Jump to content

wjesna

Member
 • Content Count

  961
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  62

wjesna last won the day on May 30

wjesna had the most liked content!

Community Reputation

1,690 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

975 profile views
 1. Ładnie, zielono. Kościeliska gdy pusta wygląda jak droga do raju.
 2. I żeś ten relikt przeszłości zamiast w ramki oprawic to zdarł na zakopiance Żarty zartami, dle takna powaznue - nie pomyślałbym, że polscy żołnierze byli tak dobrze wyposażeni, bo rozumiem tę wielbłądzią wełnę jako towar exlusive.
 3. Nie wiem czy dobrze rozumiem- nosiłeś bieliznę z drugiej wojny światowej?
 4. Nie można by tego znaleźć w archiwum telewizji? Ciekawe coś tam nacyganił 🙂
 5. Pewnie nigdzie dalej idą. Wyjadą sobie kolejką do góry, widoki zobaczą, posiedzą chwilę i zjadą w dół. Na taką,,wyprawę "to naprawdę nie ma co szykować specjalnego ubrania. Najwyżej zmarznę jak będą lekko ubrani i tyle. Nigdy kolejką nie wyjeżdżałam ale tak mi się wydaje, że sam wyjazd jest tu celem i o żadnym dalszym wędrowaniu nie ma mowy.
 6. @ZośkaZosia piękna kacza rodzina. 😍
 7. Jeszcze za Tobą chodzi ? No co za mglisko uparte. Ale mimo mgły fajna miejscówka żeby sobie trochę posiedzieć i powyobrażać co jest ukryte za tą mgłą 🙃
 8. Gdyby nie miał na myśli wstrętnej ropuchy to chyba nie 😀
 9. Pewnie się nie opłaca. Może kiedyś moda zatoczy kolo i oprócz merynosów i alpak zaczniemy doceniać wełnę z naszych owieczek.
 10. Kaczusie z Białego Plesa. Oczywiście na widok człowieka wychodziły na brzeg. Jadly kobiecie z ręki. Jedna kaczka się wkurzyła, że sama jem drożdżówkę a jej nic nie daje i mnie zaatakowała, jakby chciała mi ją wyrwać. Ale ze kaczka dziób ma jaki ma to za wiele nie wskórała i poszła.
 11. Czyli nie są zostawione same sobie. Owieczki ładnie na hali wyglądają ale ile przy nich roboty...nie dziwię się, że jest ich mniej niż dawniej.
 12. Białe Pleso z Tatrzańskiej Kotliny Żeby nie tworzyć nowego tematu- wczorajsza wycieczka w na Biały Staw tylko z innej strony. Z Tatrzańskiej Kotliny w stronę Chaty Plesnivec przyklejonej do zbocza Bujaczego Wierchu przyjemnym leśnym szlakiem. Dalej też lasem aż do Rakuskiej Polany, gdzie otwarły sie piękne widoki na jeszcze przyprószone sniegiem północne stoki Tatr Wysokich i już w pełnym słońcu Tatry Bielskie. I w końcu dotarliśmy na przepiękne Białe Pleso. Powrot ta sama drogą, od schroniska zmieniliśmy szlak, co nie było dobrym pomysłem, bo była to kamienista droga. Al
×
×
 • Create New...