Jump to content

OTTO

Member
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by OTTO

 1. Tylko ja widzę cień-postac trzymającą ręką drogowskaz?
 2. A ten cień człowieka to co?
 3. Świnica wyszła taka skromna, mała
 4. Gdybyś nie napisała to bym nie wiedział, dla mnie wschód wygląda jak zachód. Oczywiście jak Ci chmury schrzanią widok te lepszy wschód niż zachód i odwrotnie.
 5. Ciągle o wschodzie a co z zachodem? Przecież zachód wygląda podobnie jeśli nie tak samo. Słońce chowa się za horyzontem i zmienia barwę na pomarańczową-czerwoną.
 6. Byłem tam późnym wrześniem i nie było tak pięknie. Mógłbym się gapić godzinami 🙂
 7. A co to za miejsce? Skąd robiona fota?
 8. I smog nad najbardziej zanieczyszczonym miastem Europy 😞
 9. Jedno z piękniejszy i spokojnych miejsc w Tatrach. Jarząbcza dolina.
 10. OTTO

  Co to za widok ?

  Dziękuję bardzo A przed Kozim , Kozie czuby ?
 11. Mam taką pocztówkę w pracy i nie potrafię skojarzyć co to za widok-szczyty. Ale wydaje mi się że po lewej jest Świnica, jeśli potwierdzicie to resztę już wiem ?
 12. Piękna sprawa ? Mam na lodówce pocztówki z takimi panorami i opisami szczytów. Przeda się w telefonie w trakcie wędrówek po tatrach. ?
 13. Problem jest tylko na telefonie 1 na 10 odświeżeń komentarze się pojawiają a na kompie jest ok. Może to wina przeglądarki ? Wracając do sedna to żeby komentować muszę mieć konto na fb i nie ma innej opcji ?
 14. Jestem wyrozumiały bo bardzo lubię ten portal i forym, ale to nie jedyny problem. Wczoraj czytałem artykuł o remontowanym szlaku na Kończysty i było 11 komentarzy, dziś nie ma ani jednego, przy dymku jest "0". A chyba ich nie usuneliście ?
 15. Wiem, jest Garmin, Suunto, Polar, ale nie wydam tysiąc i więcej zł na coś czego użyję 4 razy w roku. Endomondo w telefonie nie dość że przekłamuje w górach o grube kilometry ( ostatnio tam gdzie jest 22 naliczyło mi i kolegom 36 km) to jeszcze dość szybko rozładowuje smartfona. Myślałem o jakimś Loggerze rowerowym, np. Holux GPSport 245, bateria wytrzymuje nawet 28 godzin, tylko pytanie czy można aktywność przerzucić na endomondo, no i jak będzie się sprawdzał odbiornik GPS w Tatrach, czy na tych wysokościach nie będzie przekłamywał jak GPS w smartfonie ? Może polecicie jakiś w miarę ta
 16. To może ktöryś z moderatorów wyjaśni sytuację ?
 17. Od jakiegoś czasu nie mogę komentować artykułów. Kiedyś było zapytanie czy połączyć z forum aby komentować a teraz jest tylko przekierowanie do fb. Czuję dyskryminowany ponieważ nie posiadam i będę posiadał konta na fb. Coś zmieniono ? Co zrobić by dodawać komentarze ?
×
×
 • Create New...