Jump to content

wjesna

Member
 • Content Count

  330
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

wjesna last won the day on May 24

wjesna had the most liked content!

Community Reputation

747 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to jutro już musi wyjść słońce. Wszyscy będziemy w chmury dmuchać, żeby je odsłoniły .
 2. Aż się boję zapytać jak dzisiaj pogoda. Ale na prognozie deszczu nie pokazują. To może jest ok.
 3. @jaaga76moxe jutro pogoda Cie pozytywnie zaskoczy
 4. wjesna

  Nowomody

  Moje przypuszczenia są takie, że te nowomodne psy co się pod ludzką pachą mieszczą są tak mało podobne do psów, ze gdyby je wilki zobaczyły to by pękły ze śmiechu i by się psinki zestresowały i trzeba by było do psiego psychologa chodzić. A tak to bezpiecznie pod pachą siedzą, leśnych zwierząt w oczy nie kolą.
 5. Ta jest podobna-,,Zanim wyjedziesz w Bieszczady. Przystanek jezioro ". opowiada o przyrodnie wokół Jeziora Solińskiego i o życiu ludzi na jego brzegu. Cofa w czasie i opowieściami,,jak to drzewiej bywało" porusza struny tęsknoty za prostym sposobem życia. Gdy jednak cofnie się jeszcze bardziej to przypomina historię trudną przeszła przez te ziemie, i tych ludzi. Ogólnie fajna książka.
 6. A obserwator kozicy gdzie? 😉
 7. Chamiejemy, przykro to czytać. Nie tylko w górach, ogólnie wszędzie chamstwo, roszczeniość się panoszy i najzwyklejszy brak kultury osobistej. I wchodzi na góry. Najczęściej nie idzie wyżej schronisk i to tam, nad nimi trzeba szukać normalności.
 8. @Krzysiek ZdJak sie szło? Pogoda się utrzymała?
 9. Łysy, a jak jest teraz w termach? Jakieś ograniczenia w ilości ludzi lub jakieś inne? Czy po staremu?
 10. Śniegu tam nie ma, jeden płat poniżej Zmarzłego Stawu nie jest problemem. Ale jest zbity, twardy, sliski i gdyby go było więcej to wtedy już byłoby zupełnie inaczej.
 11. Ostatnia nasza wycieczka była na Zadni Granat. Na parkingu sporo aut, nie ma się co dziwic,to początek wakacji, przebieramy się, odpowiadamy grzecznie, że nie potrzebujemy podwózki busem i idziemy. Wybieramy Jaworzynkę. Obiad jemy nad Czarnym Stawem wpatrując się w wchodzących na Kościelec ludzi. Z daleka wyglądają jak mrowki chodzące po swoim mrowisku. Jest ich tam całkiem sporo. Sam Kościelec raz chowa swój wierzchołek we mgle a za chwilę prezentuje swoją smukłą sylwetkę w całej okazałości. Ruszamy dalej w swoją stronę i stajemy w końcu na Zadnim. Widoki tak piękne, że
 12. Rozumiem, mnie moich też szkoda, ale chodzę z takim, co mówi, że traktorem to on sobie może koło domu pojeździć a nie po Chochołowskiej 🙂
 13. A ja na odwrót-jeszcze nigdy tą dryndą nie jechałam, zawsze na nogach.
 14. Zosiu, czeka Cię zatem 21 kilometrów ścieżki historyczno-edukacyjnej i 12 miejsc pamięci. Nie szlam, ale kiedyś na naszej grupie na fb ktoś opisywał i mnie zaciekawił i trochę poczytałam o tym.
×
×
 • Create New...