Jump to content

OTTO

Member
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

OTTO last won the day on December 24 2021

OTTO had the most liked content!

Community Reputation

30 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fotka z okolic Koziego lub Granatów?
 2. Byłem na Choczu ponad rok temu, dogaszalem ognisko między kosówką, woda która miałem do picia. Zastanawiam się czy można tam legalnie palić ognisko, skoro ktoś rozpalił tak aby nie było widać? Choć jest tam też miejsce na ognisko na otwartej przestrzeni.
 3. Ale chyba już nie tej jesieni? Tylko latem.
 4. A można tam legalnie nocować w namiocie? Też lubię ten szczyt. I urokliwe wioski wokół, gdzie czas jakby się zatrzymał.
 5. Okolice Jabłonki, wracając z Orlej Perci
 6. Pixel to bardzo dobry telefon, a to jakie stworzyli oprogramowanie do aparatu to poprostu kosmos. Problem w tym że Google do niedawna jeszcze niż życzyło sobie kupowania tych aparatów przez Polskę, nawet kupiony w Niemczech z adresem do Polski, zakup zostawał anulowany a pieniądze zwracane, wiem bo przerabiałem temat. Jednak odbiegliśmy od tematu. ?
 7. Nie zrozumieliście mnie, zdjęcie piękne, chodzi mi o to że ja takiego nie zrobię. Nie wyciągnę tych gwiazd moim fonem choć mam nie najgorszy aparat bo P30 Pro, to jednak jestem amatorem fotografi. I o to mi chodzi że będę w tym samym miejscu o tej samej porze nie będę miał tych gwiazd na fotografi mojego autorstwa ?
 8. Czyli to to retusz, nie naturalne zdjęcie
 9. Na prawdę gwiazdy mogą być tak widoczne? Przecież nie ma jeszcze tak całkiem ciemno.
 10. Stare dobre małżeństwo ?
 11. Ja również w latach 90 z chęcią, w ręcz w kółko słuchałem SDM. Moja kuzynka coś mi wspominała ze jej znajoma z nim teraz coś tworzy. Ale mówiła mi to gdy wchodziliśmy na Rysy i średnio ją słuchałem ?. P. S. Mam gdzieś nawet ich płytę CD
 12. No właśnie że nie działa, bo nie możesz się obracać 180 stopni, masz tylko zwykłą panoramę ? Ale cieszę się że się podoba.
 13. Nie wiem czy będzie działać, mam takie 180 stopni
×
×
 • Create New...