Jump to content

wjesna

Member
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

wjesna last won the day on October 5

wjesna had the most liked content!

Community Reputation

411 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wjesna

  Świnica

  O tym samym pomyślałam. 😊
 2. wjesna

  Bieszczady

  Gdyby to nie był problem, mógłbyś napisać coś więcej o tym miejscu? Czy to jest do obejścia w jeden czy dwa dni? Z Bukowca do Źródeł Sanu i z powrotem tą samą drogą czy można odbić omijając Beniową? Jest coś, co można przegapić, a się nie powinno? Łatwo znaleźć oznaki tego, że były to kiedyś tereny zamieszkane czy trzeba zejść z trasy i szukać? Czy naprawdę jest tam dość pusto i odludnie?
 3. Aaa, bo ja myślałam, że oni wszystkie szlaki na zimę zamykają a to tylko te, powyżej schronisk. No to może i zdążę. Zobaczymy jak to będzie i z pogodą i z czasem.
 4. ...ku niemu, wiszącemu na kominie. W głowie @Mnich Moderator myśli się kotłują, to może być? Wygląda jak kot, tylko trochę większy, miauczy jak kot, tylko trochę inaczej, skrada się jak kot łowiący myszy, tylko że tu nie ma myszy. To co on łowi? Czyżby wiszących na kominie @Mnich Moderator ów? I gdy myśli w jego głowie robiły się coraz czarniejsze, i widział już siebie jako przysmak kota- niekota, to właśnie wtedy otworzyły się drzwi schroniska i wyszła z niego...
 5. Piękne zdjęcia. I zaciekawiłas mnie trasą. W tym roku pewnie już nie zdążę, bo za chwilę słowackie szlaki zapadną w sen zimowy. Przyszły rok będzie za to cały do wypełnienia wędrówkami i wtedy ochoczo podreptam wyżej.
 6. wjesna

  Biokovo

  Łał, jak ładnie. Bajka. I ta kapliczka z kamienia taka prosta a taka piękna.
 7. Prawdopodobnie nie jesteś osamotniony w swoich przemyśleniach. Niby wiem, że tak jest, ale jakoś przykro mi to czytać. Co do drożyzny- prawdę mówiąc nikt nikogo nie zmusza ani do piwa po 12 zl ani do bryczki za 150. Płatne parkingi- dlaczego ktoś na swoim polu miałby nie zarabiać? Możesz dojechać busami, problem drogich parkingów nie będzie Cię dotyczył. Chociaż rację masz, że nie ma alternatywy zeby zostawić auto gdzie dalej i taniej lub całkiem darmowo. Wszystko co piszesz byłoby do przełknięciaz- bo jeśli chodzisz po innych, mniej zadeptanych górach, to z pewnością trudno naraz dobrze poczuć się w tłumie na tatrzańskich szlakach-ale nie to: 😢
 8. Pieseczka nad stawem nie było? Taki ładny, biały w ciapki.
 9. Na pewno zachęcą. Piękne.
 10. Dołączam do zachwytów, przepiękne zachody.
 11. wjesna

  Babia Góra

  Widocznie czapka była bardzo ładna i się Babiej Górze spodobała. 😊
 12. wjesna

  Bieszczady

  Jesień w Bieszczadach jeszcze nieśmiała. Trawy pożółciła ale drzewa ciągle w zieleni trwają, choć czują jej oddech, bo ta zieleń już coraz mniej intensywna. Ale ładne to wszystko, oj ładne. Z sobotniej trasy na Smerek.
 13. Już Ci miałam doradzić, że jeśli pieniądze nie mają znaczenia to kup trzy pary, ale widzę, że sam na to wpadłeś 😊
 14. Czytam teraz ,, Manaslu. Góra Ducha. Góra Kobiet." Dopiero zaczęłam ale myślę, że będzie ok. Może to trochę takie kobiece spojrzenie na Himalaje?
 15. ...wodziankę, wszak wody w górskich potokach nie brakuje. Tak się rozmarzyl o jedzeniu, że poczuł się głodny. Zajrzał do plecaka a tam...
×
×
 • Create New...