Jump to content

wjesna

Member
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

wjesna last won the day on October 5 2020

wjesna had the most liked content!

Community Reputation

472 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kiedyś droga z parkingu do szlaku była nieźle oblodzona. Moje buty się ślizgały niebezpiecznie, więc trzeba było zejść z dróżki i pójść bokiem. W tym czasie mijał nas idący pewnie po lodzie miejscowy, z kijem drewnianym w ręce i ...gumofilcach na nogach. Przyczepność miał rewelacyjną.
 2. Witaj... barbie 😊 Ken też się z Tobą kręci po górach?😉 Pieniny piękne, teraz pewnie zasypane to jeszcze ładniejsze.
 3. Z ksiazki ,, Całe życie" : "...podczas wyprawy Egger przeważnie milczał. ,,Kto otwiera gębę, ten zamyka uszy", powiadał zawsze Thomas Mattl, a Egger podzielał tę opinię. Zamiast mówić, wolał przysłuchiwać się ludziom, których nieprzerwana paplanina wtajemniczala go w obce dzieje i poglądy. Najwyraźniej ludzie szukali w górach czegoś, o czym sądzili, że zgubili to dawno, dawno temu. Nigdy się nie domyślił, o co tu dokładnie chodziło, jednak w miarę upływu lat był coraz bardziej przekonany, że turyści w gruncie rzeczy kuśtykali nie tyle za nim, co za jakąś nieznaną, nienasyconą tęsknotą..."
 4. wjesna

  Gorce

  i zatęsknić Dorzucę kilka zdjęć z zimowych Gorców. Ostatnio nie dało się zbyt często wędrować, to i nie były to długie wędrówki. Polna Jaworzyna Kamienicka z widokiem na Gorc w popołudniowym słońcu, Tatry z Kiczory,miejsce katastrofy Liberatora, krajobraz z wieży na Magurce. Ludzi niewiele, można było fajnie wypocząć.
 5. Na ten rok planowałam Tatry po słowackiej stronie i to się udało. Całkiem fajny rok, oprócz Tatr troche Gorców, Beskidów. I Bieszczady, które były bardzo krótkie ale rozbudziły we mnie tyle planów na przyszły rok, że już się nie mogę go doczekać. Póki co palcem po mapie planuję trasy i miejsca warte zobaczenia. mam nadzieję, że sie uda tam pojechać.
 6. Ja koniec końców- bo tez sama nie wiedziałam co chcę- kupiłam scarpa zodiac. Wysokie, bo nie lubię niskich. Podeszwę mają twardą i taką lubię. Nie wiem jak się sprawdzają na śliskiej skale, ale po błotnistych szlakach idzie się w nich dobrze, nie zjeżdżają.
 7. wjesna

  Gorce

  Ładnie, biało. Gdzie szłaś @vatra ?
 8. To mój- półlitrowy esbit, @Luk_ mnie namówił 🙂 Strasznie fajna sprawa, zawsze go zabieram. Przeważnie mija około 7-8 godzin aż go otworzę i zupa jest gorąca. Od góry jakby trochę mniej, więc trzeba łyżką zamieszać. Dla mnie półlitrowy jest ok, ale gdybym kupowała jeszcze raz, to dla męża wzięłabym większy.
 9. Ja bym nie zgadła😀 Fajne zdjęcia, góry jakby cukrem pudrem posypane, szlakowskazowi wiatr ze śniegiem fryzurę układał. Ładne to wszystko.
 10. @Anuś dziękuje za odpowiedź. Trochę czasu potrzeba, żeby wejść. Jesień spokojniejsza, bez burze raczej, tylko dni krótkie.
 11. Takie rzeczy na Babiej? Mało spotykane.
 12. Ładnie tam. Bystra to moje niezdobyta góra, dwa razy do niej się zabierałam. Ile czasu zajęło ci dojście tam i z powrotem? Co to jest to, co wygląda jak stolik?
 13. wjesna

  Gorce

  W takim razie muszę kiedyś pójść tym szlakiem.
 14. Wyglądało ładnie. Gorzej się pewnie szło. Trzeba uważać, jak krok postawić. Bo zęby drogie 🙂
 15. wjesna

  Gorce

  To zaczynasz od strony Nowego Targu? Nie szłam tamtędy. Jesień jest przyjemna, urodę ma niesamowitą a słońce już tak nie grzeje. Tylko dni coraz krótsze i krótsze .
×
×
 • Create New...