Jump to content

rapapacz

Member
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by rapapacz

 1. Ja do dzisiaj wspominam trzy widma w jeden dzień - na zdjęciach udało się złapać wtedy dwa z nich ?
 2. @Luk_ możesz podesłać mi e-mail na priv ? Z chęcią podzielę się wynikami, jak już je obrobię - 100 odpowiedzi na tyle opisowych pytań w ankiecie - coś pięknego! ?
 3. @Luk_ - to wszystko przeszło moje najśmielsze oczekiwania, i udało mi się od udostępnienia ankiety zebrać 100 odpowiedzi (maksymalna liczba dla darmowej wersji tego narzędzia). Bardzo Wam dziękuję! ☺️
 4. Cześć! ? W tamach projektu zaliczeniowego na studia, stworzyłam ankietę (https://survey.survicate.com/3112f32d6c18f727/) dotyczącą bezpieczeństwa w górach i systemów, które pomagają/mogłyby pomóc nam o nie zadbać. Bardzo proszę Was o udzielenie odpowiedzi na zamieszczone w niej pytania i z góry bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za pomoc! ? Podsyłam piękny widoczek z Kopy Kondrackiej (31.10.2020) ?
 5. @Mnich Moderator normalnie aż usłyszałam w głowie jak to śpiewasz hahahahah ?
 6. rapapacz

  Orla Perć

  Zgadzam się! Zawsze wtedy osoby, które chciałyby przejść Orlą bez sprzętu, nadal miałyby taką możliwość, a na pewno większości pozwoliłoby to na "sprawniejsze" pokonywanie trudności i być może ograniczyłoby to ilość wypadków. Ja bym się bardzo cieszyła na jakąś via ferratę w Tatrach - po wizycie w Dolomitach to chyba mój ulubiony "typ" górskich wędrówek! ?
 7. Jak dobrze, że jeszcze tyle świata przede mną! ? ❤️ PRZEPIĘKNA relacja i zdjęcia - dzięki! Czy polecałbyś jakieś źródła - przewodniki/strony internetowe, przed takim wyjazdem w Pireneje? ?
 8. rapapacz

  Orla Perć

  A ja się trochę "zwierzę" ? Mam ogromny szacunek do gór i chociaż nie mam się za jakiegoś wytrawnego górołaza, to swoje już zeszłam i swoje widziałam - wolę być zbyt ostrożna, niż zbyt odważna. Jak pewnie każdy, kto chodzi po Tatrach, chciałabym kiedyś przejść Orlą. Marzy mi się w dwóch częściach, żeby mieć czas się tym delektować. Najchętniej poszłabym tam ze sprzętem jak na via ferratę - kask, lonża, uprząż, bo czuję się wtedy bezpieczniej. Może nawet z przewodnikiem. I teraz do sedna - jestem dosyć pewną siebie osobą, ale jak czytam czasem wypowiedzi niektórych takich właśnie wytrawny
 9. Ale za to jakie ładne to rozszczepienie światła! ?
 10. Ja tę przepiękną przełęcz odwiedziłam 13.09.20 i dla mnie ta trasa była dużym zaskoczeniem. Po niektórych opisach w internecie trochę się stresowałam, a na miejscu okazało się, że chociaż trasa do najłatwiejszych nie należy, to albo niektóre opisy są mocno przesadzone, albo ja zdążyłam się trochę przyzwyczaić do ekspozycji, bo żaden z fragmentów szlaku nie sprawił mi jakichś większych trudności. Mimo tego, chciałabym podkreślić, że nie polecałabym się tam wybierać osobie, która nigdy nie miała styczności z przepaściami. Wędrówki nie ułatwiają spore przewyższenie i wielgachne stopnie, któr
 11. rapapacz

  Kieżmar

  Gratulacje wejścia, czekam na pozostałe relacje z WKT i powodzenia! ?
 12. Te nasze "górskie przeczucia" są moim zdaniem naprawdę ważne - mogą uratować zdrowie, a czasem nawet i życie. Gratuluję mądrej decyzji ?
 13. Dzięki za wspaniałe spotkanie i oby takich w przyszłości jak najwięcej ? Do zobaczenia, Tatromaniacy! ?
 14. Ja podrzucam dwa wschody! Jeden z naszej Sokolicy, drugi z włoskiego Gran Cir ❤️
 15. @Karol Kliński, +1 do Twojego komentarza! ? Jeśli chodzi o samą strukturę forum, mi trochę brakuje tego, żeby najnowsze "komentarze" były u samej góry strony i na pierwszej stronie danego wątku, chociaż pewnie ciężko wtedy się odnaleźć w chronologii wypowiedzi, stąd częściowo rozumiem też ten zabieg ?
 16. rapapacz

  Dolomity

  @eire Passo Sella jest super! ? To własnie stamtąd zaczyna się szlak wokół Sassolungo - ze zdjęciami wychodzi nawet 8 godzin. Warto od niego zacząć, wszystko pooglądać z tego szlaku, a potem wybrać się na poszczególne masywy ?
 17. rapapacz

  Dolomity

  ...i podrzucam widok, którego pewnie nigdy nie zapomnę - z Monte Paterno (2 744 m n.p.m.) ?
 18. rapapacz

  Dolomity

  Odpowiadam późno, bo dopiero niedawno udało mi się pojechać, ale może komuś kiedyś się przyda ☺️ Według mnie warto pojechać w Dolomity i "mądrze" sobie to wszystko stopniować, jeśli jest na to czas. Jeśli wyjazd jest krótki, wystarczy się zahaczyć w parku Tre Cime di Lavaredo - człowiek miałby tam co robić i co oglądać pewnie z miesiąc. Taka perła Dolomitów. Jeśli jest więcej czasu - polecam zacząć od szlaku wokół Sassolungo, potem na pewno zahaczyć o Lago di Sorapis i Secedę, a Tre Cime di Lavaredo zostawić na koniec ?
 19. @a chodźże na pole to czekam dzielnie. Wbrew pozorom wcale nie jest łatwo moim zdaniem znaleźć dobre filmy z Tatr, takie, które by oddawały ich charakter, tym bardziej się cieszę, że pojawią się Twoje ?
 20. Dlaczego świstaki mnie tak śmieszą......no nie mogę! ?
 21. @vatra dobra ta tablica, będę wykorzystywać jako materiały edukacyjne ??
 22. Ale czad! ? Kiedy można się tych filmów spodziewać? ?
 23. @Fibi dokładnie, Stary Bocian to jeszcze, ale Robot? ?
×
×
 • Create New...