Jump to content

Recommended Posts

3 minuty temu, Mnich Moderator napisał:

Ahoj @MartynaJ87, fajnie, że do nas dołączyłaś. Liczę, że będziesz stałym bywalcem naszego forum. W razie jakichkolwiek pytań - wal, jak w dym ? 

P.S. Ja tam chyba wolę zimne piwo, a jeszcze bardziej szklaneczkę schłodzonej whisky ? 

Będę stałym na pewno i mam nadzieje aktywnym, chociaż ostatni mój wypad w góry to 2018 (!!!) ale w tym roku urlop spędzę w Tatrach nawet jak koronawirus będzie ni fruwał koło twarzy ?

p.s. Whisky niestety nie lubię, mam uraz z pewnej imprezy w czasie studiów ale szczegółów lepiej nie będę opisywać ?

• Like ! 1
  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie! Nazywam się Kacper . Każdy wolny weekend spędzam w górach lub w zaciszu leśnej głuszy . Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca . Niosę pomoc osobom poszkodowanym ,a w gó

Dzień dobry. Podczytuje Was od pewnego czasu i pomyślałam, że fajnie byłoby do Was dołączyć.  Jestem z Małopolski,  w góry chodzę na jednodniowe wycieczki przeważnie niedzielami. Czasem są to Tatry, c

Ale to chyba nie w tym temacie ? Dopiero się zarejestrowałam i przeglądam forum co i gdzie ? Tymczasem moje tegoroczne wycieczki w Tatry to (w kolejności 2 weekendy plus długi urlop): 1. Gie

Posted Images

8 minut temu, MartynaJ87 napisał:

mam uraz z pewnej imprezy w czasie studiów

Jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B ?

A tak w ogóle to witaj na pokładzie tego statku zmierzającego w kierunku Tatr ?

• Haha 1
1 godzinę temu, Luk_ napisał:

Jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B ?

A tak w ogóle to witaj na pokładzie tego statku zmierzającego w kierunku Tatr ?

Gwarantuje, ze nie chciałbyś tego wiedziec ?

Dzieki ? 

• Haha 1
6 minut temu, MartynaJ87 napisał:

No i nie mam teraz wyjścia bo narobiłeś mi ochoty, trzeba zarzucać kurtkę i dreptać do Żabki ?

Nie będziesz sama... Wirtualnie póki co, a kiedyś - do miłego, gdzieś w górkach ?

• Like ! 1
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
10 godzin temu, MartynaJ87 napisał:

trochę się boje 

Odrobina szacunku do Gór to dobra rzecz , ale trochę planowania , troszkę sprzętu i powoli można zacząć , niekoniecznie od razu wysoko , ale Beskidy , coś w Pieninach można zrobić bez zbędnego ryzyka i tak by się nie zrazić. Przejrzyj działy Wasze Wycieczki i Inne Góry na forum a coś fajnego znajdziesz.

• Like ! 1
Dnia 29.11.2021 o 08:50, barbie609 napisał:

Odrobina szacunku do Gór to dobra rzecz , ale trochę planowania , troszkę sprzętu i powoli można zacząć , niekoniecznie od razu wysoko , ale Beskidy , coś w Pieninach można zrobić bez zbędnego ryzyka i tak by się nie zrazić. Przejrzyj działy Wasze Wycieczki i Inne Góry na forum a coś fajnego znajdziesz.

Dzięki 🙂