Jump to content

Zośka

Member
 • Content Count

  1,929
 • Joined

 • Days Won

  72

Zośka last won the day on January 9

Zośka had the most liked content!

Community Reputation

2,925 Excellent

5 Followers

Recent Profile Visitors

3,054 profile views
 1. Zośka

  Gorce

  Ja myślę że to albo analfabeci którzy nie umieją czytać bo przecież ostrzeżenia są we wszystkich mediach, albo totalni głupcy którzy co prawda przeczytają ale niczego nie zrozumieją.
 2. @barbie609Nawet szczyty głupoty mają swoich zdobywców.
 3. Ja też. To zwiększa nie tylko bezpieczeństwo ale też komfort zarówno pieszych jak i narciarzy czy rowerzystów. To tak jak w mieście. Ulice dla samochodów, chodniki dla pieszych a ściezki rowerowe dla kolarzy.
 4. Ja miałam ten weekend spędzić w Karkonoszach. Szrenica, Śnieżne Kotły, może Śnieżka... eh może jeszcze będzie okazja tej zimy.
 5. @Marek1977 Łysica to jeden z niewielu szczytów których nam brakuje do KGP ale jakoś nie możemy się tam wybrać. Może dlatego że jest taka niepozorna.
 6. Niedziela nie była jakoś bardzo atrakcyjna pogodowo ale ponieważ perspektywa siedzenia w domu była jeszcze mniej atrakcyjna pojechaliśmy w Beskid Śląski na Trzy Kopce Wiślańskie. Szlak zielony z Brennej a właściwie z przysiółka Leśnica jest bardzo łagodny i byliśmy bliscy decyzji żeby zrezygnować z zabrania raczków. Dobrze że jednak je zabraliśmy bo już po kilkunastu minutach zobaczyliśmy na szlaku ciekawe zjawisko a mianowicie kilkanaście osób które wykonywały coś co wyglądało na skomikowany i niezsynchroniwany układ choreograficzny. Jednak okrzyki które przy tym wydawały (nienadające się do
 7. Zośka

  Gorce

  @barbie609 super wygląda ta wieża. I to błękitne niebo i te drzewa. No i tak mało ludzi?
 8. @barbie609 Tobie bilans dni z wycieczką górską i bez chyba zawsze wychodzi na plus ?.
 9. @Marek1977 co to za model ? Oglądałam kilka modeli Verigo i nie widzę z takim etui.
 10. @barbie609 jasne że chcę. Dzięki, na pewno przeczytam.
 11. Na śniegu są ok. To opinia męża bo ja zimą po Tatrach bardzo rzadko chodzę.
×
×
 • Create New...