Jump to content

OTTO

Member
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by OTTO

 1. Stare dobre małżeństwo ?
 2. Ja również w latach 90 z chęcią, w ręcz w kółko słuchałem SDM. Moja kuzynka coś mi wspominała ze jej znajoma z nim teraz coś tworzy. Ale mówiła mi to gdy wchodziliśmy na Rysy i średnio ją słuchałem ?. P. S. Mam gdzieś nawet ich płytę CD
 3. No właśnie że nie działa, bo nie możesz się obracać 180 stopni, masz tylko zwykłą panoramę ? Ale cieszę się że się podoba.
 4. Nie wiem czy będzie działać, mam takie 180 stopni
 5. Tylko ja widzę cień-postac trzymającą ręką drogowskaz?
 6. A ten cień człowieka to co?
 7. Gdybyś nie napisała to bym nie wiedział, dla mnie wschód wygląda jak zachód. Oczywiście jak Ci chmury schrzanią widok te lepszy wschód niż zachód i odwrotnie.
 8. Ciągle o wschodzie a co z zachodem? Przecież zachód wygląda podobnie jeśli nie tak samo. Słońce chowa się za horyzontem i zmienia barwę na pomarańczową-czerwoną.
 9. Byłem tam późnym wrześniem i nie było tak pięknie. Mógłbym się gapić godzinami ?
 10. A co to za miejsce? Skąd robiona fota?
 11. I smog nad najbardziej zanieczyszczonym miastem Europy ?
 12. Jedno z piękniejszy i spokojnych miejsc w Tatrach. Jarząbcza dolina.
 13. OTTO

  Co to za widok ?

  Dziękuję bardzo A przed Kozim , Kozie czuby ?
 14. Mam taką pocztówkę w pracy i nie potrafię skojarzyć co to za widok-szczyty. Ale wydaje mi się że po lewej jest Świnica, jeśli potwierdzicie to resztę już wiem ?
 15. Piękna sprawa ? Mam na lodówce pocztówki z takimi panorami i opisami szczytów. Przeda się w telefonie w trakcie wędrówek po tatrach. ?
 16. Problem jest tylko na telefonie 1 na 10 odświeżeń komentarze się pojawiają a na kompie jest ok. Może to wina przeglądarki ? Wracając do sedna to żeby komentować muszę mieć konto na fb i nie ma innej opcji ?
 17. Jestem wyrozumiały bo bardzo lubię ten portal i forym, ale to nie jedyny problem. Wczoraj czytałem artykuł o remontowanym szlaku na Kończysty i było 11 komentarzy, dziś nie ma ani jednego, przy dymku jest "0". A chyba ich nie usuneliście ?
 18. Wiem, jest Garmin, Suunto, Polar, ale nie wydam tysiąc i więcej zł na coś czego użyję 4 razy w roku. Endomondo w telefonie nie dość że przekłamuje w górach o grube kilometry ( ostatnio tam gdzie jest 22 naliczyło mi i kolegom 36 km) to jeszcze dość szybko rozładowuje smartfona. Myślałem o jakimś Loggerze rowerowym, np. Holux GPSport 245, bateria wytrzymuje nawet 28 godzin, tylko pytanie czy można aktywność przerzucić na endomondo, no i jak będzie się sprawdzał odbiornik GPS w Tatrach, czy na tych wysokościach nie będzie przekłamywał jak GPS w smartfonie ? Może polecicie jakiś w miarę ta
 19. To może ktöryś z moderatorów wyjaśni sytuację ?
 20. Od jakiegoś czasu nie mogę komentować artykułów. Kiedyś było zapytanie czy połączyć z forum aby komentować a teraz jest tylko przekierowanie do fb. Czuję dyskryminowany ponieważ nie posiadam i będę posiadał konta na fb. Coś zmieniono ? Co zrobić by dodawać komentarze ?
×
×
 • Create New...