Skocz do zawartości

wjesna

Użytkownik
 • Postów

  1 428
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  76

Ostatnia wygrana wjesna w dniu 7 Grudnia 2023

Użytkownicy przyznają wjesna punkty reputacji!

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

1 659 wyświetleń profilu

Osiągnięcia wjesna

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • First Post Unikat
 • Collaborator Unikat
 • Posting Machine Unikat
 • Very Popular Unikat
 • Reacting Well Unikat

Najnowsze odznaki

2,3 tys.

Reputacja

 1. Hmm pogadałam sobie a teraz trzeba się brać za obiad:) Nie wiedziałam, że już tyyyle godzin
 2. Przypomina mi to ,, i była miłośc.w getcie"To, że zdarzają się dobre chwilę nie znaczy, że jest ich dużo. No i sonderkomando jednak było tam na innych zasadach Wspomnienia są cenne i bez takich okruchów człowieczeństwa można oszaleć w trudnych czasach. Chyba w książce ,,wojna nie na w sobie nic z kobiety " jest właśnie opisane, jak zolnierki, czy praczki czy po prostu kobiety na wojnie mialy frajdę gdy któraś zdobyła szminka i mogły nią pomalowac usta. W obdartych łachach, jedząc bule co, z pęcherzami na dłoni ake ta czerwona szminka pomagala6 nie zwariować i wierzyć w lepsze czasy. A filmu się czepiam bo choć ładny to nie zdarzyło się, żeby zginęło dziecko komendanta obozu. A to podchodzenie pod ogrodzenie, podkopy ... a gdzie pas śmierci czy betonowe ławy ogrodzenia Klasyk. A wczoraj szedł Łowca jeleni , też klasyk
 3. Psuje filmy aż żal.patrzeć. Widziałeś Chłopca w pasiastej pizamie? To bardzo wzruszający film ale ten obraz że tak sobie można przy ogrodzeniu siedzieć, rozmawiać, bawić się ...Przecież to niemożliwe. Obraz obozu został przez to zmiękczony.
 4. Trudne do pokazana jest wszystko, co pochodzi nie z naszej epoki. Pomyslam teraz jak wiele zyskałoby kino, gdyby do oscarowych obostrzeń co do nominowanych filmów, wpisano zgodność historyczną a nie poprawnośc polityczną która ta wnosi do filmów fałsz. Ten czarny oficer przy Napeonie... normalnie świat się napił gorbaczówki Ja się na sprzęcie wojennym nie znam zatem mnie się podoba . Wybacz
 5. Mnie się wydaje, że dla Rosjan wojna jest częścią ich życia. To naród który albo był na wojnie, albo wrócił z wojny, albo szykował się do następnej. Klika Putina jest zbyt potężna, sam się na prezydenta nie wyniósł. Że też mamy takiego sąsiada.. A co czytałeś dobrego?
 6. Prawdziwy Pokak rozróżnia pory roku- za ciepło, za zimno, za sucho, za mokro
 7. Tam wybieram się i wybrać nie mogę. Na zdjęciach firmach świetnie wyglada. Fajne miejsce, wydaje się jeszcze nie obudzone do końca, takie przydymione i leniwe. Latem tam tłoki?
 8. wjesna

  Wschód Słońca w górach

  Piękności. Kto malował?
 9. Szkoda. Trochę za dużo tych filmów o wojnie kręcą przez ostatnie lata, może to wpływa na jakość. Dawniej myślałam, ze to dobrze, ze tyle nowych produkcji o tamtych czasach powstaje a potem juz mi zaczęły sie filmy mylić, co w którym było, czyli mało co zachwyciło tak, by pamiętać dluzej. Może lepiej czekac przez lata na jeden dobry Wołyń.
 10. Za to na bogato i mamy czym oczy cieszyć
 11. "Nie idź tam bo cię Chocholowska zabierze "
 12. Gdyby nie byli tak straszni, moznaby ich nawet podziwiać za to, jak potrafią trzymać wszystkich z ryzach. Myslisz, że kiedyś będzie? Trudno mi to sobie wyobrazić, władzy demokracja nie jest do niczego potrzebna. A naród? Myslisz, ze narod wiedziałby co z nią zrobić? Czy tęsknie wypatrywał powrotu tyrana, który powie co mają myśleć robić I jak żyć.
 13. Raz byłam i nie mogłam się doczekać kiedy to sie skończy i wyjdę i nigdy więcej tam nie wrócę.
 14. Toć żeś jest jakby taki ostatni Mohikanin?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...