Jump to content

tatromaniak

Administrator
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

tatromaniak last won the day on August 14 2019

tatromaniak had the most liked content!

Community Reputation

215 Excellent

9 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, posty znikają tylko w jednym przypadku - kiedy użytkownik poprosi o usunięcie konta. (tak było w przypadku kolegi Jacka, z przyczyn prywatnych poprosił o tymczasowe usunięcie) Poza tym nic nie jest kasowane.
 2. Dlatego na 10000 też będzie 😉
 3. Tymczasem liczba zarejestrowanych Forumowiczów przekroczyła 2000 - wielkie dzięki za Waszą aktywność 🙂
 4. To nie jest żaden problem, po prostu zapomniałem. Wyjaśniłem już to, skończmy temat.
 5. ja tu tylko sprzątam 😉
 6. Twoja opinia, masz do niej prawo. Z drugiej strony...ktoś poświęca swój wolny czas, żeby coś stworzyć (to forum). Nie czerpie z tego żadnych profitów, a nagrody funduje z własnej kieszeni. Zapomniał założyć wątek i przeprosił. Trochę nie rozumiem pisania od razu, że to słabe. Temat będzie kontynuowany, nic się nie martw. Chciałbym jednak móc zachować w tej kwestii pewną decyzyjność.
 7. Witajcie, informujemy, że użytkownicy o nickach Tatromen i Taterka zostali zawieszeni na okres 1 miesiąca. Po pierwsze - to jedna i ta sama osoba lub dwie osoby piszące z tego samego adresu IP (w bardzo podobnym stylu). Otrzymywaliśmy od Was wiele zgłoszeń odnośnie stylu wypowiedzi i kultury tychże użytkowników. Niestety próby tłumaczenia i jakiekolwiek wcześniejsze ostrzeżenia nie przynosiły żadnego efektu. Nie możemy pozwolić, aby inni użytkownicy czuli się obrażani lub wyśmiewani przez osobę (lub osoby), która ma - w mojej ocenie - dziwne poczucie wyższości. W chwili obecnej jest to jedyna możliwa decyzja. Dajcie znać co o niej myślicie. PS: Jednocześnie ostrzegamy, że próba założenia nowego konta będzie skutkowała permanentnym banem na Forum.
 8. Nawał innych obowiązków i zapomniałem o tym, przepraszam.
 9. Będzie w lutym, obiecuję 🙂
 10. Niestety dodruk jest niemożliwy, a wszystkie egzemplarze mamy wyprzedane 😞 pozostaje mi zaprosić za rok...Pozdrawiam!
 11. Wątek wyczyszczony. @Tatromen, @Taterka - osobiste wycieczki proszę zachować dla siebie. Jest to ostatnie ostrzeżenie z mojej strony. Proszę pisać na temat i nie robić z forum chatu.
 12. WYNIKI: Nagrodę za listopad zdobywa @staroń - gratuluję i proszę o kontakt mailowy na redakcja@tatromaniak.pl 🙂
 13. Osobiście zrobiłbym wschód na Łapszance i w godzinach porannych przemieścił na Głodówkę. Głodówka nie jest też typowym miejscem pod wschód, zależy od tego co się dzieje na niebie. Godzina-dwie po wschodzie to jeszcze wg mnie dobry czas na Głodówkę.
 14. tatromaniak

  Konto na forum

  Dzień dobry, będziemy próbować dodać tę funkcję, natomiast w każdej chwili można zgłosić (mailowo lub w prywatnej wiadomości) chęć usunięcia konta i nie ma z tym żadnego problemu - o czym się Pani przekonała. Pozdrawiamy
×
×
 • Create New...