Jump to content

Krzysiek Zd

Member
 • Content Count

  337
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Krzysiek Zd last won the day on September 29

Krzysiek Zd had the most liked content!

Community Reputation

848 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

835 profile views
 1. @jaaga76 czas szybko leci jak ....ta woda spadajca z góry wodospadu 😉 a sam wodospad, też bardzo lubię, szum wody mnie uspokaja ☺ Chyba jeszcze bardziej podoba mi się cała ta trasa (no może poza ostatnim odcinkiem) 😉😍
 2. Kozica buszująca w kwietniku ?
 3. @jaaga76 nie przejmuj się MSW i Cubrynę ogarniecie sobie w przyszłym roku. ? A teraz miałaś już przynajmniej małą zaprawę przed sezonem zimowym ?
 4. Niedzielna wycieczka na Pilsko (trochę okrężną drogą) jedną z moich ulubionych tras ? w Beskidzie Żywieckim: Sopotnia W. wodospad - Romanka - Rysianka - Pilsko - Hala Miziowa - Sopotnia W. Na Rysiance to już wiało konkretnie a na Pilsku to....łby chciało pourywać ale mimo wszystko było przepięknie ??
 5. Ale info, to jest prawdziwy Wyczyn ??? Wielki Szacun i Gratulacje!!! ? https://tatromaniak.pl/aktualnosci/anna-tybor-zjechala-z-manaslu-na-nartach-i-przeszla-do-historii/ https://wspinanie.pl/2021/09/anna-tybor-pierwszy-kobiecy-zjazd-na-nartach-z-manaslu/
 6. @Fibi oczywiście, że liczyłem sam marsz ale nie biegiem ?? Nie wiem jak dlugie przerwy w miejscach widokowych i na samych szczytach @marcel089będzie robił ( myślę, że sam jeszcze tego nie wie ? ) bo to już sprawa trochę bardziej indywidualna. Całkiem sporo jest ludzi, którzy szybciej chodzą po to wlaśnie żeby później mieć wiecej czasu na podziwianie widoków ☺ Oczywiscie w przpadku tej trasy należy doliczyć ok. 2- 2,5h na odpoczynek i właśnie podziwianie widoków ?
 7. @marcel089 to zależy czy będziesz się bardzo śpieszył czy niekoniecznie ?? Ale tak realnie to około 60% czasu wyliczonego przez apkę ?
 8. @Fibi super relacja i piękne fotki ?? no i wycieczka na sam koniec całkiem przyjemna mam na myśli oczywiście .... Zawrat - Świnicę ?? (Twoja traska też bardzo fajna ?) A sama przełęcz jest po prostu super! Bardzo to miejsce ostatnio polubiłem, z Beskidem to już gorzej tam zwykle tłumy prawie jak na Kasprowym. Gdzieś ostatnio słyszałem ?, że ten stary szlak na Zawory jest nawet do przejścia, podobno jest trochę trudności głównie orientacyjnych ale ścieżka dosyć wygodna. Tylko jak piszesz to poza szlak wiec nie do końca jest legalny ?
 9. Pozostając w temacie kaczek ? Niby kaczki a jednak gęsiego ? Na Wyżnim Stawie Rohackim
 10. Haha....może tym, że też ostatnio udało mi się tam dotrzeć ? Trochę gorzej było z powrotem ? ale to już zupełnie inna kwestia ?
 11. @vatra mam trochę podobną fotkę ? A Wyżni Rohacki Wodospad rzeczywiście niezwykle piękny ? 20210912_173912.mp4
×
×
 • Create New...