Skocz do zawartości

Moje najlepsze tatrzańskie zdjęcie


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 30.12.2023 o 17:57, jaaga76 napisał:

@Q'bot przy okazji ustalania, kto jest stary, a kto młody przejrzałam Twój Instagram. Bardzo ciekawe i ładne foty. Zdradzisz nieco o tym, jak i czym robisz swoje zdjęcia? To kwestia obiektywów, naświetlania, czy może obróbki zdjęć w jakimś programie? Pytam jako zupełny laik. 

Serio ? Teraz robi to za Ciebie telefon...  normalnie wysyłasz go w góry i "pstryk".. pozdrawiam serdecznie .. :)..(problem się zaczyna jak telefon nie chce dźwigać statywu).. 🙂

  • Wow 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2023 o 17:57, jaaga76 napisał:

Zdradzisz nieco o tym, jak i czym robisz swoje zdjęcia? To kwestia obiektywów, naświetlania, czy może obróbki zdjęć w jakimś programie? Pytam jako zupełny laik. 

Dopiero teraz zauważyłem Twój post 😉

Od 14 lat canony, teraz R + R8, z wpiętymi 99% czasu rybami Sigma 15 + TTartisan 11.

Obróbka to wywołać RAW'y, czasami zestackować kilka ekspozycji by usunąć szum, i tyle. 🤷‍♂️

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Q'bot napisał:

Dopiero teraz zauważyłem Twój post 😉

Od 14 lat canony, teraz R + R8, z wpiętymi 99% czasu rybami Sigma 15 + TTartisan 11.

Obróbka to wywołać RAW'y, czasami zestackować kilka ekspozycji by usunąć szum, i tyle. 🤷‍♂️

 

Tyle i aż tyle... gratuluję kratywności 😊.  Chyba odkurzę swoją starą lustrzankę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...