Jump to content

Mnich Moderator

Moderator
 • Content Count

  404
 • Joined

 • Days Won

  12

Mnich Moderator last won the day on June 5

Mnich Moderator had the most liked content!

Community Reputation

550 Excellent

3 Followers

Recent Profile Visitors

631 profile views
 1. Wiem. Ale dla rodzin z dziećmi to fajna opcja.
 2. Mylna nie dość, że dużo ciekawsza, to jeszcze darmowa 🙂
 3. Serwus Magda! Cudownie, że do nas dołączyłaś. I nie przejmuj się tym, że tak późno odkryłaś nasze forum. Lepiej późno niż wcale 🙂 Fajnie, że od samego początku jesteś aktywna. I niech tak zostanie po wsze wieki. 😛 Szybko się przekonasz, że jesteśmy sympatyczną, otwartą i pomocną społecznością.
 4. Bezapelacyjnie Rotoka 👌 Świnica, czy Kościelec? Z którego szczytu wg Ciebie są piękniejsze widoki?
 5. Polecam śledzić stronę TPN. A jeśli masz FB, to również fanpejdż Tatromaniaka 🙂
 6. No pięknie Panie 👌Na jakiej to jest wysokości?
 7. Hm, w podstawówce, na harcerskim obozie wędrowanym 🙂 Ile miała(e)ś lat, kiedy pierwszy raz zdobyła(e)ś dwutysięcznik?
 8. Tej pozycji chyba specjalnie rekomendować nie muszę, dla mnie to absolutny klasyk z cyklu: must have!
 9. Drodzy, Uprzejmie przypominam, że zgodnie z punktem 4 Regulaminu Forum "Zabrania się tworzenia więcej niż jednego konta z jednego adresu IP. W przypadku wykrycia korzystania z dwóch kont przypisanych do jednego adresu IP, Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia tychże i poinformowania o tym fakcie innych Użytkowników". W ostatnim czasie pojawiło się kilka nowych kont założonych przez osobę piszącą z tego samego numeru IP. Informuję, że jest to sprzeczne z obowiązującym Regulaminem. Nie będę na razie wskazywał konkretnych nicków, niemniej świadome łamanie Regulaminu nie będzie tolerowane. Pozdrawiam serdecznie 🙂
 10. Buty z membraną, a jeśli chodzi o górę, to Mateusz mądrze prawi. Bieliznę termo, nie za gruby polar, a ostatnia warstwa kurtka z membraną ewentualnie, softshell. Raki odpuść, ewentualnie raczki, ale te możesz wypożyczyć na miejscu. Być może będzie jeszcze zimowo, a być może raczki nie będą potrzebne. Pytanie zasadnicze, gdzie chcesz iść i jak wysoko.
 11. Jeśli chodzi o mnie, to innym razem bardzo chętnie 😉
 12. Kolejna moja rekomendacja. Na kanwie tej książki powstał wybitny film "Północna ściana". Dla miłośników górskiej literatury pozycja obowiązkowa.
×
×
 • Create New...