Skocz do zawartości

Bieszczadzki_tatromaniak

Użytkownik
 • Postów

  198
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Bieszczadzki_tatromaniak w dniu 31 Stycznia 2020

Użytkownicy przyznają Bieszczadzki_tatromaniak punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

1 688 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Bieszczadzki_tatromaniak

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Unikat
 • One Month Later Unikat
 • One Year In Unikat

Najnowsze odznaki

408

Reputacja

 1. Widzę, że wywiązała się niezła dyskusja, uważam, że każdy powinien chodzić w takim obuwiu jakie uważa za sprawdzone, każdy ma inną stopę i preferencje. Forum to miejsce do wymiany doświadczeń także w kwestii sprzętu i to normalne, że jedni będą chwalić markę X a drudzy Y czy Z i nie ma w tym nic dziwnego, wynika to z tego co napisałem powyżej nikt tu nie promuje na siłę jednej marki. Osobiście polecał bym scarpy ale z uwagi na tytuł wątku - moge powiedzieć, że bliska mi osoba chodziła w Salewach Wildfire pod względem wygody ok, ja równiez testowałem ten model i dla mnie było wporządku i trzymały się podłoża, ale nie wypowiem się jak to wygląda w dłuższej perspektywie, miałem je na nogach dosłownie na jednej wycieczce, natomiast osoba, która w tym modelu chodziła dłużej zwróciła uwagę, że podeszwa lubiła się zetrzeć szybciej niż w scarpach ale to może być subiektywne odczucie.
 2. Jakby ktoś się zastanawiał to Integracja taka, że klękajcie narody, dosłownie
 3. Piękna wyprawa, wspaniali ludzie Dziękuję wszystkim za wspólną wędrówkę, wychodzić z Wami w góry to czysta przyjemność ! Już nie mogę się doczekać kolejnych wspólnie zdobytych szczytów
 4. Dobrze, że pożar został ugaszony, brawo dla Turystów, którzy pomagali i dla służb.
 5. Tym razem na drogę kupiłem biografię Michała Listkiewicza, trzeba przyznać, że jest w niej dużo zakulisowych informacji o piłce nożnej sprzed kilku dekad ale także i conieco o czasach współczesnych choć styl w jakim ją napisano mnie nie przekonuje.
 6. Mimo pochmurnej pogody udało się co nieco ustrzelić ?
 7. @FibiRelacja mistrzostwo świata, a piwko bylo bardzo dobre ?
 8. Przy takiej lampie jak ostatnio można się tylko delektować z aparatem w ręku ?
 9. po co tak sapać ? Jest sporo opisów w internecie, i jak kwestię pozaszlaków regulują przepisy począwszy od wpisów do książki po wypowiedzi strażników TPN, gdyby było tak zero jedynkowo jak piszesz to Taternictwo nie miało by w praktyce racji bytu.
 10. @Bieszczadzki_tatromaniakktóremu aż tak się dobrze szło w Bieszczadach, że z rozpędu prosto z Tarnicy maszerował do Palenicy za wspaniałą wonią borowikowej z Roztoki, jednocześnie nasłuchiwał czy ktoś nie woła "komu piwko" i wypatrywał @Mateusz Z który to....
 11. Panowie, opis wyprawy wspaniały, zdjęcia też i co najważniejsze tak wyborne grono Tatrzańskich muszkieterów również 11/10 ? aż człowiek jeszcze bardziej tęskni za Tatrami, ale zapraszam w Bieszczady ? Tarnica na Was czeka i ja z piwkiem ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...