Jump to content

Q'bot

Member
 • Content Count

  777
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Q'bot last won the day on January 19

Q'bot had the most liked content!

Community Reputation

1,133 Excellent

About Q'bot

 • Birthday 07/19/1991

Recent Profile Visitors

1,244 profile views
 1. Hołdy są na Ślunsku, to chyba oczywiste 🤗 A drugie zdjęcie i owszem, ktoś wniósł kupę złomu i poskręcał na wysokość dwóch pięter.
 2. Niby wygląda znajomo, a jakoś nie mam pomysłu gdzie - głównie przez te wystające kamienie. Zakładam, że to nie są Zachodnie?
 3. Nie, gdyż musiałbym wyjść z domu w samych skarpetkach, co bym chyba zauważył w porę 😜 Zamarzły Wam kiedyś akumulatory, tak, iż nie dało się uruchomić urzadzenia?
 4. To co podlinkowałeś, to jakiś okrutny wynalazek do ćwiczenia mięśni karku - zasobnik na akumulator z tyłu głowy to się w najpoteżniejszych konstrukcjach stosuje i zwykle nosi na kasku w jaskini 😜 Po taniości możesz spróbować upolować Skilhunt'a H03/4 - ja kupowałem niegdyś na banggodzie w czorny piątek i wyszło coś koło stówy. Jeśli się poczeka na promocję, to np. Fenix HL55 jest również warty uwagi. Z bardziej egzotycznych konstrukcji (bo nie chińskich, a rosjańskich) można zerknąć na Pandę 2M
 5. Bez piwa to nie robota ;]
 6. Dzisiejszy wschód przy piwie śniadaniowym
 7. Wczoraj gdzieś w okolicach równika obrodziło pole bawełny
 8. Ja kiszę w portfelu bilety nawet sprzed paru lat - lecz bynajmniej nie celem kontroli, a z przyzwyczajenia, że je tam kiszę. Dopóki nie wyblakną... I tylko te z logo TPN, a nie wspólnoty wiejskiej. Poza tym, jaka kontrola? Takie coś istnieje? I co robią wtedy Słowacy przybywający z południa? 😜 Skoro już o biletach mowa, to kupujecie, omijacie kasy, czy też wybieracie alternatywne trasy?
 9. Ja tam nie dotarłem kiedykolwiek, więc jeśli kojarzę widok, to tylko ze zdjęć 😜 Więc sobie strzelę, że to Żabi Qń i Mięgusze, bo niby przypominało Igłę w Banówce, ale tło nie takie...
 10. Znaczy, że musisz się postarać i znów wyszukać dla nas zdjęcie 😈
×
×
 • Create New...