Jump to content

Mateusz Z

Member
 • Content Count

  994
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

Everything posted by Mateusz Z

 1. Od prawie miesiąca nikt się nie odzywa, więc chyba sami single tutaj 😄 Czy podczas pandemii przekroczyłeś "nielegalnie" granicę ze Słowacją, tylko po to, żeby zdobyć jakieś miejsce w Tatrach?
 2. I jedno i drugie 🙂
 3. Wschód z Radziejowej
 4. Cześć. W raczkach przejdziesz bez problemu każdy szlak dolinami poza doliną Roztoki do Doliny Pięciu Stawów. Murowaniec wydaje się być fajną opcja, można się przejść w stronę Zielonych Stawów Gąsienicowych. Jak wyżej napisał kolega Gęsia Szyja, Kopieniec, Sarnia, Grześ też by był okej. Dodałbym jeszcze Trzydniowiański Wierch, ale to w sprzyjających warunkach
 5. @jaaga76piękny zachód, lubię to miejsce, jest świetny widok na Bejbi 😛 Baranie Rogi
 6. Zachód, przed zachodem i po zachodzie słońca z Walentkowego Wierchu. Pod Kozim Wierchem powstał nowy staw - Kozie Oko
 7. Morze chmur powstało kilka minut przed zachodem. Wiatr powodował chmurzaste wodospady. Było niesamowicie 🙂
 8. Witajcie! Jest temat o wschodach, o zachodach gdzieś zaginął. Jak dla mnie piękne zjawisko, idealny czas na robienie zdjęć. Poniżej zachód słońca z Raczkowej Czuby.
 9. Płaczliwa Skała - szczyt o wysokości 2145 m w Tatrach Bielskich. Niestety już niedostępny znakowanym szlakiem, aczkolwiek na wierzchołek prowadzi wyraźna ścieżka, na której można gdzie nie gdzie znaleźć żółtą farbę. Panorama ze szczytu wg mnie jest jedną z najlepszych, jak nie najlepszą w całych Tatrach. Wejście nań nie sprawia problemów technicznych, ani orientacyjnych. Kto był? Podzielcie się wrażeniami i zdjęciami 🙂
 10. Witam. Z przerwami na jedzenie, zdjęcia, podziwianie widoków dałbym te 9,5-10 godzin nigdzie się nie spiesząc. Sam marsz 7 h.
 11. Wschód z Magurki w Gorcach
 12. Relacja super, fotki bomba i pogoda igła! Bardzo lubię Bystrą, a jesień tylko dodaje jej uroku ?
 13. Doedukuj się i dopiero zadawaj pytania. Jak nie znasz drogi to są dokładne opisy.
 14. Panie kochany, wpisałem nas do książki Taternickiej, droga WHP922. Daj namiary na strażnika to wyślę
 15. Mateusz Z

  Czerwona Ławka

  Hej. Byłem niedawno i również nie stwierdziłem ruchu w dwie strony. Poza tym spokojnie jest miejsce, żeby się minąć na szlaku. Samo podejście po łańcuchach to kilka minut.
 16. Świetny wyjazd i świetna relacja ? też bym tak chciał z Kulą pojechać, ale najpierw trzeba dzieci odchować. Chyba, że komuś mogę podrzucić??
 17. Zazwyczaj na Łysą Polanę radiowóz podjeżdża o 7:00, na Słowacji nie spotkałem straży granicznej, mijałem policję w Smokowcu, nie zatrzymali, bez kontroli. W górach i w schroniskach nikt tego nie sprawdza, a byłem w Bilikowej, Rainerowej, Zamkowskiego, Teryho, Chata pod Rysami i Zbójnickiej.
 18. Super wycieczka i zdjęcia bomba! Szkoda Furkota, bo widoki dużo rozleglejsze sa
 19. Mateusz Z

  Gorce

  Kilka fotek ze spaceru po Gorcach z żoną i dziećmi ? potoczek w Obidowej Pomnik katastrofy samolotu Ołtarz Szałasowy Widoki spod Turbacza Szałas na Olimpijskim Szlaku Zachód słońca z okolic Jaworzyny
 20. Mateusz Z

  Zapytanie

  Zdecydowanie Rysy.
 21. Ale hardcore ? Gratulację, świetne fotki. Jeszcze mnie tam nie było i chyba to będzie jeden z najbliższych celów na jesień.
 22. Szlakiem Olimpijczyków i pętla Obidowa - Bukowina Obidowska z odbiciem na Łapsową - Turbacz - Stare Wierchy - Obidowa.
×
×
 • Create New...