Jump to content

Karol Kliński

Member
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Karol Kliński last won the day on July 26

Karol Kliński had the most liked content!

Community Reputation

260 Excellent

About Karol Kliński

 • Birthday 01/19/1980

Recent Profile Visitors

917 profile views
 1. Więc miałem tak samo jak Ty ... do lipca tego roku. Też wszedłem tam na zasadzie, że w końcu (po 6 latach jeżdżenia w Tatry) trzeba mieć go "odhaczonego". No i się udało. Ale raczej powtórki nie będzie ? Nawet krzyża nie sfotografowałem. Widoczki na Zakopane miałem zdecydowanie lepsze ?
 2. Coraz bardziej lubię te twoje opisy wycieczek, no i poczucie humoru. Takie specyficzne, a jednak mi pasuje ? Co do Giewontu, to raczej drugiego wejścia nie planuję - chyba, żeby trzeba było robić za "pomocną dłoń" na łańcuchach, wtedy można to rozważyć ?
 3. Fajna relacja Aga ? Dzięki za wspólną wyprawę i jak zawsze miłe towarzystwo, podobnie jak dla Natalii, Marty i Sebastiana. Też pozwolę sobie wrzucić parę fotek z mojego debiutu na Krzyżnem ? @martuś - zapraszamy w przyszłym roku na wspólny wyjazd ?
 4. Przy okazji wyjazdu na wrześniowe spotkanie Forumowiczów wyruszam do Zakopanego pociągiem właśnie z Malborka. Może spotkam Pana Zbyszka ? Antyperspirant w górach? A w życiu! I to obojętnie czy do stóp czy do innych części ciała ? Relacja super, też się zdrowo uśmiałem ? A jeszcze wracając do Pana Zbyszka ... kto wie, może na zamku trenuje? Jest się gdzie powspinać ?
 5. Fajna wycieczka przy naprawdę dobrej pogodzie (co ja bym dał za to, żeby niegdyś mieć taką pogodę podczas mojego jedynego, jak dotąd, wejścia na Wołowiec) ? Na Rohacze wprawdzie się nie wybieram, ale tym bardziej doceniam odwagę Sylwii ? Do zobaczenia, mam nadzieję, że już we wrześniu! ?
 6. I jak, rzeczywiście pojawił się w ostatnich latach jakiś łańcuch na drodze z Moka na Szpiglasową Przełęcz? Był z nim problem, czy nie było? ?
 7. Aga, kiedyś jeszcze wejdziemy wspólnie na ten Zadni Granat, część drogi już znamy ?
 8. OK, teraz już będę pamiętał, że w "Kilerze" był Kudłaty, a w okolicach Raptawickiej jest Kudłata ?
 9. Jeśli masz na myśli jakąś niedźwiedzicę, to może i lepiej, że tam nie poszedłem ?
 10. Zgodnie z obietnicą daną moim Znajomym pora na krótką relację z mojego tegorocznego urlopu w Tatrach. Zbieram manatki z Elbląga i po dziesięciomiesięcznej przerwie po raz szósty w ciągu ostatnich kilku lat melduję się w Zakopanem. Ogarnięcie noclegu w mieście, jakieś zakupy i jako że już wczesne popołudnie - postanawiam zrobić sobie krótki "rozgrzewkowy" spacerek przez ulubioną przez co poniektórych Chochołowską i dojść do Bobrowieckiej Przełęczy. Szedłem kiedyś na Grzesia, ale wówczas nie pomyślałem, żeby poświęcić te 10 minut na obejrzenie tego miejsca, więc nadarzyła się okazja, żeby z
 11. Ja muszę jeszcze przejść z Chochołowskiej przez Kościeliską, Przysłop Miętusi aż do Polany Małołąckiej ? Spokojnie do zrobienia w pogodny letni dzionek ?
 12. Od dawna byłem ciekawy, jak wygląda Hala Stoły z okolic zejścia od Przysłopu w stronę Kościeliskiej. No to teraz już mniej więcej wiem ? Też muszę kiedyś zaliczyć ten odcinek Ścieżki Nad Reglami, bo jeszcze kawałek przede mną, żeby ją "skompletować". Super relacja, fajnie się czytało ? O wypasionej czołówce Jacka też ?
 13. Kolego, jeśli chodzi Ci o opisy szlaków i ich (obiektywnie rozumianą) skalę trudności latem, to nic prostszego, tylko zapoznaj się na stronie Tatromaniaka, ze zaktualizowanymi niedawno opisami. Ze swojej strony dodam, że skala trudności niektórych z nich jest nieco zawyżona, ale to tylko moje zdanie ? W każdym razie chyba lepiej jest nieco zawyżyć trudność na prostym szlaku, niż zaniżyć ją na szlaku trudnym. Tu masz link: https://tatromaniak.pl/szlaki/ Z czym ja się osobiście bym nie zgodził? 1) Idźcie latem przez Dolinę Kościeliską na Starorobociański Wierch. 3 gwiazdki na 5 możliwych
 14. Ankieta wypełniona, powodzenia z projektem! ?
×
×
 • Create New...