Jump to content

Mnich Moderator

Administrator
 • Content Count

  852
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Mnich Moderator last won the day on April 21

Mnich Moderator had the most liked content!

Community Reputation

1,554 Excellent

4 Followers

Recent Profile Visitors

2,175 profile views
 1. Myślę, że koledze @Agent02 przyda się miesięczny urlop od forum. To dobry czas na odpoczynek, wyciszenie i refleksje. Pozostałych forumowiczów proszę o niekontynuowanie tej niepotrzebnej przepychanki. I jeszcze raz apeluje o trzymanie poziomu dyskusji i szacunek do innych rozmówców.
 2. @Agent02i @J@n- podobnie, jak i inni forumowicze, i ja mam alergię na impertynencję i niczym nie uzasadnione poczucie wyższości. Przyjmijcie w końcu do wiadomości, że szanujemy się tu nawzajem, że nie ma głupich pytań, a są tylko - czego Wasze wpisy są najlepszym przykładem - głupie odpowiedzi. Z forum jest trochę jak z domem, jego gospodarz będzie się starał, żebyście czuli w nim jak najlepiej. A Wy natomiast, korzystając z tej gościny, powinniście przestrzegać obowiązujących w nim zasad. Naprawdę tak trudno jest to Wam pojąć? To moje ostatnie ostrzeżenie, kolejnego już nie będzie.
 3. @J@n- dlaczego temat miałby zniknąć z forum?
 4. Uprzejma prośba o niekontynuowanie dyskusji dotyczącej wpisu Jana. Temat uważam, za zakończony.
 5. Roztokowe pyszności: borowikowa i ciasto ucierane z truskawkami. Paluszki lizać ?
 6. Jakieś tam mam, z dzieciństwa. Ale za Chiny Ludowe znaleźć nie mogę ? Zdarzyło się komuś poznać na szlaku swoją miłość. Byłą/obecną/przyszłą?
 7. @J@n - to pierwsze i ostatnie ostrzeżenie z mojej strony. Zastanów się nad tym, co piszesz, a jeśli w obliczu tragedii nie wiesz, jak się zachować, to postaraj się zachować przyzwoicie. Twój wpis został usunięty. Nie ma naszej zgody na tego typu komentarze. Potraktuj to, jak żółtka kartkę. Kolejna, przy całym moim szacunku dla Twojego doświadczenia i miłości do gór - będzie już czerwona.
 8. @Agent 01, cieszymy się, że dołączyłeś do naszego forum, że podzielasz naszą miłość do Tatr, jesteśmy pod wrażeniem Twojego górskiego doświadczenia. Super, że dzielisz się nim w swoich komentarzach. Ale byłbym Ci bardzo wdzięczny, gdybyś w swoich wpisach starał się jednak nie robić personalnych wycieczek do innych forumowiczów. Argumenty ad personam z reguły niczego dobrego nie wnoszą do dyskusji, a mogą tylko sprawić przykrość autorowi wątku. Nie we wszystkim musimy się zgadzać. Prawdziwą sztuką jest się pięknie spierać, z szacunkiem i empatią dla swojego rozmówcy. Czego wszystkim n
 9. Panowie, uprzejma prośba o ostudzenie emocji - te docinki, złośliwości i argumenty ad personam niczego nie wnoszą. Ja rozumiem, że każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, ale róbcie to proszę w taki sposób, by uniknąć niepotrzebnych napięć. A co do meritum; każdy chodzi w takich butach, w jakich czuje się bezpiecznie i w jakich mu wygodnie. Ja zimą i w okresach przejściowych preferuję, rzecz jasna, obuwie za kostkę z membraną. Natomiast w miesiącach letnich - tylko i wyłącznie podejściówki. A chodzę w nich ładnych parę lat i jeszcze nigdy, Bogu dziękować, nie nabawiłem się żadnej kont
 10. https://podroze.gazeta.pl/podroze/7,114158,27002601,bedzie-nowa-sniezka-turysci-znow-spotkaja-sie-w-dolnym-spodku.html#s=BoxOpImg5 Good news ??
 11. La Sportiva jest równie dobra, jak Scarpa. Mam podejsciówki LS i wszystkim je bardzo polecam. @vatra i @rapapaczwiedzą, o czym mówię ?
 12. Masz bardzo dobre odczucie ? Ribelle posiadają tzw. roller, dzięki czemu lepiej się "toczą" i mimo swojej twardości nie męczą tak stopy. To bardzo dobre i solidne buty, sam ich używam, gratuluję wyboru. Kolega @Luk_, któremu poleciłem ten model, może dorzucić trzy swoje grosze ?
 13. Drodzy, jest już termin kolejnego spotkania forumowiczów, tym razem planujemy się spotkać 10-12 września. Planowany nocleg - Chocho albo Ornak. Osoby zainteresowane poproszę o zalajkowanie mojego posta. Z chętnymi będę kontaktował się indywidualnie. W razie pytań, pozostaję do dyspozycji ?
×
×
 • Create New...