Jump to content

OTTO

Member
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. OTTO

  Co to za widok ?

  Dziękuję bardzo A przed Kozim , Kozie czuby ?
 2. Mam taką pocztówkę w pracy i nie potrafię skojarzyć co to za widok-szczyty. Ale wydaje mi się że po lewej jest Świnica, jeśli potwierdzicie to resztę już wiem ?
 3. Piękna sprawa ? Mam na lodówce pocztówki z takimi panorami i opisami szczytów. Przeda się w telefonie w trakcie wędrówek po tatrach. ?
 4. Problem jest tylko na telefonie 1 na 10 odświeżeń komentarze się pojawiają a na kompie jest ok. Może to wina przeglądarki ? Wracając do sedna to żeby komentować muszę mieć konto na fb i nie ma innej opcji ?
 5. Jestem wyrozumiały bo bardzo lubię ten portal i forym, ale to nie jedyny problem. Wczoraj czytałem artykuł o remontowanym szlaku na Kończysty i było 11 komentarzy, dziś nie ma ani jednego, przy dymku jest "0". A chyba ich nie usuneliście ?
 6. Wiem, jest Garmin, Suunto, Polar, ale nie wydam tysiąc i więcej zł na coś czego użyję 4 razy w roku. Endomondo w telefonie nie dość że przekłamuje w górach o grube kilometry ( ostatnio tam gdzie jest 22 naliczyło mi i kolegom 36 km) to jeszcze dość szybko rozładowuje smartfona. Myślałem o jakimś Loggerze rowerowym, np. Holux GPSport 245, bateria wytrzymuje nawet 28 godzin, tylko pytanie czy można aktywność przerzucić na endomondo, no i jak będzie się sprawdzał odbiornik GPS w Tatrach, czy na tych wysokościach nie będzie przekłamywał jak GPS w smartfonie ? Może polecicie jakiś w miarę ta
 7. To może ktöryś z moderatorów wyjaśni sytuację ?
 8. Od jakiegoś czasu nie mogę komentować artykułów. Kiedyś było zapytanie czy połączyć z forum aby komentować a teraz jest tylko przekierowanie do fb. Czuję dyskryminowany ponieważ nie posiadam i będę posiadał konta na fb. Coś zmieniono ? Co zrobić by dodawać komentarze ?
×
×
 • Create New...