Jump to content

Mnich Moderator

Administrator
 • Content Count

  1,106
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Mnich Moderator last won the day on November 12 2022

Mnich Moderator had the most liked content!

Community Reputation

1,885 Excellent

3 Followers

Recent Profile Visitors

3,488 profile views
 1. @Shear- wróć do nas jak trochę dojrzejesz. I wydoroślejesz. Temat uważam za zamknięty. Bardzo proszę pozostałych forumowiczów o niekontynuowanie dyskusji w przedmiocie wynurzeń kolegi S.
 2. @Jędrekma rację. Kłania się elementarna umiejetność czytania ze zrozumieniem. My, Wy - takiej nomenklatury używano w czasach słusznie minionych. Domyślam się jednak, że jako młody człowiek, wychowany w dobie social mediów i dominującego tam hejtu możesz ich nie pamiętać. Mieć swoje zdanie to jedno. A potrafić je kulturalnie wyartykułować to drugie. Poszukaj jakichś podręczników o zasadach dyskusji, które obowiązują na forach, trochę tego jest w Internecie. Wybacz, ale ja Ciebie dobrych manier uczył nie będę. Twoje wpisy jedynie utwierdzają mnie w przekonaniu, że
 3. Zachęcamy do większej aktywności. I ja pozdrawiam 🙂
 4. @Shear- jako "członek kółka wzajemnej adoracji", posiadający narzędzia służące moderacji dyskusji, zwracam CI uwagę, że wbrew temu, do czego usilnie próbujesz nas przekonywać - Twoje wpisy są sprzeczne z podstawowymi zasadami netykiety. Wycieczek osobistych, deprecjonowania forum i jego użytkowników tolerował nie będę. I dopóki będę tu adminem nie dopuszczę do tego, żeby nasze forum przypominało śmietnik rozlewający się w mediach społecznościowych. Nie sztuką jest się we wszystkim zgadzać, sztuką jest się pięknie różnić - zawsze z szacunkiem do interlokutora. Wierzę, że Twoja emoc
 5. Z mojego doświadczenia najsolidniejsze kije, ze sprawdzonym system rozkładania, robi właśnie Black Diamond. Ja dwa lata temu kupiłem od nich kije karbonowe, O ile, jeśli chodzi o wagę, to w porównaniu do aluminiowych większej różnicy nie ma, to jest ona spora, jeśli chodzi o sztywność kija. Ogromnym plusem jest też korkowa rączka i aluminiowe, a nie plastikowe zatrzaski. Minusem jest niestety cena. Ale mi udało się wyrwać je na jakiejś promocji za nieco ponad 400 zł.
 6. Jest zdecydowanie wygodniejsza w uchwycie. Dłoń nie poci się tak i nie ślizga. Wg mojego, subiektywnego rankingu, korek, potem pianka, guma na końcu.
 7. Ja tego bólu nie odczuwam, bo przerzuciłem się na Kindla i ebooki. Fakt, długo się przyzwyczajałem, brakuje mi kartkowania, zapachu farby drukarskiej, ale za to w jednym, malutkim urządzeniu mam kilkadziesiąt książek. I w cenie 30 zł dostęp do liczącej 30 tys tytułów platformy Legimi ?
 8. Jeśli ma być budżetowo, to Brubeck. Jeśli bardzo dobrze - Smartwool albo Icebreaker.
 9. Mam lendlensera, ale inny model. Kultowy MT14. I jestem baaaardzo zadowolony.
 10. Nie nadaje, choć to bardzo zacny but. Tyle, że bardzo miękki.
 11. Witaj, miło się dołączyłeś ? Liczymy na Twoją aktywność. W razie co, wal jak w dym.
 12. Jedna, drobna uwaga. Ten śpiewający z linku Pan to sam Mistrz Sted. I jego możemy tak tytułować. Bo ja tu tylko sprzątam. Od czasu do czasu poczytam coś mądrego, obejrzę coś wartościowego, posłucham czegoś wzruszającego. A jak mam dosyć wielkomiejskiego zgiełku pakuje plecak i ruszam tam, gdzie wyżej ?
 13. Ja się migam? Skądże. Dopiero pracę skończyłem. I już śpieszę z odpowiedzią. Moja miłość do twórczości Steda zaczęła się już w ogólniaku - w moim kręgu Siekierezada, czy Cała Jaskrowość były książkami wręcz kultowymi. Później, już na studiach, zachwyciłem się jego poezją. A że jestem z wykształcenia filologiem polskim, czasu na czytanie miałem sporo ? Tak, Stachura, podobnie jak Hłasko, Wojaczek, Bursa - to mój absolutny, literacki top. Stąd też pewnie moja słabość do Starego Dobrego Małżeństwa. Nie wiem, czy wiesz, ale na yt można znaleźć takie perełki, jak np. ta: https://w
 14. Jak ja uwielbiam Stachurę ❤️ A zdjęcia @Artur Srównie mocno!
×
×
 • Create New...