Jump to content

Kasia K

Member
 • Content Count

  290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Kasia K last won the day on November 21 2020

Kasia K had the most liked content!

Community Reputation

917 Excellent

4 Followers

Recent Profile Visitors

833 profile views
 1. Uwielbiam Raczę o każdej porze roku. Ostatnio odwiedziłam w lutym br. Oczywiście w drodze powrotnej na Przegibek do Rycerki
 2. Hejka, beskidomaniacy! Początkiem kwietnia, tzn. w lany poniedziałek wybrałam pętelkę: Żabnica Skałka - Hala Boracza - Redykalna, Lipowska, Rysianka - Żabnica Skałka. Piękne, jeszcze zimowe warunki, widoczność super, trochę wiało, ale było pięknie. Trochę fotek rzucam.... 😉 Oczywiście na Boraczej nie mogło zabraknąć jagodzianki. Nasze Tatry pięknie było widać
 3. Proponują korekcję laserową wady wzroku i problem będzie z głowy
 4. Masz rację Aniu, taka lekko bajkowa sceneria ?
 5. Kolejny szlak beskidzki, tym razem żywiecki - wybrałam Rysiankę (02.01). Ze Złatnej najkrótszy czarny szlak, też okazał się pięknie ośnieżony. Na górze cudne widoki i dość mocny wiatr. Na szlaku spotkany bałwan (taki chyba posylwestrowy) ?. Pożyczyłam mu moje kijki, żeby poczuł się trochę stabilniej..... ?
 6. Zima w Beskidach jest piękna, lubię te szlaki...... Pod koniec grudnia a dokładnie 26.12.20 szłam zielonym szlakiem ze Szczyrku na Skrzyczne. Dwa razy szlak przecinał nartostradę, więc trzeba było szybciutko przebiec, żeby uniknąć kolizji z narciarzem. Na szczycie ok. - 4, świeży śnieg, brak widoczności, ale było super ?
 7. @Zośkanie, nie byłam na tej wieży. Ale następny razem, napewno będę mieć to na uwadze. Mój pobyt na polanie przedłużył się przez zasiedzenie..... i brakło czasu na dreptanie wyżej?
 8. @Anuś piękne fotki i fajna trasa
 9. @wiolka_94 ja też miałam obawy przed wejściem, mimo tego, że większość szlaków tatrzańskich miałam za sobą, Mnich był moim marzeniem, myśląc, że nie do zrealizowania. A tu pyk..... Zamówiłam przewodnika i marzenie zrealizowane!!! Cudowne wrażenia i wejście nie takie straszne jak się wydaje. Prezent super ?
 10. Kasia K

  Skojarzenia

  Deser chochołowski
 11. Dzięki, napewno się wybiorę i chyba tą naszą - wydeptaną
 12. @Mateusz Z wejście było od słowackiej czy jednak od polskiej strony? Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie Gładka, nie byłam i muszę to nadrobić. Piękne zdjęcia ?
 13. Kasia K

  Skojarzenia

  Zdjęcie na Krupówkach?
×
×
 • Create New...