Jump to content

Kasia K

Member
 • Content Count

  495
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Kasia K last won the day on May 11 2022

Kasia K had the most liked content!

Community Reputation

1,330 Excellent

5 Followers

Recent Profile Visitors

1,574 profile views
 1. @peter1 właśnie oglądam Twoją relację z ferraty. Super!!! Mnie nie udało się zrobić jej w tym roku, chociaż byłam i w lipcu i w sierpniu - jakoś tak wyszło? ale plan pozostał.......Twoje foty fajnie obrazują jak to tam wygląda. W lipcu schodząc z Lodowej przełęczy w gradzie widziałam ludzi podchodzących na Czerwoną i powiem że nie mieli ciekawie..... Nagle zrobiło się lodowato, a grad spadał z taką siłą, że na drugi dzień siniaki na nogach i plecach miałam. ?
 2. @barbie609 my z kolei wchodząc do schroniska na Rysiance na pomidorówkę zostawiliśmy słoneczko..... Wychodząc po zupce, słoneczka już nie było.... I tak już zostało....
 3. Na moje oko widoki mieliśmy podobne?. Popołudniu wyszło na chwilę słońce i zrobiło się całkiem przyjemnie
 4. Ciekawy niedzielny wypad w beskid żywiecki.... Start Żabnica - Słowianka - Romanka - Rysianka - Żabnica. Szlaki błotniste, miejscami woda płynęła strumieniem. Płaty starego śniegu na górnej części szlaków.... Ze szczytu Romanki przejście do Rysianki przez bardzo urokliwą polanę Pawlusią. Fajna pętelka na ok. 17 km z widokiem na Pilsko i Babią ??
 5. A myślałam, że jak ominę Chochołowską to krokusiki ominą mnie?, a tu proszę....
 6. Tak... wcześnie rano zawsze jakoś ciekawiej jest.... ?
 7. 30.04 postanowiłam zobaczyć krokusy, które wiem, że już są. Chochołowskie w moim zamyśle raczej odpadły, ze względu na przypuszczalny tłok. Padło na Kalatówki. I rzeczywiście były piękne. Rano o godz. ok. 6:30 pusto, a na polanie pasące się łanie?. Korzystając z dobrej pogody musiałam zrobić coś jeszcze...... Start Kondratowa - zielony szlak na Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kopa Kondracka - Kondracka Przełęcz - Kondratowa. Warunki zimowe. Rano śnieg zmrożony, więc podejście w miarę komfortowe, ale przy zejściu śnieg coraz bardziej mokry i zapadający. Trzeba było uważać, bo nawet w rakach możn
 8. @jaaga76ja generalnie nie lubię spódnic, w związku z czym problem mam z głowy..... ?. Na szlak albo spodnie albo spodenki ??
 9. @aye8w ostatnim miesiącu byłam na Raczy, Przegibku, Rycerzowej, Krawcowie, Pilsku... Czyli żywiecki.... Na szlakach było dużo mokrego, zapadającego śniegu. Był mokry, grząski.... W plecaku w takich warunkach mam zawsze raczki w razie W. Używałam ich sporadycznie ze względu na to, że śnieg lepił się do nich, w związku z czym nie były skuteczne... Myślę, że na tą chwilę będą mniej potrzebne niż bardziej, biorąc pod uwagę, że temperatura jest dodatnia. Ale przezorny zawsze........
 10. Cieszę się że moje foty mobilizują... Dla tych widoków warto wrócić.... Ja też napewno tam znowu zawitam za jakiś czas..... Góry się nie nudzą... Za każdym razem jest inny warun i za każdym razem jest pięknie ?
 11. Dzisiaj taki spontan..... Przypomniałam sobie Pilsko.... Start Przełęcz Glinne - Pilsko-Hala Miziowa - Przełęcz Glinne. Pogoda wymarzona, na szlaku miejscami bardzo dużo mokrego, zapadającego się śniegu. Na dole z kolei błoto po kostki?. Sam szczyt słowackiego pilska to błoto, woda i resztki śniegu. Taterki widoczne, Babia jak na dłoni - pięknie pokazała swoje wdzięki?. Przy schronisku dużo błota, wody i śnieg. Ogólnie co tu dużo pisać przepięknie??
×
×
 • Create New...