Skocz do zawartości

karpasani

Użytkownik
 • Postów

  223
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana karpasani w dniu 10 Października 2023

Użytkownicy przyznają karpasani punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

1 270 wyświetleń profilu

Osiągnięcia karpasani

 1. karpasani

  Tatrzański kwietnik

  Ja ja znałem jako Goryczki ale mówią też na nie Gentiny.
 2. Przyjemnie było popatrzeć @peter1
 3. karpasani

  Tatrzański kwietnik

  U nas w Beskidzie Śląskim też już widziałem
 4. karpasani

  Nieudane Granaty .

  @gregorpc bardzo fajne zdjęcia. Dzisiaj Krzysztof Wielicki na prelekcji w Brennej powiedział,iż góra się nie przewróci i możesz zawsze do niej wrócić.
 5. karpasani

  Tatrzański kwietnik

  Kilka takich fajnych roślinek z łazikowania w Alpach
 6. Całkowicie się zgadzam. Hrabia Czyński w wersji z 1982 roku jakiś taki bardziej wyrazisty. Bożena Dykiel również kapitalnie zagrała.
 7. karpasani

  Dachstein Alpy

  Przy pięknej pogodzie zdobyliśmy Rotelstein oraz Sulzenschneid Było wesoło. Otaczały nas wspaniałe widoki, którymi delektowaliśmy się na szczycie.
 8. karpasani

  Dachstein Alpy

  Zdobycie lub może raczej zaliczenie Rittisberg było naszym pierwszym wędrowaniem w rejonie Ramsau. Zaraz po rozbiciu namiotów wystartowaliśmy w stronę szczytu.Myślę,iż byliśmy głodni Alp.Był to przyjemny spacer. Pierwszy szczycik padł naszym łupem. Było warto
 9. Oczywiście. Możemy tak się wybrać jak ustalisz. Z przyjemnością
 10. Oczywiście. Jestem jestem jak najbardziej za. Chciałbym tam być przy pięknej zimowej pogodzie Możemy sobie pomykać ze Szlachtowej.
 11. Piotr ja pałatkę,którą miałem ze Składnicy Harcerskiej zabierałem i w góry i na ryby i robiła jako coś w rodzaju zadaszenia
 12. Trzeba będzie zimowe ciuchy powolutku wyciągać z szafy Myślę,że piękne słoneczne dni jeszcze przed nami Kiedyś końcem października robiliśmy Orlą Perć w szortach i koszulkach z krótkim rękawem.
 13. karpasani

  Dachstein Alpy

  Postaram się wybrać jakieś fotki Hallstatt to pierwszy punkt naszej wyprawy. Miasteczko, które warto odwiedzić. Można chyba stwierdzić,że to taka perełka Austrii.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...