Skocz do zawartości

Tatrzańska zabawa: czy zdarzyło Ci się :)


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Mnich Moderator napisał:

Przywróciłbym szlak na Kominiarski Wierch. 

Jakie tatrzańskie hasło chciał(a)bym mieć na swojej koszulce?

veni vidi vici pod zarysem tatr takim jak w koszulkach tatromaniaka 

jaki szlak robi na Tobie największe wrażenie ? 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mnich Moderator napisał:

Nie będę oryginalny pewnie - Orla. 

Czym najczęściej robisz zdjęcia w górach - aparatem, czy komórką?

a tutaj zaskoczenie- telefonem,  jest na tyle dobry, że nie zabieram na szlak aparatu, który by więcej ważył, no moze poza kilkoma wyypadami  w dolinki po bardziej wymagającym szlaku na te trudniejsze tylko telefon.

zdarzyło ci się kiedyś spotkać misia na szlaku ? 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MałaMi napisał:

Niestety komórką, ale mam nadzieję, że to się zmieni. 

Szlak na Rysy, od strony polskiej czy słowackiej?

przeszedłem tylko od Polskiej, i na podstawie swoich doświadczeń wskażę na niego, choć nie można odmówić urody temu od Słowackiej, wróce tu jak w końcu będę mogł ruszyć od strony naszych sąsiadów ? 

co najczęściej zabierasz z sobą na szlak ? 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Luk_ napisał:

 

Najdziwniejsza rzecz/zachowanie jakie w Tatrach widzieliście?

Mama z piątką dzieci tak na oko 7-12 lat która schodziła z Wołowca. Nie wiem jak to ogarnęła bo mi samej się tam kamyszki usuwały spod nóg a te dzieci prawie zbiegały za nią.

Gdzie najchętniej i najczęściej wracasz w Tatrach ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zośka napisał:

Mama z piątką dzieci tak na oko 7-12 lat która schodziła z Wołowca. Nie wiem jak to ogarnęła bo mi samej się tam kamyszki usuwały spod nóg a te dzieci prawie zbiegały za nią.

Gdzie najchętniej i najczęściej wracasz w Tatrach ?

trasa kuznice- kalatówki- przełęcz pod kopą - kopa, moje ulubione wbrew pozorom 2 tysiące ? 

jeziora w tatrach Polskich czy Słowackich ? 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bieszdzadzki_tatromaniak napisał:

najładniejsza panorama w Tatrach jest twoim zdaniem z  ? 

Co prawda nie byłam, ale zdjęcia przestudiowałam i marzy mi się widzieć panoramę z Szpiglasowego Wierchu ? 

Jaki szlak/ szczyt/ cel wędrówki najbardziej Cię zaskoczył (pozytywnie bądź negatywnie)?

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lavinka napisał:

Co prawda nie byłam, ale zdjęcia przestudiowałam i marzy mi się widzieć panoramę z Szpiglasowego Wierchu ? 

Jaki szlak/ szczyt/ cel wędrówki najbardziej Cię zaskoczył (pozytywnie bądź negatywnie)?

chyba nie ma takiego który mnie zaskoczył negatywnie z samego faktu pójścia gdzieś się nie czułem, zle  ale z powodu zachowania ludzi na szlaku to już tak, pod tym względem trasa do MOK-u. Natomiast pozytywnie to chyba moje pierwsze 2 tysiące zimą- Wołowiec 

jaki szczyt uważasz za wizytówkę Tatr ? 

Edytowane przez Bieszdzadzki_tatromaniak
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Anuś napisał:

Zdecydowanie z ? ( bo słodko wygląda ) 

Ulubione słowackie schronisko? 

Słabo znam Słowackie Tatry, byłem tylko w Chacie pod Rysami. Ale mam silne postanowienie, by w końcu to zmienić ?

Które ze zwierząt najbardziej kojarzy Wam się z Tatrami: kozica, świstak, niedźwiedź, czy ryś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Anuś napisał:

Niedźwiedź ?

Zakopane ?czy??

Każde miejsce/miasto ma swoje blaski i cienie. Nawet zakopiańskie Krupówki da się polubić, pod warunkiem, że nie ma na nich tłumów ?

@J@n - zdecydowanie śnieg! Na piargu zaliczyłem kiedyś swój jedyny i spektakularny zjazd w dół ?? 

Gdybym miał(a) możliwość zbudowania nowego schroniska w polskiej części Tatr, to gdzie bym je postawił(a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mnich Moderator napisał:

Każde miejsce/miasto ma swoje blaski i cienie. Nawet zakopiańskie Krupówki da się polubić, pod warunkiem, że nie ma na nich tłumów ?

@J@n - zdecydowanie śnieg! Na piargu zaliczyłem kiedyś swój jedyny i spektakularny zjazd w dół ?? 

Gdybym miał(a) możliwość zbudowania nowego schroniska w polskiej części Tatr, to gdzie bym je postawił(a)?

Na Łysej Polanie. Narty czy deska ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...