Jump to content

Recommended Posts

4 godziny temu, Czorny napisał:

Cześć Tatromaniacy!

Jestem Kamil, właśnie wróciłem z urlopu w Tatrach (mój pierwszy raz w Tatrach jako osoba dorosła, trochę późno bo 34 lata już pykły) i ciągnie mnie z powrotem w góry. Zarejestrowałem się, by móc czerpać wiedzę i pomysły na kolejne wyprawy od ludzi doświadczonych i obytych w górach. Pozdrawiam!

Fotka z ostatniego dnia na szlaku. Takie widoki chyba uzależniają! 🙂

20220621_160108kopia.jpg

Lepiej późno niż wcale 😀! Witaj! 

Ta fotka to na zachętę? Czekamy na więcej! 

• Thanks 1
  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie! Nazywam się Kacper . Każdy wolny weekend spędzam w górach lub w zaciszu leśnej głuszy . Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca . Niosę pomoc osobom poszkodowanym ,a w gó

Cześć Tatromaniacy 😊 Jestem Aśka i na forum jestem nowa. Kocham wszystkie góry ale Tatry ponad wszystko ❤ Przyjazny tu klimat 😊 i można odlecieć w magię gór oglądając Wasze  relacje 👍 Po

Dzień dobry. Podczytuje Was od pewnego czasu i pomyślałam, że fajnie byłoby do Was dołączyć.  Jestem z Małopolski,  w góry chodzę na jednodniowe wycieczki przeważnie niedzielami. Czasem są to Tatry, c

Posted Images

Dokładnie, lepiej późno niż wcale. :) Teraz nie pozostaje nic jak tylko nadrobić zaległości wobec gór. Zdjęć tyle mam, że nie wiem tak naprawdę co wrzucić. Niech będzie zdjęcie górki, która mi ciągle w głowie siedzi. Przy okazji pytanko mam odnośnie złapania wprawy w poruszaniu się na łańcuchach. Szpiglasowy Wierch na początek będzie odpowiedni od strony Doliny Pięciu Stawów?

20220620_162728.jpg

• Like ! 2
8 godzin temu, Czorny napisał:

Dokładnie, lepiej późno niż wcale. 🙂 Teraz nie pozostaje nic jak tylko nadrobić zaległości wobec gór. Zdjęć tyle mam, że nie wiem tak naprawdę co wrzucić. Niech będzie zdjęcie górki, która mi ciągle w głowie siedzi. Przy okazji pytanko mam odnośnie złapania wprawy w poruszaniu się na łańcuchach. Szpiglasowy Wierch na początek będzie odpowiedni od strony Doliny Pięciu Stawów?

20220620_162728.jpg

Witaj, zdjęcia to najlepiej wrzucić wszystkie to sobie chociaż pooglądam. Łańcuchy na Szpiglasowym tak trochę dla dekoracji wiszą, trochę więcej jest na Kozim Wierchu od Koziej Przełęczy.

• Like ! 2
10 godzin temu, Czorny napisał:

Cześć @Krzysiek ZdZrobię tak jak piszecie. Kawał drogi do gór mam więc nie chce uczyć się na własnych błędach, zwłaszcza na początku przygody z górami. 😀 Dzięki za rady. Pozdrawiam.

Czekam na kolejne foty i powodzenia kolejnych etapach poznawania gór i własnych możliwości 

• 2 months later...