Jump to content

Krzysiek Zd

Member
 • Content Count

  453
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

Krzysiek Zd last won the day on August 17 2022

Krzysiek Zd had the most liked content!

Community Reputation

1,230 Excellent

3 Followers

Recent Profile Visitors

1,421 profile views
 1. @barbie609wchodziliśmy od Zazadniej przez Wiktorówki a wracaliśmy na Wierch Poroniec ?
 2. Spotkanie było trochę niespodziewane ale za to bardzo sympatyczne ?? Co do szlaku i warunków @barbie609dosyć szczegółowo to opisał ? wiec jeszcze tylko kilka naszych fotek
 3. Obawiam się, że w tych najtrudniejszych miejscach (największą ekspozycja, łańcuchy) w okolicy Trzech Kop może nie być alternatywnej ścieżki, a tam jest chyba trochę trudniej niż na samych Rohaczach. Ogólnie do przejścia ale wszystko zależy od warunków pogodowych i doświadczenia grupy. Też nigdy nie szedłem tam alternatywną ścieżką ?
 4. @starońsuper traska i widoki piękne ? a w ogóle to jedna z piękniejszych części OPTZ dostarcza sporo emocji i trochę zabawy z żelastwem też jest ?? Super fotki ?
 5. @Mateusz Zprzepięknie te wschody uchwyciłeś ??? Widoki cudo, gratulacje ???
 6. Coż może zapomnieli ?... ale tylko na chwilę ?
 7. Tak jesiennego, taką mamy jesień w tym roku?‍♂️ w dodatku z samiutkiego jej początku ❄️?⛅️
 8. Kamienista i Bystra z grani Ornaku z ostatniego jesiennego pobytu
 9. Jeszcze to ...przecież to czysta poezja ??
 10. "Rozległy widok na kilka okolicznych pasm górskich z koroną tatrzańskich szczytów na czele, lekko falujące morze zieleni udekorowane kępkami bujnych zarośli i samotnych drzew majestatycznie unoszących się nad ukwieconą łąką." @vatra niedawno wróciłaś po krotkiej nieobecności tutaj ale forma wciaż mistrzowska, brawo ?? I bardzo dziękuję ?
 11. Najgorsze te pole, stromo i przy gorszej pogodzie może być błotniście kije warto mieć ( wrecz niezbędne przy schodzeniu) w lesie trochę powalonych drzew i ze znakami bardzo ubogo, powyżej granicy lasu już pięknie i widokowo ? Potwierdzam ? i w pełni się zgadzam ? dodałbym jeszcze Rohackie Stawy dla chcących złapać trochę wytchnienia i ochłody ?
 12. Witaj na 'pokładzie'@Gosia WU ?‍♂️ Tatrzańskie dolinki mają do zaoferowania także bardzo wiele pięknych widoków ?
×
×
 • Create New...