Jump to content

Kacha

Member
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kacha last won the day on January 14

Kacha had the most liked content!

Community Reputation

320 Excellent

1 Follower

About Kacha

 • Birthday 12/05/1991

Recent Profile Visitors

659 profile views
 1. Pięknie! Taki wypad to chyba najlepszy sposób na reset od codzienności :)
 2. @Agunia może spróbuj przez forum z kimś się złapać jak już będziesz wiedziała kiedy dokładnie wyjedziesz :)
 3. Od dzisiaj pytanie : "...A w góry nosisz buty niskie, czy wysokie..?" nabiera zupełnie nowego znaczenia 😂👍
 4. @Q'bot nie jestem pewna czy to akurat dobre porównanie..... 😂😂😂 Obuwie tej pani wyglądało podobnie do tego 👇
 5. Kolejna sytuacja 😁 Rok 2011, razem z dwiema moimi siostrami, świeżo upieczonym szwagrem oraz moim przyjacielem, chcieliśmy wjechać kolejką na Gubałówkę. Spora była kolejka do kolejki, więc postanowiliśmy wejść pieszo. Jako że grupa gdzieś się rozeszła, czekałam na wszystkich przy budynku pkl i obserwowałam osoby ruszające w górę,i oto nagle moim oczom ukazała się jakże zakochana piękna para. Młodzi byli, może po 20 lat mieli, on przystojny, wysportowany, idąc w trampkach, dumnie trzymał swoją ukochaną za rączkę, gdy ta z uporem twierdziła, że nie będzie czekała godzinę na wjazd. Dziewczyna filigranowa, włosy ciut raziły po oczach tlenionym blondem, miała różową bluzkę i białą mini spódniczkę. Pamiętam ją dokładnie, serio, ale to dlatego, że do dzisiaj zastanawiam się w jaki sposób chciała wejść po tym błocie i wystających korzeniach w obuwiu typu drewniaczki na obcasie - dla tych, którzy nie potrafią sobie wyobrazić: podeszwa i obcas na oko 8-10 cm wyglądają jak z drewna, i ta podeszwa trzyma się na stopie dzięki jednemu szerokiemu paskowi przez srodstopie. Poszli. Zanim moja grupa się zebrała do wyjścia, minęło z pół godziny. Ruszyliśmy w górę. Zakochaną parę wyprzedzilismy jakoś w połowie drogi, przy okazji podziwiając bieliznę pięknej blond dziewczyny, która w całości prezentowała się spod jej białej mini, podczas gdy ona uważnie stawiała już bose stopy pomiędzy wystające korzenie drzew. Po dojściu na górkę, ja i moi towarzysze rozsiedliśmy się na tarasie przy samej kolejce. Zakochani byli wytrwali. Dotarli na miejsce około 45 minut po nas. Ach, co ta miłość robi z człowieka. Ile siły daje, żeby pokonywać to, co na ogół wydaje się niemożliwe.... 😉 Edit: oczywiście nie chcę obrażać blondynek, w końcu sama nią jestem 😁 ale czasem jak patrzę na takie sytuacje, to nie dziwię się skąd się biorą wszystkie dowcipy o kobietach z takimi włosami 🙈
 6. Ale tam nie ma żadnych trudności, zwykły spacer pod górę asfaltem. Mnie turyści mijali jak się już odbije do piątki, gdzieś na granicy lasu, w miejscu gdzie po krótkim odcinku zaczyna się bardziej stromo po skałach.
 7. Ja ze swojej strony mogę opisać sytuację z lipca ubiegłego roku. Pojechałam w Tatry sama, po 5 ruszylam z Palenicy do Piątki z zamiarem wejścia dalej na Krzyżne, przz Pańszczycę do Rusinowej Polany, wyszłam więc tak raniutko bo w końcu długa droga była przede mną. W piątce jednak zrezygnowałam z dalszej wędrówki bo chmury mi się nie podobały, gdzieś w oddali grzmiało, a może mi się wydawało..? W każdym razie koło 11 schodzilam już w dół i zaczynało padać. Z naprzeciwka mijała mnie mała grupa mężczyzn (trzech albo czterech), wszyscy już dobrze po %%%... Jeden z nich,trzymając w ręku puszkę z piwem, zatrzymał się przede mną i z szeroko otwartymi oczami zapytał o której trzeba wyjść w górę, żeby już schodzić.. Uśmiechnęłam się i powiedziałam tylko "skoro świt" i poszłam dalej. Nie widzę nic złego w wypiciu piwa w schronisku, ale dziwię się jak można dać sobie tak w palnik i iść w góry. Ja bym nie dała rady. Raz, że bym się zasapała po drodze 😅😂 dwa, piwo jest moczopędne, trzy - są miejsca w których jednak trzeba się pilnować i trzymać równowagę, to gdzie, w góry, iść w takim stanie, jak panowie mieli na płaskim problem z równowagą..
 8. A czy ktoś z nas zgadujących jest chociaż blisko? ☺
 9. To może żółty, z przełęczy Krzyżne w dół do doliny Pańszczycy?
 10. Ja niestety kilka lat temu stałam w kolejce, może nie w aż tak dużej, ale stałam. A najgorsze było to, że tuż po wejściu pod sam krzyż trzeba było od razu stanąć w kolejnej kolejce....do zejścia na dół 🙈😂
 11. Ja to wiem, w końcu jestem autorką zdjęcia ;) No dobra, Qbot jako pierwszy napisał skojarzenie, Luk z kolei podał właściwą nazwę, więc już wy między sobą się dogadajcie który z was teraz wrzuca zagadkę :)
 12. No dobrze, to teraz odpowiedzcie na pytanie: z jakiego szczytu Kacha podziwiała te piękne widoki i zrobiła zdjęcie? :)
 13. Czyli zgadłam,tak? 😁
×
×
 • Create New...