Skocz do zawartości

jaaga76

Użytkownik
 • Postów

  2 417
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  109

Treść opublikowana przez jaaga76

 1. Tak to wygląda. Minus że te autobusy jeżdżą tylko do 12.00.
 2. Kilka dni temu była czwarta rocznica.... Ku rozwadze.
 3. https://tpn.pl/zwiedzaj/e-bilety-busowe-zakopane-morskie-oko W KOŃCU!!! Ciekawe jak to działa Szkoda, że tylko na poranne jazdy są bilety. Z Palenicy rozkładu brak...
 4. https://turystyka.wp.pl/afera-w-polskich-gorach-szajs-dla-weekendowych-januszy-6999855469448160a Teraz "mola"....
 5. A ja się tak naprodukowałam....
 6. Z tym przy tej trasie to może być ciężko, ale nie dlatego że ich nie ma, tylko ze to trudne technicznie bieganie i głównie pod nogi trzeba patrzeć.
 7. Nie pisałeś ze trial, a to zmienia postać rzeczy...Powodzenia!
 8. @barbie609 moderczy pogoda zamówona na koniec tygodnia? Wycieczki jak zwykle zazdraszczam ...
 9. Liczysz, że zrobi i nie wróci w Tatry więcej???
 10. Jesteś przygotowany, że na północnej wystawie może być jeszcze całkiem sporo śniegu? I czemu chcesz sobie taką gonitwę na raz zafundować?
 11. Rysie to przeciekawe zwierzęta. Mistrze relaksu
 12. jaaga76

  Narty i góry

  Co kto lubi ... woda brzozowa była kiedyś w cenie....
 13. Hej, wszystko zależy od Waszego samozaparcia, kondycji i gotowości obcowania z Tatrami. Tatry Zachodnie to dobra opcja, ale tak tak juz Tatromaniacy pisali może być problem z noclegami. Jeśli chcecie jechać w wakacje, to już ostatni moment na rezerwacje (choć będę zaskoczona jak sie Wam to uda zgrać). Zacznijcie sobie od schroniska na Chochołowskiej, potem Ornak w Kościelisku. A dalej Murowaniec jak będziecie mieli szczęście przy rezerwacji. Przy tym wariancie, jeśli przyjedziecie rano do Chochołowskiej możecie sobie wyjść na Grzesia, Rakoń i ewentualnie Wołowiec. Następny dzień to przejście do Kościeliskiej - można sobie zrobić przejście przez Ornaki z wizytą na Starorobociańskim. Z Kościeliska dalej przez Czerwone Wierchy do Doliny Gąsienicowej i Murowańca. Można też w Tatry Wysokie - wtedy pierwszy nocleg w Murowańcu, jeden dzień sobie "pomyszkować" w okolicy i popołudniem udać się do Schroniska w Dolinie Roztoki. Tu warto zostać na dwa dni i np. zrobić sobie pętelkę z Doliną Pięciu Stawów Polskich. Powodzenia! Dajcie znać co wybraliście i oczywiście jak było!
 14. Tak sobie myślę, że musimy jakąś kooperatywę w tym temacie przegadać... pomyśl.
 15. Szczęściarz... tyle napiszę... Mhyyyy... muszę sobie do niego wrócić, ale wydaje mi się że tak
 16. Ciekawy wykład. Wraz z Muzeum Śląskie serdecznie zapraszamy na wykład ,,Ocena ryzyka w górach – zacznijmy od Tatr". Wykład ten towarzyszy wystawie: "Spojrzenie z góry. Archiwum Wandy Rutkiewicz" poświęconej wybitnej polskiej himalaistce. Spotkanie poprowadzi Naczelnik TOPR, Jan Krzysztof, a odbędzie się ono 27 lutego 2024 roku o godzinie 18:30 w Muzeum Śląskim w Katowicach. Wiecej informacji dostępnych jest na stronie internetowej https://muzeumslaskie.pl/spojrzenie-z-gory-archiwum.../ i na Facebooku.
 17. myśl pozytywnie Dokładnie! @Fibimyśl pozytywnie!!! A jak nie to polecam wycieczkę z @barbie609 moder
 18. u mnie przebiśniegi i krokusy przed domem.... wiosna...
 19. Mam takie same ciągoty do niego.... Normalnie miłość od pierwszego wejrzenia
 20. i jeszcze mi tylko powiedz, jak to robisz, że masz taką ładną pogodę @peter1....?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...