i taki pozostał do końca. Idąc Doliną Chochołowską około 20 minut, napawałam się tak rzadko spotykanym wschodem słońca. Później skręciliśmy w Dolinę Starorobociańską (czarny szlak), którą doszliśmy
 13. Też tak mam, jakoś zimą lepiej, szybciej schodzi mi się z góreczki w raczkach ?
 14. @vatra, musisz dowiedzieć się, gdzie jest najbliższy Odział PTTK (znajdziesz w internecie) w Twoim mieście (lub najbliżej Twojego miejsca zamieszkania), zabierasz ze sobą zdjęcie, kasę i zapisujesz się. Jeżeli masz grupę inwalidzką, to zabierasz również legitymację inwalidzką. Renciści i emeryci też chyba mają zniżkę 50% ? Później, co rok odnawia się, tzn. na legitymacji PTTK naklejają nalepkę na następny rok (w marcu). Legitymacja zawsze ważna jest do końca marca. Powodzenia! ? ?
 15. @Anuś, supcio byłoby tak mieć za darmo noclegi w schroniskach ? ale niestety to nierealne ? Lubię spać w schroniskach, a poza tym w ten sposób skracam sobie dojście do określonego szlaku. Na starość niestety chodzę dużo wolniej, pewnych szlaków nie zrobiłabym, gdybym nie spała w schronisku ? Poza tym nocleg w schronisku nie jest wcale droższy niż w Zakopanem. Mam jeszcze 20% zniżki, z racji przynależności do PTTK. Opłaca się należeć do PTTK, jest zniżka w schroniskach polskich i dodatkowo jeszcze ubezpieczenie. Jak rozwaliłam kolano w Tatrach, dostałam odszkodowanie. W zeszłym roku pełna skła
×
×
 • Create New...