Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Wczoraj
-
https://24tp.pl/pl/902_tatry-polskie/142952_wynies-co-przyniosles-koniec-dzikich-dwojek-w-tatrach.html
-
Pieniny - bliska i ciekawa alternatywa
barbie609 moder odpowiedział(a) na Marta Andrzejewska temat w Inne góry
https://24tp.pl/pl/1010_gory/143039_zaslabniecia-i-zlamanie-nogi.html- 779 odpowiedzi
-
- pieniny
- spływ dunajcem
-
(i 6 więcej)
Oznaczone tagami:
- Ostatni tydzień
-
Smutna Dolina , Rohackie Velke Pleso
Jędrek odpowiedział(a) na barbie609 moder temat w Wasze wycieczki
Widywałem ją tylko na trasie z Zuberca do parkingu, nigdy wyżej. W sumie można by zaoszczędzić nogi (i buty) podjeżdżając do Tatliakovej. Pewnie ze 30 razy już tamtędy podchodziłem, czas na zmiany -
Smutna Dolina , Rohackie Velke Pleso
Jędrek odpowiedział(a) na barbie609 moder temat w Wasze wycieczki
Słowacy szczególnie w Zachodnich chyba bardzo lubią wydeptywać różne skróty i warianty -
The Cure. Słuchało się kiedyś, oj słuchało - jeszcze z pirackich kaset, potem z legalnych CD które mam zresztą do dziś i co jakiś czas do nich wracam. Z pewnością była to dla nas na przełomie lat 80-90 jedna z najważniejszych kapel. A teraz na YT pojawił się świeżutki koncert:
-
Smutna Dolina , Rohackie Velke Pleso
wjesna odpowiedział(a) na barbie609 moder temat w Wasze wycieczki
Jeśli się wybierzecie na Płaczliwy to uważajcie na ścieżki, bo pamiętam, że ja szlam za ścieżką zamiast za szlakiem i obeszłam szczyt dookoła. Zorientowalam się w porę, bo tam bym szła tym zboczem i szla -
jeśli lubisz klasykę to :https://www.sklep.hanzel.pl/pl/c/Gorskie/62/2
-
dobre to takie, które idealnie bedą pasowały na stopę. Każdy ma te stopy inne, tak jak kopyta producentów. Powyżej 800, 900 zł każde buty uznanej (ale nie sportowej. a treķkingowej) firmy będą spełniały wszystkie pozostałe wymagania. Z dodatkowych uwag patrz na teardą podeszwę, która przydaje się do raków i wądkich gzymsików, a w poruszaniu się naprawdę nie przeszkadza oraz na wykończenie wyściółki tyły pod Achillesem, powinno być mięciutkie.
-
Dołączył do społeczności: tomaszrokon
-
Proszę o poradę: dobre buty za kostkę na lato. Wybieram się w lipcu na włóczęgę po Tatrach. Dzięki z góry za poradę
-
czekamy
-
Smutna Dolina , Rohackie Velke Pleso
barbie609 moder odpowiedział(a) na barbie609 moder temat w Wasze wycieczki
jeździ Zuberec -Tatiakowa -Zuberec. -
https://24tp.pl/pl/1010_gory/142814_kolejne-wypadki-na-rysach-i-turysci-obawiajacy-sie-ataku-niedzwiedzia-pracowity-weekend-topr.html
-
Ja miewam się bardzo dobrze , cały czas przeżywam ten "pierwszy raz " jak się trochę ogarnę napiszę więcej ,pozdrawiam i dzięki że ktoś o mnie pomyślał
-
Nie odzywa się więc może to i on, kto wie... Choć z drugiej strony takich co tu raz wpadli, o coś spytali i zniknęli było już pewne parę setek.
-
Wspominałem tu kiedyś jak parę lat temu podchodząc do Mylnej ujrzałem ... kolejkę chętnych kończącą się przy Obłazkowej. Okazało się że akurat tego lata tzw. influencerzy "odkryli" to większe Okno Pawlikowskiego, więc nagle stało się ono celem do "zaliczenia" na instagrama itp. Na szczęście to szaleństwo po jednym sezonie minęło. Ale kto wie, za rok, dwa może ktoś "znany z tego że jest znany" znów je "odkryje"
-
Zdążył wysłać rodzinie zdjęcie ze szczytu...
-
Smutna Dolina , Rohackie Velke Pleso
Jędrek odpowiedział(a) na barbie609 moder temat w Wasze wycieczki
A dokąd ona dojeżdża? Bo na asfalcie do Tatliakowej nigdy jej nie spotkałem. -
Smutna Dolina , Rohackie Velke Pleso
Jędrek odpowiedział(a) na barbie609 moder temat w Wasze wycieczki
Na Płaczliwego od tej strony też spokojnie byście dali radę. A jeśli nawet nie na sam szczyt to warto podejść choć trochę granią, lepsze widoki jak z przełęczy. -
Smutna Dolina , Rohackie Velke Pleso
wjesna odpowiedział(a) na barbie609 moder temat w Wasze wycieczki
Oki, lubię ją widzieć, taka ładna wesoła ciuchcia -
Smutna Dolina , Rohackie Velke Pleso
barbie609 moder odpowiedział(a) na barbie609 moder temat w Wasze wycieczki
jeździ na razie chyba w weekendy , robi trasę z samego Zuberca.Użycie jest rozważane , chcemy gdzieś na Smutną Przełęcz a Wiesiek w stronę Płaczliwego bo tam roślinka ciekawa rośnie. -
Smutna Dolina , Rohackie Velke Pleso
wjesna odpowiedział(a) na barbie609 moder temat w Wasze wycieczki
@barbie609 moderA ta fajna ciuchcia już jeździ? -
https://24tp.pl/pl/1010_gory/142697_mezczyzna-stracil-przytomnosc-w-gorach.html
-
https://24tp.pl/pl/1010_gory/142706_smierc-polaka-w-tatrach-slowackich.html
-
Ci co skaczą fruwają ........ i rosną
barbie609 moder odpowiedział(a) na barbie609 moder temat w Hyde Park
to dość pospolity motyl.W tym roku motyle są późno , w NT dopiero wczoraj na spacerze z psem zauważyłem nad Dunajcem Rusałkę Pawika i Modraszka. A w górach to ich w zasadzie nie było. No jakiś Cytrynek się pojawiał ,ale je spotykałem często w Olczyskiej jak jeszcze śnieg leżał. -
Smutna Dolina , Rohackie Velke Pleso
barbie609 moder odpowiedział(a) na barbie609 moder temat w Wasze wycieczki
@Zośkatrochę było , jak na Słowację ,ale było sympatycznie
