Jump to content

jaaga76

Member
 • Content Count

  844
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

jaaga76 last won the day on January 16

jaaga76 had the most liked content!

Community Reputation

1,190 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

784 profile views
 1. BARDZO POLECAM 🙂 W sumie faktycznie zwykle było o facetach, a tu w końcu same kobietki (o których najczęściej mówią faceci😉). Dobrze napisane, fotki urocze. Wstyd się przyznać, ale nazwiska kilku pań były dla mnie do tej pory zupełnie obce....🙄
 2. No cóż...chciałabym napisać, że mnie ta książka urzekła.... Ale nie mogę. Po pierwsze tytuł- dlaczego siła przetrwania skoro wszyscy bohaterowie zginęli...? Po drugie narracja - przegadane, powtórki itd... redaktor się nie sprawdził. Historię można było opowiedzieć krócej i dynamicznej. Po trzecie - wielkość druku ... (wiem, tu się czepiam). Na plus fotki oraz sięgnięcie po tragedie, które generalnie nie są specjalnie znane.
 3. @Krzysiek Zd gratulacje🙂. Ja nie mam nic przeciwko tego typu inicjatywom. To w jakiś sposób porządkuje i mobilizuje. Zaglądasz w miejsce, które zwykle się omija.... Dla mnie spoko 🙂. Sama chodząc z moim synem, kiedy był mały (dawno to bylo), chętnie korzystałam z tego typu "zachęcaczy".
 4. jaaga76

  Gorce

  @vatra na namiar na oscypki to ja się piszę 😃. Fotki cudne, choć przyznam że powoli mam już dość zimy....🙄 Gdzie jest WIOSNA???
 5. Z Mylnej najbardziej lubię Okna Pawlikowskiego.... 😉😉😉 jakoś błoto mnie nie uwodzi...🙄
 6. @barbie609 @wjesna @a chodźże na pole proponuję jakies hasło rozpoznawcze - pamiętacie, jak było w Kingsize'ie... 🤣🤣🤣? Piękna pogodę mieliście. No i Towarzystwo 😍 najwyższej klasy!
 7. @barbie609 Mała Łąka to jedno z tych miejsc, do których zawsze chętnie wracam.... choć zimą baaaardzo dawno nie byłam... Dzięki za fotki i relacje 🙂 (Ale już za miesiąc będę 😁🤩. Odliczam)
 8. @barbie609 @J@n foty kapitalne 😍 @wjesna ja podobnie. Kilka razy widziałam na szlaku tak pijanych ludzi, że stanowili zagrożenie nie tylko dla.siebie, ale i innych....
 9. jaaga76

  Bielovodska Dolina

  Jeśli ktoś szuka spokoju to Białą Wodą jest pod tym względem geniala ( pod innymi również). Razem z @vatra mamy prawie fan club tej doliny 🙂.
 10. jaaga76

  Góry Izerskie

  @Fibi minęłyśmy się 😉20210326_124406.heic (Nie wiem co jest, ale mi się nie ładują zdjęcia 😥. Ktoś wie, jak to zmieniać?)
 11. @Anuś @vatra @Zośka @martuś @barbie609 dawno nie zaglądałam na forum, a jak zajrzałam to taka uczta fotograficzna mi się trafiła... Dzięki 🥰
 12. @Krzysiek Zd jakbyście w czułych objęciach Gerlacha byli 🤩 .... super!
 13. Cześć @Karol Strycharczyk! Milo Cię widzieć na forum. Ja choć urodzona nad morzem notorycznie na urlop (także ten w wymiarze nano) jadę w góry. Do zobaczenia na szlaku 🙂
 14. Gdzie są takie??? 🤔 dajcie znać... Czy będąc w Tatrach rezygnujecie z auta ma rzecz busów?
×
×
 • Create New...