Jump to content

Q'bot

Member
 • Content Count

  1,224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Q'bot last won the day on April 19

Q'bot had the most liked content!

Community Reputation

1,458 Excellent

About Q'bot

 • Birthday 07/19/1991

Recent Profile Visitors

1,781 profile views
 1. Pamiętaj zabrać zapas piwa, gdyż mnie w czerwcu zawsze suszy 🙄 Jedyne co może być zaskakujące w górach, to remonty, których nie udało się dokończyć wiosną, przed sezonem wysokim - nic więcej nie przychodzi mi do głowy.
 2. Q'bot

  Trasa

  Czasami da się zaklepać flixbusa, jeśli wiesz, że będziesz jechał w określonym terminie
 3. W sumie... To by rozwiązało aktualne niedogodności związane z transportem publicznym na Słowacji ^^
 4. Q'bot

  Skojarzenia

  Bąkowiec (Zamek taki)
 5. Moim zdaniem warto poświęcić jedną dolinę w imię dobra całych Tatr 😉 Tyrolkę, kolejkę, wyciąg, windę i zjeżdżalnię - wszystko poprowadzić na Rysy i tam skumuluje się większość ruchu turytycznego.
 6. Możę wreszcie zbudują schody po naszej stronie
 7. Takie osobliwości na Jewstagramie dziś 🤯
 8. Ja mam wszystkie bambosze z membranami, i to czy potu generuje siędużo, czy nie zależy od konstrukcji samego buta - czyt. jeśli podczas chodu czujesz przewiew między podbiciem stopy i nad palcami, to znaczy, że tamętdy wydostanie się najwięcej wilgoci. Zarówno membrana, jak i skóra są z natury mało przepuszczalne, więc ja bym brał z gtx'em 😉 No i łatwiej takie buty umyć z błota, schodząc z gór, bo kałuża niestraszna
 9. Czy to nowa moda? Wolfskin ma w ofercie takie kiecki odkąd sięgam pamięcią - od puchowych, po softshelle 😉 Nie wiem tylko jak rozwiązali problem podwiewania bez ściągaczy montowanych 'per udo'. To tylko lokalni producenci ciuchów outdoorowych jakoś olali tę kategorię - bo krótkie ocieplane spodnie sprzedaje chociażby Pajak.
 10. Ciężko mi się ustosunkować 🤷‍♂️ Zimno
 11. No to znów coś wrzucę
×
×
 • Create New...