Skocz do zawartości

Q'bot

Użytkownik
  • Postów

    2 063
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    55

Ostatnia wygrana Q'bot w dniu 14 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Q'bot punkty reputacji!

2 obserwujących

O Q'bot

  • Urodziny 19.07.1991

Ostatnie wizyty

8 052 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Q'bot

Proficient

Proficient (10/14)

  • Conversation Starter
  • Dedicated Unikat
  • Reacting Well Unikat
  • First Post Unikat
  • Posting Machine Unikat

Najnowsze odznaki

2,5 tys.

Reputacja

  1. Q'bot

    Tatrzański kwietnik

    Szafran Trybunalny
  2. A mogliby kulturalnie solą posypać
  3. Q'bot

    Wschód Słońca w górach

    Teraz mogę lokalnym wschodem postraszyć
  4. Ale podobną bryłę mają Merce G - jak doń wsiądziesz, to wcale nie czujesz się jak dinozaur ^^
  5. No patrz - bryła tych UAZów mi się całkiem podoba - tak samo jak Wranglery
  6. To jakiś okrutny oksymoron... gdyż nie ma takowych Przynajmniej nie obecnie... Kiedyś w miarę przyzwoicie wyglądała np. Honda Hrv. Obecnie wszystko wygląda jak ikona Waze.
  7. Q'bot

    Tatrzański kwietnik

    Kto coś rozpozna?
  8. Q'bot

    Wschód Słońca w górach

    Niestety mój główny target nie został zrealizowany (Maja e Çikës) bo zalegał tam lód, a ja bez sprzętu
  9. Cóż... dla mnie wygląda jak klasyczna kluska śląska na kołach, których ostatnio powstają setki Ale skoro to nie dla Ciebie, to wystarczy dobrze schować w garażu, by nie raziło po oczach
  10. A mogli Ci wręczyć Panzerschokolade
  11. Q'bot

    Wschód Słońca w górach

    A płoszem błardzo 40.2895681N, 19.4197386E Teraz to mogę też podobny kadr z aparatu wstawić:
  12. Q'bot

    Wschód Słońca w górach

    Dzisiejszy jakby wschód
  13. Ciekawe czy teraz będzie więcej tłumów dzięki zakazowi? BTW. Droga Balzera leży na terenie TPN, skoro zamykają cały obszar, to trzymam ich za słowo
  14. To teraz pora zakupić... Буханка!
  15. Czyli teraz hordy będą musiały przechodzić przez Rysy/Szpiglas?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...