Skocz do zawartości

Tatrzańska zabawa: czy zdarzyło Ci się :)


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Taterka napisał:

@Kacha Proszę poczytać wszystko i obiektywnie do tego podejść a nie czepiać się Tatromena znowu . Strasznie pani stronnicza i obłudna !

Proszę popatrzeć nad moją wypowiedzią , daleko nie trzeba szukać . Nie napisze pani koledze ? , wspólnie prowokujecie ?

Tatromen, Taterka, Piszecie z jednego adresu IP, czyli jak to wskazał admin w jednym poście, to prawdopodobnie jedna i ta sama osoba. Dostałeś czy tam dostałas bana za atakowanie mnie w wiadomościach. Bo nie podobało Ci się ze dałam komuś serduszko, albo kogoś skomentowałan nie tak jak się Tobie podoba. Straszyles mnie, że wszyscy na forum dowiedzą się o tym, o czym pisaliśmy na priv (Choc nie miałam się czego bać bo nic szczególnego o sobie nie pisałam). Mam screeny wszystkich naszych wiadomości i jak ktoś ma życzenie mogę przesłać bądź tutaj wrzucić zanim skasuje konto i wtedy się wszyscy dowiedzą kto tu jest obłudny. Ignorowalam Cię od Twojego powrotu po miesięcznym banie, nie wchodziłam w dyskusje, nie reagowałam na posty. Tutaj napisałam tylko że post miał dotyczyć co się nam zdarzyło, co się takiego stało? Aż tak wielmoznego Pana obrazilam? 

Rezygnuje z udziału w tej całej szopce. Mam dosyć Ciebie człowieku, jesteś chyba chory na głowę. Mam informacje ze to Ty jesteś obłudny bo wpisywałes różne rzeczy do forumowiczow na mój temat a nawet mnie na oczy nie widziałeś, nie znasz mnie. Forumowicze są na tyle ok że mi to przekazali. Ciekawe czy masz tego świadomość. I tego, że nawet najbliższe osoby potrafią grać na dwie strony. 

@tatromaniak

@admin

Proszę o usunięcie mojego konta. Możecie podziękować Tatromenowi i taterce. 

Szkoda, że z fajnego miejsca robią jakieś g*wno bo muszą wylać swoje chore żale do całego świata, sfrustrowani swoim życiem, szukający wiecznie zaczepki, z jakimś chorym poczuciem wyższości.

Ja mam dosyć. Koniec zabawy jak w przedszkolu, już mi się to po prostu znudziło, że nie można w spokoju prowadzić żadnych wątków bo ten człowiek musi wszędzie mącić. Sam sobie daje lajki, raz z jednego konta na drugie, raz z drugiego na pierwsze. Niedługo zostanie tu sam i sam ze sobą będzie pisał. 

Mi już wystarczy. To jest po prostu żenujące. Już nawet nie śmieszne. 

 

Pozdrawiam pozostałych. 

Do zobaczenia na szlaku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowym użytkownikom polecam temat "miesięczny ban" zanim wejdziecie w jakieś dyskusje z tym dziwnym użytkownikiem. Wszystko co napiszecie będzie użyte przeciwko wam, prędzej czy później. 

I dodam że nie tylko ja rezygnuje z forum przez tego człowieka. Kilka fajnych osób zrezygnowało, a kilka wróciło pod innym nickiem, ale nie będę wskazywać które to osoby,bo nie mam w tym żadnego celu. Dla mnie to jest po prostu jakieś przedszkole i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kacha napisał:

Proszę o usunięcie mojego konta.

daj spokój, jakoś damy radę - Adminie jedyny proszę nie usuwaj Kasieńki

 

39 minut temu, Kacha napisał:

Tatromen, Taterka, Piszecie z jednego adresu IP

a wiesz Kasiu że też tak pomyślałem

 

 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kacha

Nie działaj proszę w emocjach i zostań z nami. Bardzo dużo wnosisz na naszym forum. Rozumiem, Twoje rozgoryczenie, ale na tym forum jest naprawdę sporo wartościowych i życzliwych Ci ludzi. I naprawdę większości z nich zależy na tym, by nie było tu hejterstwa. 

Twój wpis przeczytałem z ogromnym smutkiem. Myślę, że inni są podobnego zdania.

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mnich Zaraz się okaże, że poza Tobą nikt nie chce ?

Wracajcie do zabawy. 

Może zadam pytanie żeby nie było że przeze mnie się taki fajny wątek zakończył.. ?

Więc... 

Czy zdarzyło Ci się żeby ktoś swoim zachowaniem / postawą na szlaku tak Cię zirytowal że zwróciłeś/aś mu uwagę? 

Kontynuujcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kacha napisał:

@Mnich Zaraz się okaże, że poza Tobą nikt nie chce ?

Wracajcie do zabawy. 

Może zadam pytanie żeby nie było że przeze mnie się taki fajny wątek zakończył.. ?

Więc... 

Czy zdarzyło Ci się żeby ktoś swoim zachowaniem / postawą na szlaku tak Cię zirytowal że zwróciłeś/aś mu uwagę? 

Kontynuujcie ?

No dobra, wracamy do naszej zabawy.

Tak, nawet często. Najczęściej zwracam uwagę tym, którzy śmiecą, idą pod prąd i głośno i wulgarnie się zachowują.

Wracasz styrany do schroniska i patrzysz na jadłospis. Co na ciepło najchętniej byś zjadł(a)?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mateusz Z napisał:

Schabowego z frytkami, albo fasolkę po bretońsku i conajmniej 2 piwa. 

Czy jest jakiś szczyt w Tatrach, który budzi w Tobie grozę? 

Nie będę oryginalny, pierwszy odcinek Orlej.

Z kim ze znanych i żyjących taterników/himalaistów chciałbyś pójść na piwo?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kasia K napisał:

Poza Tatrami to Karkonosze. 

Czy zdarzyło Ci się pobłądzić na szlaku z powodu zamglenie? 

Pobłądzić nie, ale szłam w takiej mgle nad Czarny Staw Gąsienicowy, że nie było widać tafli wody, dopóki prawie w nią nie weszłam ?

 

Zdarzyło Ci się spotkać na szlaku jakieś zwierzę, którego panicznie się boisz? Jak reagowałeś/aś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kacha napisał:

Zdarzyło Ci się spotkać na szlaku jakieś zwierzę, którego panicznie się boisz? Jak reagowałeś/aś? 

Niestety tak! Spotkałam żmiję i nie mogłam zrobić kroku że strachu.

Zdarzyło Ci się spotkać na szlaku kogoś komu trzeba było udzielić pomocy?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...