Jump to content

Mnich Moderator

Administrator
 • Content Count

  1,102
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Mnich Moderator last won the day on November 12 2022

Mnich Moderator had the most liked content!

Community Reputation

1,870 Excellent

3 Followers

Recent Profile Visitors

3,325 profile views
 1. Z mojego doświadczenia najsolidniejsze kije, ze sprawdzonym system rozkładania, robi właśnie Black Diamond. Ja dwa lata temu kupiłem od nich kije karbonowe, O ile, jeśli chodzi o wagę, to w porównaniu do aluminiowych większej różnicy nie ma, to jest ona spora, jeśli chodzi o sztywność kija. Ogromnym plusem jest też korkowa rączka i aluminiowe, a nie plastikowe zatrzaski. Minusem jest niestety cena. Ale mi udało się wyrwać je na jakiejś promocji za nieco ponad 400 zł.
 2. Jest zdecydowanie wygodniejsza w uchwycie. Dłoń nie poci się tak i nie ślizga. Wg mojego, subiektywnego rankingu, korek, potem pianka, guma na końcu.
 3. Ja tego bólu nie odczuwam, bo przerzuciłem się na Kindla i ebooki. Fakt, długo się przyzwyczajałem, brakuje mi kartkowania, zapachu farby drukarskiej, ale za to w jednym, malutkim urządzeniu mam kilkadziesiąt książek. I w cenie 30 zł dostęp do liczącej 30 tys tytułów platformy Legimi ?
 4. Jeśli ma być budżetowo, to Brubeck. Jeśli bardzo dobrze - Smartwool albo Icebreaker.
 5. Mam lendlensera, ale inny model. Kultowy MT14. I jestem baaaardzo zadowolony.
 6. Nie nadaje, choć to bardzo zacny but. Tyle, że bardzo miękki.
 7. Witaj, miło się dołączyłeś ? Liczymy na Twoją aktywność. W razie co, wal jak w dym.
 8. Jedna, drobna uwaga. Ten śpiewający z linku Pan to sam Mistrz Sted. I jego możemy tak tytułować. Bo ja tu tylko sprzątam. Od czasu do czasu poczytam coś mądrego, obejrzę coś wartościowego, posłucham czegoś wzruszającego. A jak mam dosyć wielkomiejskiego zgiełku pakuje plecak i ruszam tam, gdzie wyżej ?
 9. Ja się migam? Skądże. Dopiero pracę skończyłem. I już śpieszę z odpowiedzią. Moja miłość do twórczości Steda zaczęła się już w ogólniaku - w moim kręgu Siekierezada, czy Cała Jaskrowość były książkami wręcz kultowymi. Później, już na studiach, zachwyciłem się jego poezją. A że jestem z wykształcenia filologiem polskim, czasu na czytanie miałem sporo ? Tak, Stachura, podobnie jak Hłasko, Wojaczek, Bursa - to mój absolutny, literacki top. Stąd też pewnie moja słabość do Starego Dobrego Małżeństwa. Nie wiem, czy wiesz, ale na yt można znaleźć takie perełki, jak np. ta: https://w
 10. Jak ja uwielbiam Stachurę ❤️ A zdjęcia @Artur Srównie mocno!
 11. Nawet, jeśli to jakaś kosmiczna technologia, to cena jest z kosmosu ?
 12. A tak świętowano Dzień Niepodległości nad Morskim Okiem dwa lata temu ?????? IMG_6196.MOV
 13. I ja tam byłem z @Zakochana w górach i @Mateusz Z??
 14. Tak, bo ja w pracy nic innego robię, tylko bajeruję panny na hasło Nosal, tudzież Dolina ku Dziurze ?
×
×
 • Create New...