Jump to content

jaaga76

Member
 • Content Count

  1,269
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

jaaga76 last won the day on November 9

jaaga76 had the most liked content!

Community Reputation

1,945 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,310 profile views
 1. jaaga76

  Mont Blanc

  I tak i nie...., bo znowu La Plagne. Co z tego wyjdzie nie wiem Znowu się wszystko zamyka 😪
 2. @Zośka ja mam dwa razy dalej, ale jak masz ochotę to daj wcześniej znać - może się zgramy. Może @barbie609 i @wjesnadadzą się namówić?
 3. Najpierw fotki - GENIALNE!! A teraz aktywność na forum. Wyprzedziłeś mnie @barbie609. Już miałam sos-posta wstawiać, że trzeba się brać do pracy, bo obumiera nam forum....🥺🥺🥺.
 4. Kopieniec i Nosal, Gęsia Szyja, wejscie na Kasprowy od Hali Gąsienicowej. Myślę, że Trzydniowiański też jest w zasięgu. Popieram @barbie609 Pieniny i Beskidy na zimę ❤, choć ja bardzo lubię Karkonosze
 5. Całkiem przyjemny spacerek. Też sto razy przejeżdzałam i dopiero jaK było trzeba czegoś na "rozbieg" po półmaratonie, to łaskawszym okiem zerknęliśmy na Ślężę. Fajne miejsce.
 6. @Góry Ponad Wszystko sztos! (jak zwykle)🤩🤩🤩
 7. @KamilaS świetne wycieczki, już troszkę bardziej zaawansowane! Brawo! Gratki za rozsądne podejście do tematu. Wrzuć kilka fotek.
 8. @barbie609 @Zośka bardzo Wam dziękuję za odkrywanie dla mnie wciąż słabo poznanych Beskidów 😚. Z wielką przyjemnością czytam kolejne relacje i planuje😊.
 9. A pamiętaj o mnie @Krzysiek Zd, co? 🙏😄
 10. @KamilaS przemyśl sprawę. W listopadzie dzień krótki, a i warunki bywają różne. Może na początek sama Kopa Konradzka?
 11. Ale jakie piękne @wjesna 🤩😍!
 12. @Rzyna przeglądaj prognozy TOPR-u oraz komunikaty TPN-u. Wejście do "Piątki" nie wymaga przewodnika.
×
×
 • Create New...