Jump to content

MałaMi

Member
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by MałaMi

 1. SIerpniowy SZpiglasowy Wierch oraz Szpiglasowa Przełęcz. Szlak piękny, stosunkowo łatwo dostępny. Łańcuchy od strony Doliny 5 Stawów Polskich nie stanowią problemu. Polecam!
 2. Trzydniowiański Wierch od Polany Trzydniówki, schody bardzo wysokie, mało wygodne. Byłam raz i za więcej podziękuję, aczkolwiek widoki ze szczytu piękne;-)
 3. @Karol Kliński super relacja i gratuluję Wam zdobycia Zawratu. Mam nadzieję, że i mi się uda już za kilkanaście dni;-) A strona trudniejsza poczeka, każdy zna swoje możliwości;-)
 4. Ja na Zawrat chętnie pójdę, nie było mnie tam jeszcze;-)
 5. Mam nadzieję, że jednak będziesz mógł;-)
 6. Wędrówkę, zapraszamy do wspólnej przygody;-) im nas więcej tym weselej;-)
 7. Mam nadzieję, że uda nam się zgrać;-)
 8. Jesteśmy w stałym kontakcie;-) miło by było razem powędrować z innymi Tatromaniakami;-)
 9. MałaMi

  Sarnia Skała

  Sarnia Skała to szczyt do którego wracam, ze względu na piękny widok na Rycerza i sentyment...
 10. Cześć Tatromaniacy;-) Wybiera się ktoś w lipcu w Tatry? Ja chciałabym pojechać na weekend od 17-19. Jeśli ktoś miałby ochotę razem powędrować, to zapraszam;-)
 11. MałaMi

  Gęsia Szyja

  Rusinowa i Gęsia prezentują się nadzwyczajnie. Byłam tam dość dawno i był to jeden z moich pierwszych tatrzańskich szlaków;-) Szlak bez żadnych utrudnień do Rusinowej Polany, dalej trudnością są schody aż do szczytu;-)
 12. Przyjazne miejsce dla dzielenia się pasją i doświadczeniem. Razem można więcej;-) Powodzenia
 13. Taki był plan, aczkolwiek ze względu na przebiegającą tam granicę zrezygnowaliśmy. Ale to nic straconego, kolejnym razem chętnie pójdę, podobno widoki wspaniałe;-)
 14. Wąwóz Homole to przepiękne miejsce, w które można wybrać się na godzinny spacer. Liczne wodospady, schodki, skałki. Następnie można udać się na Palenicę ( kolejka krzesełkowa 20zł). Na miejscu ławeczki, bar, cisza i piękne widoki.
 15. Na Rusinowej Polanie. Tak przy okazji w tamtejszej bacówce mają najlepsze oscypki;-)
 16. Oddychalność też jest ważna, aczkolwiek nieprzemakalność jak dla mnie ważniejsze.
 17. Okej, dzięki;-) Mam jeszcze na uwadze 2 inne modele: https://8a.pl/kurtka-damska-salewa-puez-clastic-2-ptx-2l-jacket-black-out, oraz https://8a.pl/damska-kurtka-the-north-face-all-terrain-zip-in-jacket-urban-navy, warte uwagi?
 18. Cześć. Chciałabym zaopatrzyć się w dobrą kurtkę przeciwdeszczową. Po ostatnim deszczu w górach przekonałam się, że softhelle, nawet o właściwościach wodoodpornych nie sprawdzają się. Jest bardzo dużo różnych modeli, membran i firm na rynku, które oferują taką odzież. Wybór jest trudny, więc może polecacie jakiś sprawdzony model?
 19. Tak. Czy zdarzyło Wam się pomóc komuś przy wchodzeniu/schodzeniu szlakiem z łańcuchami?
×
×
 • Create New...