Jump to content

Q'bot

Member
 • Content Count

  1,365
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Q'bot last won the day on November 14 2022

Q'bot had the most liked content!

Community Reputation

1,599 Excellent

About Q'bot

 • Birthday 07/19/1991

Recent Profile Visitors

2,086 profile views
 1. Czyli jednak Alzcheimer mnie mnie mylił 😉 Za paragrafem 1 Szlaki zamknięte, więc jeśli uda się komuś zdefiniować pojęcie zmierzchu* w danym okresie kalendarzowym, można przebywać poza szlakami/trasami. Które de facto też nie są określone w regulaminie - chyba, że TPN udostępnia mapę z obszarami zaliczanymi jako szlaki z wyłączeniami - geoportal nie rozwiązuje problemu gdyż dookoła schronisk czy hotelu na Kalatówkach nie widnieje obszar działki 🤷‍♂️ * - Idąc za Wikipedią: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zmierzch_astronomiczny
 2. Po pierwsze tylko w okresie od marca do listopada, po drugie jeśli mnie pamięć nie myli w regulaminie wspominają poruszanie się po szlakach, nie po parku.
 3. Jeśli przyjąć 300 kilometrowy margines błędu, to zgadłeś ?
 4. Taki był fshut dziś, kto zgadnie gdzie? ;>
 5. Z raczkami dadzą radę, pytanie czy stuptuty osłonią Cię od wilgoci i wpadającego śniegu przy tak niskiej cholewce?
 6. Moja niechęć jest ukierunkowana na ich contagripowe podeszwy głównie - nie dość, że nadają się najlepiej do uprawiania łyżwiarstwa figurowego na suchym podłożu, to jeszcze zwykły się odklejać od cholewki. Jedyny model salomona, który mi przypadł do gustu to fellraiser'y ?
 7. A ja mam focha, gdyż skalnik nie uznał mojej reklamacji przeciekającej membrany w butach, co mi się pierwszy raz w życiu zdarzyło (w sensie odmowa uznania nieszczelnego gtx'a).
 8. Ta przy elektriczce jest ok, ale już trasy gdzie zjeżdżasz w okolice Liptowskiego Mikulasza są męczące i pośród sporego ruchu ciężarówek. Ja polecam nie startować z Nowego Targu, czy gdzie tam tę asfalcik z trasą wytyczono, a w pobliżu Witowa, a nawet Zuberca i zaliczyć Dolinę Kaczawską - jedziesz na szosie, czy na czymś co pozwoli się lekkim terenem dostać do Prybiliny?
 9. Nie polecam... Lepiej własną trasę ułożyć, bliżej Tatr, odwiedzając co niektóre dolinki, jeśli jest na to czas ?
 10. To teraz powtórka rowerem ^^
 11. Po hołdach to zasnąć można... No chyba, że to truchtem robiłaś
 12. Pytanie brzmi "Co chcesz zobaczyć?" ? Poźną wiosną musisz tak zaplanować wyjście, by trasa przebiegała graniami, najelpiej od południowej strony zbocza - w źlebach będzie błoto, breja, moczary i inne muły, które wchłoną Ci buta po pas, jeśli się zagapisz. No chyba, że jesteś koneserem kąpieli błotnych. Jeśli będzie pogoda, to nie odpuszczaj, gdyż wtedy Tatry wywrą na Tobie pozytywne wrażanie, a latem... cóż... do poznawania ludzi wybrać lepiej centrum handlowe, aniżeli góry.
×
×
 • Create New...