Jump to content

tatromaniak

Administrator
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

tatromaniak last won the day on August 14 2019

tatromaniak had the most liked content!

Community Reputation

212 Excellent

9 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dlatego na 10000 też będzie 😉
 2. Tymczasem liczba zarejestrowanych Forumowiczów przekroczyła 2000 - wielkie dzięki za Waszą aktywność 🙂
 3. To nie jest żaden problem, po prostu zapomniałem. Wyjaśniłem już to, skończmy temat.
 4. ja tu tylko sprzątam 😉
 5. Twoja opinia, masz do niej prawo. Z drugiej strony...ktoś poświęca swój wolny czas, żeby coś stworzyć (to forum). Nie czerpie z tego żadnych profitów, a nagrody funduje z własnej kieszeni. Zapomniał założyć wątek i przeprosił. Trochę nie rozumiem pisania od razu, że to słabe. Temat będzie kontynuowany, nic się nie martw. Chciałbym jednak móc zachować w tej kwestii pewną decyzyjność.
 6. Witajcie, informujemy, że użytkownicy o nickach Tatromen i Taterka zostali zawieszeni na okres 1 miesiąca. Po pierwsze - to jedna i ta sama osoba lub dwie osoby piszące z tego samego adresu IP (w bardzo podobnym stylu). Otrzymywaliśmy od Was wiele zgłoszeń odnośnie stylu wypowiedzi i kultury tychże użytkowników. Niestety próby tłumaczenia i jakiekolwiek wcześniejsze ostrzeżenia nie przynosiły żadnego efektu. Nie możemy pozwolić, aby inni użytkownicy czuli się obrażani lub wyśmiewani przez osobę (lub osoby), która ma - w mojej ocenie - dziwne poczucie wyższości. W chwili obecnej jest to jedyna możliwa decyzja. Dajcie znać co o niej myślicie. PS: Jednocześnie ostrzegamy, że próba założenia nowego konta będzie skutkowała permanentnym banem na Forum.
 7. Nawał innych obowiązków i zapomniałem o tym, przepraszam.
 8. Będzie w lutym, obiecuję 🙂
 9. Niestety dodruk jest niemożliwy, a wszystkie egzemplarze mamy wyprzedane 😞 pozostaje mi zaprosić za rok...Pozdrawiam!
 10. Wątek wyczyszczony. @Tatromen, @Taterka - osobiste wycieczki proszę zachować dla siebie. Jest to ostatnie ostrzeżenie z mojej strony. Proszę pisać na temat i nie robić z forum chatu.
 11. WYNIKI: Nagrodę za listopad zdobywa @staroń - gratuluję i proszę o kontakt mailowy na redakcja@tatromaniak.pl 🙂
 12. Osobiście zrobiłbym wschód na Łapszance i w godzinach porannych przemieścił na Głodówkę. Głodówka nie jest też typowym miejscem pod wschód, zależy od tego co się dzieje na niebie. Godzina-dwie po wschodzie to jeszcze wg mnie dobry czas na Głodówkę.
 13. tatromaniak

  Konto na forum

  Dzień dobry, będziemy próbować dodać tę funkcję, natomiast w każdej chwili można zgłosić (mailowo lub w prywatnej wiadomości) chęć usunięcia konta i nie ma z tym żadnego problemu - o czym się Pani przekonała. Pozdrawiamy
 14. Prosimy zamieszczać swoje najlepsze zdjęcia z gór. JEDNO ZDJĘCIE NA UŻYTKOWNIKA. Spośród zamieszczonych zdjęć Administracja wybierze ZDJĘCIE MIESIĄCA (wyniki pierwszego dnia kolejnego miesiąca). Nagrodą dla autora będzie dowolna, wybrana przez niego koszulka Tatromaniaka. Wrzucając zdjęcie piszemy gdzie zostało zrobione 🙂 Zapraszamy do zabawy!
×
×
 • Create New...