Skocz do zawartości

Zośka

Użytkownik
 • Postów

  2 492
 • Dołączył

 • Wygrane w rankingu

  101

Ostatnia wygrana Zośka w dniu 29 Grudnia 2023

Użytkownicy przyznają Zośka punkty reputacji!

6 obserwujących

Ostatnie wizyty

4 269 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Zośka

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Dedicated Unikat
 • Very Popular Unikat
 • First Post Unikat
 • Collaborator Unikat
 • Posting Machine Unikat

Najnowsze odznaki

3,8 tys.

Reputacja

 1. @barbie609 moder ja też kupiłam mojej siedmioletniej bratanicy i sama ją od razu przeczytałam
 2. @barbie609 moder bardzo lubisz eufemizmy a ja raczej wolę nazywać rzeczy po imieniu. Jeśli nie mieli ubezpieczenia to nie tylko skrajna nieodpowiedzialność ale też zwykły brak rozumu albo skąpstwo.
 3. Zośka

  Babia Góra

  Chyba za niskie kary są dla ludzi którzy znęcają się nad zwierzętami
 4. Wczoraj dość długo padał deszcz i to pewnie dlatego dzisiaj było niefajnie.
 5. @barbie609 moder jeszcze wiosną nie pachnie i temperatura dzisiaj wyżej w okolicach 0° ale po śniegu zostało tylko kilka płatów w zacienionych miejscach. Za to błota tyle że miejscami nogi po prostu ujeżdżały a dwa razy tak mi buty utknęły że mąż musiał mi pomagać wyjść z tego błota
 6. Po ponad miesiącu wróciłam wreszcie do świata żywych i chociaż jeszcze nie odzyskałam pełni sił to jednak brak tlenu i endorfin dokucza mi bardziej niż słaba kondycja. A ponieważ ostatnio działo się dużo (jak dla mnie zbyt dużo i szybko) I jestem totalnie przebodźcowana musiałam przewietrzyć głowę i nabrać trochę dystansu. Nic wielkiego bo sił jeszcze mało ale jakiś niedługi spacer po Beskidzie Żywieckim marzył mi się od dawna. O 8.15 zostawiliśmy auto na parkingu w Żabnicy i niebieskim szlakiem ruszyliśmy przez Borucz (?) i Prusów (1010) na Halę Boraczą. Niestety dość ostre podejście od samego dołu i kosmiczne ilości błota na szlaku szybko mnie zmęczyły. Po dojściu do schroniska które zajęło nam prawie 2 godziny mój mąż stwierdził że na razie musi mi to wystarczyć i Rysianka poczeka na inną okazję. Niestety miał rację bo czułam się bardzo zmęczona. Ogromnym plusem był całkowity brak ludzi na tym raczej mało popularnym szlaku i dużo świeżego powietrza którego ostatnio mi brakowało.
 7. Albo takiej która "w góry" przenosi
 8. Zośka

  Odciski

  @lysywonsz69 spróbuj zmienić wkładki na takie jakie masz w butach do chodzenia/biegania. Może to pomoże.
 9. Zośka

  HIŃCZOWA TURNIA

  @peter1 A my za fajną wycieczkę
 10. @Fibi ja wiem i nawet kiedyś widziałam jak moja babcia to coś robiła ale też bym tego nie tknęła
 11. No to u mnie bezapelacyjnie do samego końca na pierwszym miejscu jest SLAYER. Metallica owszem ale tylko cztery pierwsze albumy. No i po drodze oczywiście Motorhead i Judast Priest.
 12. @Mnich Admin ja wolę takie klimaty ( z tych delikatniejszych) https://www.youtube.com/watch?v=gZ_kez7WVUU
 13. Nie chcę się wymądrzać ani kolejny raz narażać komukolwiek ale to co my robimy czyli klikanie i oglądanie tych filmów i komentowanie ich stawia nas niestety w tym samym szeregu co ludzie upubliczniający je w mediach społecznościowych. Niby się oburzamy ale klikamy i oglądamy choćby z ciekawości. Żyjemy niestety w świecie zachwianych proporcji a próg wrażliwości osiągnął już chyba zenit bo zamiast wyrażania sprzeciwu i krytyki wobec publikacji takich treści, komentujemy chętnie i co gorsza w sposób nierzadko wulgarny. Z kolei delikatna krytyka, mówienie o braku empatii czy współczucia to niepotrzebne eufemizowanie które nikomu sumienia nie ruszy. Moim zdaniem za publikacje takich filmów bez zgody rodziny czy bliskich powinny być bardzo surowe kary ale zacząć powinniśmy od siebie bo wiadomo że popyt napędza podaż. A jeśli już obejrzeliśmy i koniecznie musimy skomentować to oburzajmy się i krytykujmy tych którzy to umieszczają w mediach a nie ofiary.
 14. Nie tylko ta, jeszcze chyba dwie inne ale nie pamiętam które. Dla mnie to numer jeden
 15. Pewnie że znam. I za każdym razem zastanawiam się co Bob powiedział Charlotte w ostatniej scenie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...