Jump to content

Artur S

Member
 • Content Count

  389
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Everything posted by Artur S

 1. Skoro jest dziś moda na strzelanie to też sobie puknę - Grań Soliska ?
 2. 😛 i ta druga jest poprawna. Zgubiłem drogę jak jechałem do Żarskiej Chaty bez nawigacji i trafiłem do Wiaternej. Tam miły Słowak z psem pokazał skrót przez pola do Smreczan i Żaru. Wiaterna była bez wiatru, ale zapadła mi w pamięć.
 3. Teraz narysowałeś na mapie trójkąt - jesteś mniej więcej w tej samej odległości od rozwiązania zagadki co Qbot, tylko po drugiej stronie 😛
 4. Prybylina za daleko, aczkolwiek w dobrą stronę od strzału Qbot'a. Jest tam sporo fajnych dróg gruntowych po których można pojeździć autem z większym prześwitem i podziwiać widoki na masyw Barańca. Qbot przestrzelił o jakieś 4-5 km i można by w zasadzie uznać odpowiedź, ale ta wioska ma ładną nazwę i fajnie było by wstrzelić się dokładnie 🙂
 5. Już cieplutko, ale dalej @Q'bot był bliżej celu.
 6. @Q'bot był dużo bliżej, w zasadzie bardzo bliziutko - kilka kilometrów .
 7. Tak - w aparacie, żeby zrobić choć jedno zdjęcie musiałem pół godziny grzać akumulator pod ubraniem. Zdarzyło się Wam kiedyś, że dla pewności, że sprzęt nie zawiedzie, zabraliście na wycieczkę dwa aparaty foto plus smartfona ?
 8. Ciepło ale nie dokładnie to miejsce.
 9. To ja może wrócę do cieplejszych pór roku.., Z jakiej miejscowości zrobiłem to zdjęcie ?
 10. Może jakoweś Miedziane na przykład.
 11. Artur S

  Gorce

  Fota do kalendarza !!!
 12. Przez dzisiejszą noc przybyło kolejne 20 cm śniegu w dolinach i rankiem minus 15.....( okolice niebieskiego szlaku na Cupel )
 13. To go trochę jeszcze podsycę może 🙂
 14. @Zośka , bo mimo że wchodził na Diablak tyle razy, to Kapryśnica była zawsze dla niego łaskawa i nigdy nie zdarzyło mu się wchodzić na szczyt w całkowitej mgle, a towarzystwo @Zośka jak wiadomo gwarantuje mleczną pogodę. ......
 15. i jest gdzie zdrzemnąć się podczas wycieczki 😛 .... jak dla mnie Zmarzły Staw jest jednym z najurokliwszych w Tatrach..
 16. I dobrze Wam się kojarzy @RudaMaRysia była pierwsza 🙂
 17. Skoro jest teraz zima to niech będzie zimowe.... Dokąd prowadzi ta ścieżka ?
 18. To w takim razie z Doliny Zadnich Koperszadów
 19. Z jednego miejsca w Białej Wodzie jest jakiś taki wdoczek na Wołoszyn zdaje się
 20. Bez Prince Polo nie wychodzę na szlak. P.s. też nie przepadam za widokiem z Krywania. @Mateusz Z nie jesteś jednak sam Czy zdarzyło Wam się zmienić całkowicie cel wycieczki, gdy zauważyliście masę aut na parkingu przy zaplanowanym starcie ?
 21. @Mateusz Z za Staroleśną wygrywa możliwość wstawienia zdjęcia, a @peter1 piwko ( przy okazji w Tatrach) za Świstowy 🙂
 22. Przekonałeś mnie tym schabowym po wycieczce - chętnie zobaczę Wasze uśmiechnięte mordki.
 23. No i mam dylemat, bo na pytanie odpowiedziałeś poprawnie - chodzi o Staroleśną, więc odpowiedź uznana. Tyle, że to z podejścia na całkiem inny szczyt - może jeszcze spróbujesz odpowiedzieć na jaki, skoro Ci tak dobrze poszło?
×
×
 • Create New...