Jump to content

J@n

Member
 • Content Count

  666
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by J@n

 1. J@n

  Gorce

  Fantastyczne to zbliżenie Łomnicy i Durnego
 2. Czekam na kolejne foty i powodzenia kolejnych etapach poznawania gór i własnych możliwości
 3. Im człowiek starszy tym bardziej stopa rozklepana i potrzebuje dobrych wkładek. We wszystkich butach górskich używam indywidualne dopasowanych Sidas
 4. O której godzinie wyruszyles z Palenicy ?
 5. Trawersowanie Rysów z pn. na pd. To jedna z najpiękniejszych szlakowych wycieczek w Tatrach. Nawet jeśli złapiesz pierwszy autobus o 06:15 z Łysej Polany do Smokowca to w Szczyrbskim Jeziorze najwcześniej będziesz o 9.
 6. J@n

  Jak dojechać?

  Na ile dni zaplanowałeś tą wycieczkę?
 7. J@n

  Panoramy

  Fajne, nawet bardzo. Ten Wiesiek to kto?
 8. Witaj, zdjęcia to najlepiej wrzucić wszystkie to sobie chociaż pooglądam. Łańcuchy na Szpiglasowym tak trochę dla dekoracji wiszą, trochę więcej jest na Kozim Wierchu od Koziej Przełęczy.
 9. @Maciej1980 Jędrzej dobrze radzi, jeśli przy dobrej pogodzie wystartujesz o 5 z polskiej strony to spokojnie zejdziesz na Słowację i wrócisz do Zakopanego. Na śniadanie w pensjonacie o 6 rano raczej bym nie liczył.
 10. Przenocuj w schronisku Popradske Pleso
 11. szkoda że nie położyli asfaltu do schroniska na Polanie Chochołowskiej to łatwiej było by dla rowerów i wózków.
 12. jak nie masz auta (taksówki nie będę polecał) to jedynym wyjściem jest nocleg po Słowackiej stronie. A dlaczego nie chcesz startować od Łysej Polany ?
 13. J@n

  Raki dla amatora

  a może wiesz gdzie na południu Polski jest sklep z największym wyborem butów tego producenta ?
 14. J@n

  Skojarzenia

  1-2-3 nie da się słuchać, takie la-la bez wyrazu, dużo lepsza Biedrzyńska i Zamachowski ale i tak nie dorównuje mistrzowi Pietrzakowi
 15. J@n

  Skojarzenia

  (66) Jan Pietrzak - Czy te oczy mogą kłamać? - YouTube
 16. no już bez przesady, standartowy Janusz robi to w sandałkach i komurką w dłoni
 17. J@n

  Raki dla amatora

  Widziałem Alpach ludzi, którzy mieli raki przyczepione do miejskich półbutów ale to nie jest argument aby powtarzać takie błędy. Chcesz chodzić w rakach to kup przyzwoite buty.
 18. Korzystanie ze ścieżek nieznakowanych jest w Tatrzańskim Parku Narodowym zabronione i może być zwłaszcza w rejonie Orlej Perci bardzo niebezpieczne. Jeśli chcesz zabierać ekipy to radzę zapisać się na kurs przewodnicki i zrobić odpowiednie uprawnienia. W Tatrach są setki różnych ścieżek ale nie wszystkie prowadzą do zamierzonego celu. To o czym piszesz jest skrótem do zielonego szlaku, wydeptanym przez taterników po zrobieniu dróg w rejonie Granatów i używanym przez Przewodników i TOPRowców w sytuacjach awaryjnych.
×
×
 • Create New...