Jump to content

Czy podoba Ci się nasze forum - ankieta


Forum  

47 members have voted

 1. 1. Czy podoba Ci się nasze forum?

  • tak, podoba mi się bardzo, jest źródłem cennych informacji, dlatego lubię często tu zaglądać
   32
  • jest dobrze, ale niektóre rzeczy wymagają jeszcze poprawy
   12
  • zaglądam tu tylko z przyzwyczajenia
   0
  • jest nudne, jak flaki z olejem
   3
  • nie mam zdania, mam ciekawsze sprawy na głowie
   0


Recommended Posts

To forum odróżnia się od innych miejsc w sieci poziomem dyskusji, co sprawia, że chce sìę  tu po prostu zaglądać.  Raczej nie zdarza się by ktoś traktował nowicjusza z góry, wręcz przeciwnie, można  tu znaleźć odpowiedzi  na większość pytań.  Jak dla mnie to forum dla miłośników  gór, a nie dla wąskiego grona "fachowców".  Oczywiście  można  się  czepiać, że zawsze jest coś do poprawki, ale to są już drobne rzeczy.  Widzę że sporo osób rejestruje się tylko po to by sprawdzić potrzebne informacje i sama nie pisze,  ale tak jest chyba wszędzie w sieci.  No i jeszcze jedna rzecz  - dzìęki tatromaniakowemu  forum można spotkać w realu super pozytywnie zakręconych ludzi ?

 • Like ! 5
Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z @Artur S że to forum jest wyjątkowe. Oprócz merytorycznych informacji jest też miejsce na trochę rozrywki ale najważniejsza jest przyjazna atmosfera i wysoki poziom kultury w dyskusjach. No i oczywiście super zdjęcia, wiele z nich wygrałoby pewnie nie jeden konkurs?

 • Like ! 4
Link to post
Share on other sites

Moja ocena 4/5 - przy czym zastrzegam, że uważam forum za super miejsce i brakująca "piąta gwiazdka" to nie jest żaden wytyk w stronę admina ani moderatora. Po prostu mam wrażenie, że niektóre tematy tutaj za często się "dublują", więc generalnie jest to zastrzeżenie (niewielkie!) raczej w stronę samych użytkowników  ?  Więcej grzechów nie pamiętam, zresztą nie chcę się ich tu doszukiwać na siłę ... A teraz wracam do roboty i do zobaczenia w najbliższy weekend!  ? 

Edited by Karol Kliński
 • Like ! 6
Link to post
Share on other sites

@Karol Kliński, +1 do Twojego komentarza! ? Jeśli chodzi o samą strukturę forum, mi trochę brakuje tego, żeby najnowsze "komentarze" były u samej góry strony i na pierwszej stronie danego wątku, chociaż pewnie ciężko wtedy się odnaleźć w chronologii wypowiedzi, stąd częściowo rozumiem też ten zabieg ?

Edited by rapapacz
 • Like ! 1
Link to post
Share on other sites

@Karol Kliński - sto procent zgody. Dla mnie, jako dla moderatora, największą udręką jest właśnie dublowanie tematów,  a rzadziej - odbieganie od tematu w niektórych wątkach. Kilka razy zdarzyło mi się już przenosić i łączyć niektóre posty. Fajnie, że zwróciłeś na to uwagę. Ale idzie ku lepszemu. Zauważam, że coraz więcej osób korzysta z wyszukiwarki ?

 • Like ! 2
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem, mimo drobnych mankamentów technicznych, o których piszecie, Forum wytworzyło swój bardzo specyficzny, górski? klimat. Jest tutaj przede wszystkim dużo fachowych i informacji, ładne zdjęcia, ciekawe relacje z wycieczek, które ja osobiście najbardziej lubię czytać ponieważ często inspiruje się nimi układając górskie plany. Poza tym duża dawka inteligentnego humoru i to co uważam za bardzo istotną sprawę - kultura, otwartość i życzliwość w wypowiedziach. Świetne miejsce dla tych którzy kochają góry i znają je jak najbliższych przyjaciół i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z górami.

 • Like ! 4
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

@Mnich Moderator może faktycznie czasem tematy się dublują, może czasem zbaczamy trochę z tematu a Ty masz więcej "roboty porządkowej" ale to właśnie dlatego że czujemy się tu swobodnie i lubimy swoje forumowe towarzystwo i żarty a każdy temat jest okazją do wymiany informacji i doświadczeń. I to jest w tym forum najfajniejsze ??

 • Like ! 3
Link to post
Share on other sites

Dzięki za te wszystkie, pozytywne komentarze. Wasze opinie, również te wyrażone w ankiecie, to najlepszy dowód na to, że stworzyliśmy, wszyscy razem, fajną płaszczyznę do dzielenia się wspólną pasją i wymiany doświadczeń. Naszym wspólnym sukcesem jest to, że forum w końcu stało się miejscem przyjaznym, wolnym od hejtu. Że czujecie się tu swobodnie, że nikt Was nie poucza, co możecie pisać a czego nie. Że wszyscy jesteśmy równi, że zdanie każdego z nas jest tak samo ważne. Że jeśli nawet się z czymś nie zgadzamy, to zawsze z szacunkiem dla rozmówcy, wszak nikt z nas nie jest alfą i omegą. Tak, właśnie takie forum mi się marzyło ? 

Cieszy fakt, że na forum wróciło sporo osób z tzw. starej gwardii. A jeszcze bardziej cieszy to, że dołącza do nas coraz więcej nowych tatromaniaków. Jestem głęboko przekonamy, że jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Czego sobie, jak i nam wszystkim serdecznie życzę. 

Jeszcze raz - wielkie dzięki!!!

 • Like ! 5
Link to post
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że takie forum istnieje?. Jestem z tzw. starej gwardii, nie zaglądam może bardzo często ( codzienność), ale lubię czytać Wasze wpisy. Opisujecie ciekawie o swoich wycieczkach, sprzętach. Najważniejsze jest w tym wszystkim kultura i szacunek. Za to bardzo duży plus. Kocham Taterki i to miejsce pasuje mi jak ulał. Dzięki że jesteście

 • Like ! 6
Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem, to forum jest przykładem kawałka tzw. "dobrej roboty". Nie ma co szukać na siłę jakichś niedociągnięć, nie myli się tylko ten kto nic nie robi. W dobie wszechobecnego hejtu na różnych fejsbukach i nie tylko, dobrze jest zerknąć a nawet aktywnie uczestniczyć w takim forum. Zdecydowanym plusem są tutaj ludzie, którzy pomimo różnego stopnia zaawansowania w tematyce, zawsze potrafią utrzymać pozytywny klimat. Oby tak zawsze tu zostało.

 • Like ! 4
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Proste, że mi się podoba ? 

Pewne techniczne niedociągnięcia zawsze się znajdą, ale nie zwracam na nie większej uwagi. Najważniejsi są ludzie, bo to oni tworzą to miejsce. I uważam, że zebrała się tutaj naprawdę zacna ekipa., wśród której po prostu dobrze się przebywa ? to, co, między innymi, bardzo sobie cenię w górach to ludzie, których tam spotykam - i nie chodzi mi tutaj o okazyjnych bywalców, zostawiających po sobie bałagan i nieprzyjemne wspomnienia - ale o tych, którzy widzą ten wspaniały górski świat podobnie jak ja, otwartych, życzliwych, realizujących swoją pasję...co tu tłumaczyć, wiedzie o co chodzi ? i tu też takich ludzi spotykam, co prawda  na razie tylko na ekranie monitora (dzięki czemu bez wychodzenia z domu czuję ten górski klimat), no ale mam nadzieję, że trafi się okazja, żeby część z Was spotkać w końcu na żywo ? 

Tak czy inaczej, fajnie, że forum dobrze funkcjonuje, bo kibicuję mu od samego początku i widzę w nim nadal spory potencjał ? 

 • Like ! 7
Link to post
Share on other sites

Ja jestem z "nowego zaciągu" i jest to moje w zasadzie pierwsze doświadczenie z tego rodzaju medium. Doceniam klimat, kulturę dyskusji, poczucie wspólnoty i humor ?. Wiele wątków inspiruje i motywuje. Dzień bez forum dniem straconym ?. Oby tak dalej?.

Edited by jaaga76
 • Like ! 4
Link to post
Share on other sites

Jestem tu od niedawna, a przyciągnęło mnie tutaj to, że forum jest bardzo aktywne, że pytając o coś nie trzeba czekać tydzień na odpowiedź. Druga istotna rzecz to atmosfera, która pozwala zadać każde pytanie bez obawy, że zostanie się wyśmianym za niewiedzę, a nawet jeśli tak się stanie, to mam wrażenie, że  moderator lub inni  forumowicze zareagują. Lubię tutejsze opisy Waszych wędrówek, coś można podpatrzeć, czegoś się dowiedzieć, zaplanować własną trasę według Waszych wskazówek. Lubię też poczytać o  miejscach w których byliście a do których ja nigdy nie dotrę.

 • Like ! 3
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Stworzyliśmy fajne miejsce, gdzie zarówno osoby doświadczone, jak i początkujące, znajdą coś dla siebie. I choć w ostatnim czasie natłok spraw codziennego życia trochę ograniczył mój udział w dyskusjach, to miło się tutaj wraca. Świetne relacje z wycieczek, tematy techniczne, porady, trochę humoru, no i oczywiście sami ludzie, niektórych już poznałam w realu, a z niektórymi dopiero się spotkam - Forum na 5??

Do zobaczenia na integracji! ?

Link to post
Share on other sites

Forum jest na wysokim poziomie. Jest dużo wiadomości, wskazówek, porad, informacji, przepięknych zdjęć, przede wszystkim mila, atmosfera. Zadając pytanie właściwie od razu uzyskujemy odpowiedź. Dużo życzliwości, humoru, taką atmosferę tworzą tu wszyscy tu wszyscy, rzadko spotykaną na innych forach. Super że jestem z Wami ?

IMG_20200609_092834.jpg

 • Like ! 7
Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

Wspaniałe miejsce @tatromaniak, ocena może być tylko i wyłacznie najwyższa, dużo rzeczy się można dowiedzieć, porozmawiac także z ludzmi którzy tak samo kochają Tatry i podzielą się swoimi doświadczeniami, a co najlepsze, dzięki temu miejscu poznałem wspaniałych ludzi ? i miałem z nimi okazję wyjśc w góry ❤️

 • Like ! 4
Link to post
Share on other sites

Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim za udział w naszej ankiecie. Wszystkie Wasze opinie są dla nas bardzo cenne i motywują nas do jeszcze większych starań o to, by forum było fajnym i przyjaznym miejscem. Chcemy, żebyście czuli się tu dobrze, swobodnie. Żebyście - patrząc na zdjęcia, czy czytając relacje z wypraw - poczuli magię naszych ukochanych Tatr, wrócili wspomnieniami do Waszych ostatnich wypadów, czy miejsc, które w Tatrach najbardziej lubicie ?

Ale do rzeczy. Wspólnie z @tatromaniak przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę - konkurs z nagrodami. Szczegóły już niebawem ?

 • Like ! 10
Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
Przed chwilą, Mnich Moderator napisał:

Przepraszam, mea culpa. Mam ostatnio trochę na głowie. Ale dajcie mi jeszcze trochę czasu, pomysł mam, teraz muszę przelać go na papier ?

To był żart (bo akurat siedzę nad korektą) ale skoro nalegasz...??

 • Like ! 1
Link to post
Share on other sites
 • 1 year later...

Drodzy, @Zakochana w górach zwróciła dziś uwagę na fakt, że nasze forum liczy już 3000 użytkowników. Te liczby cieszą. Nie cieszy natomiast fakt, że w forumowych dyskusjach uczestniczy zaledwie garstka. 
 

Postarajmy się proszę ożywić to nasze forum. Mam pełną świadomość, że w dobie fejsbuków, instagramów i tik toków takie wynalazki, jak fora, odchodzą powoli do lamusa. Ale tylko od nas zależy, jak sobie urządzimy dom w którym mieszkamy. 
 

To jak będzie, pomożecie? 

4A322F5B-1A5A-4636-B03B-8F598E2AB57A.jpeg

 • Like ! 3
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...