Jump to content

Mateusz Z

Member
 • Content Count

  981
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  56

Everything posted by Mateusz Z

 1. Relacja super, fotki bomba i pogoda igła! Bardzo lubię Bystrą, a jesień tylko dodaje jej uroku 🙂
 2. Doedukuj się i dopiero zadawaj pytania. Jak nie znasz drogi to są dokładne opisy.
 3. Panie kochany, wpisałem nas do książki Taternickiej, droga WHP922. Daj namiary na strażnika to wyślę
 4. Mateusz Z

  Czerwona Ławka

  Hej. Byłem niedawno i również nie stwierdziłem ruchu w dwie strony. Poza tym spokojnie jest miejsce, żeby się minąć na szlaku. Samo podejście po łańcuchach to kilka minut.
 5. Świetny wyjazd i świetna relacja 🙂 też bym tak chciał z Kulą pojechać, ale najpierw trzeba dzieci odchować. Chyba, że komuś mogę podrzucić??
 6. Zazwyczaj na Łysą Polanę radiowóz podjeżdża o 7:00, na Słowacji nie spotkałem straży granicznej, mijałem policję w Smokowcu, nie zatrzymali, bez kontroli. W górach i w schroniskach nikt tego nie sprawdza, a byłem w Bilikowej, Rainerowej, Zamkowskiego, Teryho, Chata pod Rysami i Zbójnickiej.
 7. Super wycieczka i zdjęcia bomba! Szkoda Furkota, bo widoki dużo rozleglejsze sa
 8. Mateusz Z

  Gorce

  Kilka fotek ze spaceru po Gorcach z żoną i dziećmi 🙂 potoczek w Obidowej Pomnik katastrofy samolotu Ołtarz Szałasowy Widoki spod Turbacza Szałas na Olimpijskim Szlaku Zachód słońca z okolic Jaworzyny
 9. Mateusz Z

  Zapytanie

  Zdecydowanie Rysy.
 10. Ale hardcore 😮 Gratulację, świetne fotki. Jeszcze mnie tam nie było i chyba to będzie jeden z najbliższych celów na jesień.
 11. Szlakiem Olimpijczyków i pętla Obidowa - Bukowina Obidowska z odbiciem na Łapsową - Turbacz - Stare Wierchy - Obidowa.
 12. Nie ma czego się bać. To tylko wiatr. Gorzej jakbym szedł granią, wtedy bym się bał 🙂
 13. Kozuchy na tle Spiskich Stawów
 14. 6 dni i 6 dni ładnej pogody 🙂 Chyba się będę odzywał do Ciebie z pytaniami o terminy do wyjazdów. 😛 Relacja bardzo fajna, zdjęcia mega! Kozioł taki zgarbiony chyba ze starości...?
 15. Krzysiek, następnym razem. Niebawem planuje wypad w Tatry w równie ciekawe miejsce, dam Ci znać. Zgadza się, było genialnie 😄 chciałem wrzucić filmik, ale jest ograniczenie do 48mb.
 16. Piękna relacja, piękna wycieczka, pełna emocji. I te misie... Nigdy nie widziałem niedzwiedzia w Tatrach. Mała Wysoka to chyba moja ulubiona góra szlakowa. A szkoda, bo z tej strony to potwór 😉
 17. Jak ja byłem w poprzedni weekend to punkt 7:00 policja Słowacka zajechała na mostek przy granicy. Pewnie od września wzmożą kontrolę
 18. Potwierdzam. Po 7 rano w sobotę jeszcze po Słowackiej stronie były wolne miejsca. A pewnie jakbyś chciał o 5 zaparkować to też znajdziesz tam miejsce.
 19. Rozważałem. Wejdę tam jak bedzie idealna lampa jesienią. Ławkę jeszcze pewnie nie raz odwiedzę i będzie okazja, żeby być na Małym Lodowym bez pośpiechu. Ja bardzo lubię posiedzieć w fajnych miejscach i podziwiać góry 🙂
 20. E tam hardcore. Wystarczy się przyzwyczaić i to lubieć. Ja podziwiam jak spią zimą w Himalajach w obozach ponad bazą. To musi być hardcore, a nie letnie Tatry 😛 Dzięki.
 21. Nieźle, z Durnego na Łomnicę granią? Gratuluję WKT! Jaki szczyt uważasz za najtrudniejszy z korony?
 22. Nie byłem, a patrząc na zdjęcia widoki i trasa rewelacja.
×
×
 • Create New...