Jump to content

Karol Kliński

Member
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Karol Kliński last won the day on October 16 2020

Karol Kliński had the most liked content!

Community Reputation

218 Excellent

About Karol Kliński

 • Birthday 01/19/1980

Recent Profile Visitors

885 profile views
 1. Ja muszę jeszcze przejść z Chochołowskiej przez Kościeliską, Przysłop Miętusi aż do Polany Małołąckiej ? Spokojnie do zrobienia w pogodny letni dzionek ?
 2. Od dawna byłem ciekawy, jak wygląda Hala Stoły z okolic zejścia od Przysłopu w stronę Kościeliskiej. No to teraz już mniej więcej wiem ? Też muszę kiedyś zaliczyć ten odcinek Ścieżki Nad Reglami, bo jeszcze kawałek przede mną, żeby ją "skompletować". Super relacja, fajnie się czytało ? O wypasionej czołówce Jacka też ?
 3. Kolego, jeśli chodzi Ci o opisy szlaków i ich (obiektywnie rozumianą) skalę trudności latem, to nic prostszego, tylko zapoznaj się na stronie Tatromaniaka, ze zaktualizowanymi niedawno opisami. Ze swojej strony dodam, że skala trudności niektórych z nich jest nieco zawyżona, ale to tylko moje zdanie ? W każdym razie chyba lepiej jest nieco zawyżyć trudność na prostym szlaku, niż zaniżyć ją na szlaku trudnym. Tu masz link: https://tatromaniak.pl/szlaki/ Z czym ja się osobiście bym nie zgodził? 1) Idźcie latem przez Dolinę Kościeliską na Starorobociański Wierch. 3 gwiazdki na 5 możliwych
 4. Ankieta wypełniona, powodzenia z projektem! ?
 5. Na Hali "zadebiutowałem" w lipcu ubiegłego roku. Po wycieczkach na Wrota Chałubińskiego i Zawrat, trzeciego dnia trzeba było odpocząć i padło właśnie na to urokliwe miejsce. Miśka, jelenia ani węża nie spotkałem a na samej Hali w ciągu 1,5 godziny pojawiło się około 10 osób. Rzeczywiście fajne miejsce, super widok, szczególnie na Ciemniak. Nie zdecydowałem się jednak, żeby iść wyżej - też słyszałem, że w "wersji ekstremalnej" można stamtąd dojść aż w okolice Kominiarskiego Wierchu. Może kiedyś ...
 6. No cóż ... skoro w 2020 nie wyszło z Rysami, to pozostają głównym celem w bieżącym roku (od strony łatwiejszej, czyli słowackiej). Ale chcę na nie wejść razem z koleżanką, więc sporo będzie zależało od stanu zdrowia Jej kolan ?
 7. W tym roku nie udało mi się wejść na Bystrą, ale nadal pozostaje jednym z najbliższych celów ? Tyle, że na pewno nie przez Starorobociański, a raczej przez Dolinę Starorobociańską. Niezłą trasę zrobiliście, zdjęcia też udane ?
 8. Każdy, kto ma kota (i "kota" na punkcie kotów) wie, o czym mowa ?
 9. No i dobrze, że oświadczyny skończyły się tak, jak się miały skończyć. Czyli szczęśliwie ? W takim razie oprócz relacji z waszych górskich wycieczek będziemy czekać na relację ze ślubu i z wesela ? Powodzenia!
 10. Panowie, temat dotyczy wspólnych wyjazdów w góry a nie mniej lub bardziej akademickich dyskusji o koronawirusie. Więc - cytując klasyka - "nie idźcie tą drogą", tylko załóżcie odrębny wątek w Hyde Parku. To tam można się wypowiedzieć na każdy temat ?
 11. Skoro była w tym temacie dyskusja o fasiągach, to wklejam najnowszy news: https://wiadomosci.wp.pl/zakopane-jest-wyrok-w-sprawie-fiakrow-z-morskiego-oka-6567003924306592a EDIT: a w tym artykule chyba więcej szczegółów ? https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-10-21/fiakrzy-z-morskiego-oka-skazani-przelomowy-wyrok/
 12. Ze swojej strony popieram. I dziwię się, że ktoś jeszcze kontynuuje ten temat po kilku miesiącach od tragedii. Sensu ani celu nie widzę w tym żadnego. No chyba, że to jakaś forma masochizmu, nie wiem jak to określić inaczej ? Rzeczywiście, jeśli jest możliwość zamknięcia wątku, to może trzeba by było to zrobić - bo obawiam się, że z czasem ta dyskusja zostanie sprowadzona do poziomu, jaki można było zaobserwować w komentarzach na głównej stronie, po akcji z niemieckimi turystami ewakuowanymi z Rysów.
 13. Witamy na forum wśród nieuleczalnie chorych. Do zobaczenia na szlakach! ?
 14. Mieszkam prawie na Mazurach i mogę potwierdzić, że problemów w Kobylarzowym Żlebie nie będzie miał nikt. Nawet z mojego rejonu ?
 15. Ups, przepraszam, jeśli zamieściłem te fotki z naszego spotkania w "niewodospadowym" temacie ? W razie czego poproszę MM o ich przeniesienie, gdyby był osobny temat z naszego spotkania ?
×
×
 • Create New...