Jump to content

vatra

Member
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by vatra

 1. vatra

  MOKO-hokej

  Myślę, że nie bardziej niż mieszkańcy pozostałych regionów Polski!!!
 2. vatra

  Rysy

  Owszem, sporo i to dobrze. Zawsze czuję się bezpieczniej, jak jest więcej ludzi a mniej niedźwiedzi 😏😀
 3. Wszystko ok tylko te trampki😏 nie polecam, jest ślisko!
 4. Dzięki @Alek ale powiem Ci, że oprócz czytania internetu ze zrozumieniem, posługuję się jeszcze czymś takim jak rozsądek! Doświadczenie czerpię z różnych żródeł ale przede wszystkim chodząc po górach, już od wielu lat😏 Natomiast trudno zaprzeczyć, że w jakiś sposób korzystam również z tego co można znaleźć chociażby tutaj na forum.
 5. vatra

  MOKO-hokej

  Nie wiem dlaczego kojarzysz razem te dwa pojęcia?!😀 Górale to górale, nie dutki!
 6. To prawda, nie chodzi o to żeby teraz szukać przyczyny tego konkretnego wypadku a tym bardziej oceniać. Trzeba natomiast rozmawiać o problemie. Wszyscy wychodzimy w góry i wszyscy możemy popełniać błędy, które mogą skończyć się mniej lub bardziej tragicznie. Przyznam, że sama chętnie oglądam filmy Dominika i innych takich pasjonatów i jestem zafascynowana tym co robią. Ktoś mniej doświadczony tak jak ja, nie potrafi czasem ocenić co jest ryzykiem a co jest normą. Czytając taką dyskusję jak w tym wątku też się czegoś uczę.
 7. vatra

  MOKO-hokej

  Bo tylko zawodnicy z podhalańskich klubów mają takie odlotowe pomysły!👍😀
 8. vatra

  MOKO-hokej

  Spokojnie, nie ma się co martwić! Z tego co czytałam to po pierwsze TPN nie wydał pozwolenia na organizację tej imprezy i będzie wyjaśniał sprawę ale też przyznają, że nie było zagrożenia ani dla przyrody ani dla hokeistów😏 bo pokrywa lodu jest wystarczająco gruba.
 9. Dwa dni temu piłam kawę pod Murowańcem☺️ ale ponieważ nie chciało mi się zdejmować raczków, nie wchodziłam do środka więc nie wiem co tam się dzieje! Niemniej jednak informacja o glebowaniu byłaby bezcenna!
 10. vatra

  Bystra 2248 m n.p.m.

  Patrzę na to zdjęcie i tak skojarzyła m się Alpamayo, szczyt w Andach 5947 m n.p.m. która uchodzi za najpiękniejszą górę świata. Rzeczywiście jest piękna, jedna i druga!
 11. vatra

  Rysy

  To się nie otwiera☺️ tu się przechodzi pod... 😂
 12. vatra

  Rysy

  @Tatromen A ja widziałam😀
 13. @Nobody Trzeba było zrobić zdjęcie z drugiej strony!😀
 14. vatra

  Dolina Gąsienicowa

  Grześ - Rakoń - Wołowiec owszem ale na lato! Co prawda to zimowe chodzenie naprawdę nie jest takie trudne jak mi się wydawało, ale jeszcze nie umiem ogarnąć warunków atmosferycznych😀 Wczoraj na Gąsienicowej padał śnieg później jakiś deszcz, była mgła no i nie wiedziałam co jeszcze może się wydarzyć😀 Oczywiście na Grzesia i szarlotkę pójdę wcześniej👍
 15. vatra

  Dolina Gąsienicowa

  Idę za Tobą więc myślę o Grzesiu 😂
 16. vatra

  Dolina Gąsienicowa

  Dzisiejsza Gąsienicowa! @Anna M. Też mi się szybko schodzło😀
 17. vatra

  Dolina Gąsienicowa

  @Anna M. jak to zrobić?
 18. Dzięki @Anuś bo jestem właśnie na etapie kompletowania nowych ubranek na sezon wiosenno-letnio-jesienny!
 19. Dla mnie góry są o wiele ciekawsze przez to, że mogę cieszyć się nimi razem z kimś bliskim! Wtedy też są cudowne wspomnienia, każdy szlak ma emocjonalny kolor i smak. Super przegląda się zdjęcia z takich wspólnych wypadów i nawet te mało udane są piękne bo jest na nich jakieś wspomnienie, przygoda, historia...👍
 20. Wydaje mi się, że wybierałaś się w Bieszczady na emeryturze?!😀 No to zaproszenie jeszcze trochę poczeka😂
 21. Sorry @Kacha ale to zdjęcie to jest druga połowa kwietnia 2018 roku! Zapomniałam, że czas leci do przodu😆 W zeszłym roku było więcej śniegu. Natomiast dwa lata temu byłam co prawda tylko na Grzesiu ale spokojnie bez sensacji, w raczkach można było iść dalej. Tak że planuj bez obaw. Ja wybieram się w Zachodnie jeszcze w zimie, zgodnie z kalendarzem Urubki😂 do końca lutego!
 22. vatra

  Rysy

  Super zdjęcia, szczególnie to pierwsze, jest świetne👍 Rysy od słowackiej strony to mój plan na ten rok! Jak widzę takie foty to już nie mogę się doczekać aż nasi sąsiedzi otworzą szlaki!😀
 23. vatra

  Wiosennie...

  Bardzo ciekawe jest to poznawanie Tatr o różnych porach roku. Inaczej się chodzi i zupełnie inaczej wyglądają te same znane miejsca. Najbardziej lubię wiosnę w górach, kiedy wszystko budzi się do życia, kwitnie, szumi i jest najpiękniej! Czasem tylko śnieg może zaskoczyć na szlaku nawet w czerwcu tak jak w zeszłym roku!
 24. @Kacha W zeszłym roku byłam w Zachodnich pod koniec kwietnia i wyglądały tak! Raczki się przydadzą.
 25. vatra

  Czerwone Wierchy

  Schodziłam tak w sierpniu i zdecydowanie odradzam. Szłam od Kondrackiej Przełęczy przez Kopę i właśnie czerwonym do Kościeliskiej ale myślę, że lepszy jest odwrotny kierunek i zejście przez przełęcz pod Kopą
×
×
 • Create New...