Jump to content

karpasani

Member
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

karpasani last won the day on March 11

karpasani had the most liked content!

Community Reputation

554 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Było super. Cieszę się, że mogłem się z Wami spotkać. Dziękuję ???? I pogada dopisała.
 2. Mateusz pięknie to opisałeś.?? Mogę jedynie coś powtórzyć, iż było wtedy pięknie.To był wspaniały zimowy dzień, jak pisał @Mateusz Zistna lampa. Kiedyś trafiłem na taką zimową lampę,będąc Tatrach Słowackich i zapomniałem sobie zabrać okularów przeciwsłonecznych. Myślałem, że mi oczy padną. A tu w drodze na Świnicę słoneczko mocno świeciło i wszystko było tak jak trzeba.Nawet okulary były. ? Spodziewałem się wielu turystów na szlaku do Murowańca, a spotkaliśmy chyba tylko dwie osoby. Było spokojnie, cicho i pięknie. Widoki mieliśmy bardzo, bardzo fajne. Ładnie pre
 3. A to moje pierwsze widmo:
 4. Artur ale Ci fajnie zapozował??? A moje dotychczasowe zdjęcia świstaków są kiepskie. Może to jakiś zbieg okoliczności, ale wydaje mi się, że te alpejskie są jakby mniej płochliwe.
 5. Jak dla mnie to jest przepiękne???❄️❄️
 6. Nie zbieram naturalnych pamiątek z gór.Tak zawsze u mnie było,że to zdjęcia były dla mnie pamiątką,choć wbijam sobie nadal pieczątki do książeczek GOT PTT i PTTK. Mam kolegę,który wędruje po górach całej Europy.Realizuje projekt Korona Europy. Ma regał na którym są różne kamienie i skałki fajnie opisane z poszczególnych europejskich szczytów .? Może takie pytanie już było ale : Zdarzyło się Wam przyjechać w góry ,a wasze buty górskie zostały w domu?? Zapomnieliście je ?
 7. @peter1 @Tom 44 @wwwojo @LukandoPL Cześć ?? Fajnie że jesteście z nami??
 8. Ile to już razy w Gąsienicowej...zawsze przyjemnie,zawsze z uśmiechem?Faktycznie ma to "coś".
 9. Marcinie "komu piwko"?.Będziemy dbać o tradycję.
 10. No taaaak? Czy to będą Tatry czy to będą Beskidy ja się z Wami spotkam.
×
×
 • Create New...