Jump to content

wjesna

Member
 • Content Count

  446
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Everything posted by wjesna

 1. Film widziałam. Można oglądnąć, trochę za mało w nim- jak dla mnie - opowieści o górach a za dużo o głównym bohaterze.
 2. "Najgorszy jest wiatr. Bo jak jest zimno ale nie ma wiatru to jest ciepło. Ale jak jest zimno i jest wiatr to dopiero jest zimno. Najgorszy jest wiatr" 😉 Ładnie, już biało. Całkiem sporo tego śniegu miejscami a to dopiero początek grudnia.
 3. "Osiągnięcie celu w górach to nie tylko wejście na szczyt, ale również zejście."
 4. Nawet się zdarzyła jednak zaspa po kolana. Wprawdzie raptem wszystkiego było trzy kroki ale było.
 5. A wiesz, że gdzieś mam? Nie wiem czy ta sama seria, ale canon power shot na pewno. Urwało się w nim to, czym się zasuwa baterie i nie da się już ich założyć więc gdzieś leży zapomniany. Mam z drogi
 6. Nie ma. Chciałam u góry zrobić kilka zdjęć ale taki był mroźnu wiatr, że mi było za zimno w ręce bez rękawiczek. Następnym razem
 7. Czy administracja/ moderacja forum odpowiada na maile, czy tylko mój pozostaje bez odzewu?
 8. Ładna wycieczka, jesienno-zimowa. Mialam wczoraj podobną tylko na Ornak. Dziś już ponoć dosypało śniegu.
 9. Skojarzyło mi się z Włóczykijem - ,,Włóczykij wszedł w las, miał przed sobą sto mil ciszy" Ciii, bo jeszcze mgła usłyszy o znowu za Tobą pójdzie.
 10. A to taki rysiu Twoja zima ładna, może i masz rację, że tęsknisz do takich widoków.
 11. Tak, akurat, myślisz, że rysiu tak w każdą zimę będzie przed Tobą chodził i ślady zostawiał. Chciałbyś. Ja też bym chciała 🙂
 12. Mnie nie przebijesz. Otóż kiedyś tam postanowiłam pierwszy raz sama pójść gdzieś, gdxie będzie łatwo. Chciałam pójść na Mogielicę, byłam tak nakręcona, że gdy na Przełęcz Rydza- Śmiglego zobaczyłam szlak od razu za nim podążyłam. I tak doszłam na szczyt którym okazal się Łopień😀 Pomachałam Mogielicy która z politowanie patrzyła na z drugiej strony. I tak Mogielica zyskała w moim życiu specjalne miejsce.
 13. Super, że się wycieczka udała. Widoki mieliście ładne, przejrzyste powietrze, i widzę też trochę słońca. Dkito wszyscy zadowoleni, to można robić plany na następne wyprawy .
 14. Piękne widoki. Ładna wycieczka. Może jeszcze jesień łaskawa pogodą będzie i zimę ostrą odwlecze to moze jeszcze nie czas się żegnać z Tatrami i w sen zimowy zasypiać. Patrzę na kozice i myślę, że człowiek do zdjęcia to się ustawia, poprawia, a zwierzę wystarczy, że stanie i zawsze dobrze na zdjęciach wyjdzie.
 15. Mnie się zdarza pogubić w tych ścieżkach. Czasem jest taka sieczka ścieżek, że trzeba się naprawdę pilnować, żeby nie zboczyć. Na przykład Szczebel, widać go nad zakopianką, taka sobie górka, ale zejsc z niej i szlaku nie zgubić choć raz to jest sztuka. Przynajmniej dla mnie.
 16. Czasem się udaje, jak pogoda kiepska albo jeśli pójść w ścieżki które nie prowadzą w żadne słynne miejsca. W Bedkidsch jest trochę ścieżek leśnych pustych od ludzi, bo trudniej po nich chodzić, nie ma ich w aplikacjach- chyba, że są tylko ja takiej nie mogę znaleźć.
 17. Ładny był dzień na wycieczki. Nic dziwnego, że w drodze na Babią było wiele ludzi. Dlatego fajnie jest wtedy gdzieś bokiem obejść. Widoki mieliście bardzo ładne, przejrzyste, czyste niebo. Ładna jesień.
 18. Zasadniczo styl każdy może mieć swój 🙂
 19. Spokojnie, cicho, tylko wiatr gwizdał.
 20. Z trasy na Mędralową. Zawoja, Hala Kamińskiego, Mędralowa, Przełęcz Jałowiecka, Zawoja Dzień krótki to i wycieczki coraz krótsze.
 21. Jednak wolałbym zobaczyć rysia. Mniej stresujące.
×
×
 • Create New...