Jump to content

Mateusz Z

Member
 • Content Count

  866
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

Mateusz Z last won the day on March 27

Mateusz Z had the most liked content!

Community Reputation

2,222 Excellent

3 Followers

About Mateusz Z

 • Birthday 12/14/1991

Recent Profile Visitors

1,704 profile views
 1. Tak, ale bezpiecznie można wejść na górę. Zauważyłem ze 2 deski trochę pęknięte i drewno lekko zbutwiałe.
 2. Ja wiosnę znalazłem w weekend na Mogielicy, Lubaniu i Koziarzu 🙂 widoczki były przepiękne
 3. Mateusz Z

  Pilsko

  Mam i ja 🙂 z Pilska na Diablak i Tatry
 4. Kaczy wodospad, wspomnienie lata
 5. Witajcie. Spotkanie forumowiczów zaliczone! Było zajebiście, tradycja została podtrzymana ? Dzięki wszystkim za wspólne wędrówki, zabawę i wspaniałe spędzony czas ? ?
 6. Ale bomba! Z Furkota jest przepiękna panorama. :) Jeszcze u Ciebie te chmury... Masz może zdjęcie Krywania nad chmurami z tej wycieczki?
 7. To może Hińczowa? Jeśli nie to proszę o podpowiedź. Polska czy Słowacja?
 8. @peter1 zajebiste zdjęcia, oddają to w Koprowym najlepsze - bardzo obszerny widok na Tatry. Mi się zamarzył Koprowy zimą, chociaż w obecnych czasach ciężko się tam wybrać.
 9. Dzięki ? Te szrony to jak seraki ? Nie ma czego zazdraszczać, tylko pakować plecak i w Tatry ? @karpasaniwrzuć coś od siebie ? Lepsze zdjęcia robiłeś
 10. To zależy od Twojego doświadczenia zimowego i umiejętności oceny lokalnego zagrożenia lawinowego. Ale spokojnie Wołowiec przez Rakoń, Kasprowy od Gąsienicowej, Kończysty przez Trzydniowiañski, całe Regle i dojścia do schronisk. Jak wyruszysz z samego rana i wrócisz przed popołudniem to Świnica, Zadni Granat od Koziej Dolinki, Kościelec.
 11. @Zośka, @peter1 dzięki ? Ta szadź na skałach robiła mega wrażenie, to pierwszy dzień po tych mrozach, gdzie ponoć odczuwalna po -50 była. Chociaż na szczycie też mocno pizgało... Jak można być tak nieodpowiedzialnym i zabierać zwierzę zimą w tak wysokie góry..? masakra.
 12. Może się przywitaliśmy nieświadomi, że ja to ja, a Ty to Ty :) Z Kuźnic z parkingu ruszyliśmy o 6, na hali byliśmy od 7:40 do 8:10, była szansa na spotkanie?. Świętowanie było, na szczycie piwko otworzyłem, ale po minucie były już w środku kostki lodu, a po dwóch minutach nie dało się pić, serio :D Następnym razem biorę pół litra, przynajmniej nie zamarznie :D
 13. 15-02-2021 w poniedziałek wraz z @karpasani dość spontanicznie wybraliśmy się w Tatry. Ani ja, ani Łukasz nie mieliśmy takich planów. W niedzielę rano sprawdzam prognozy dla naszych pięknych gór i okazuje się, że w poniedziałek ma być istna lampa, lawinowa 2/1. Cóż, odwlekałem wyjazd ze względu na pogodę, to teraz nie odpuszczę. I tak zarezerwowałem bilet. Łukasza nie trzeba było w ogóle namawiać. Widzimy się o 5:30 w Zakopanem na dworcu PKS :D Plan - Świnica. Dojeżdżamy na parking w Kuźnicach, szybkie ogarnięcie plecaków i ruszamy na szlak. Jest jeszcze ciemno, ale nie na tyle, że trzeba sobi
 14. A to gapa :) Tyle razy mu mówiłem, że jak suszy rzeczy żelazkiem to żeby pamiętał o wyłączeniu. @Fibi nie próżnowaliście w Tatrach, kilometrów narobione. Szkoda tylko, że warunki nie pozwoliły na podziwianie szerszych widoków. Relacja i zdjęcia super!
 15. Może Siarkańska Przełęcz?
×
×
 • Create New...