Jump to content

Bieszczadzki_tatromaniak

Member
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Bieszczadzki_tatromaniak last won the day on January 31 2020

Bieszczadzki_tatromaniak had the most liked content!

Community Reputation

391 Excellent

Recent Profile Visitors

1,247 profile views
 1. Dobrze, że pożar został ugaszony, brawo dla Turystów, którzy pomagali i dla służb.
 2. Tym razem na drogę kupiłem biografię Michała Listkiewicza, trzeba przyznać, że jest w niej dużo zakulisowych informacji o piłce nożnej sprzed kilku dekad ale także i conieco o czasach współczesnych choć styl w jakim ją napisano mnie nie przekonuje.
 3. Mimo pochmurnej pogody udało się co nieco ustrzelić ?
 4. @FibiRelacja mistrzostwo świata, a piwko bylo bardzo dobre ?
 5. Przy takiej lampie jak ostatnio można się tylko delektować z aparatem w ręku ?
 6. po co tak sapać ? Jest sporo opisów w internecie, i jak kwestię pozaszlaków regulują przepisy począwszy od wpisów do książki po wypowiedzi strażników TPN, gdyby było tak zero jedynkowo jak piszesz to Taternictwo nie miało by w praktyce racji bytu.
 7. @Bieszczadzki_tatromaniakktóremu aż tak się dobrze szło w Bieszczadach, że z rozpędu prosto z Tarnicy maszerował do Palenicy za wspaniałą wonią borowikowej z Roztoki, jednocześnie nasłuchiwał czy ktoś nie woła "komu piwko" i wypatrywał @Mateusz Z który to....
 8. Panowie, opis wyprawy wspaniały, zdjęcia też i co najważniejsze tak wyborne grono Tatrzańskich muszkieterów również 11/10 ? aż człowiek jeszcze bardziej tęskni za Tatrami, ale zapraszam w Bieszczady ? Tarnica na Was czeka i ja z piwkiem ?
 9. ? Polskie K2 będzie nasze jeszcze zimą i nawet piwko się samo schłodzi ❤️ aż skołuje trochę bieszczadzkiego bo o takie klasyki jak "komu piwko" trzeba dbać ?
 10. niedługo wszystkie buty będę miał z polecenia Mnicha ?❤️
 11. widzisz jak pieknie @vatra zawijamy się na podkarpackie i działamy ?jeden z najbardziej sentymentalnych szlaków w Biesiach jakie przeszedłem ?
 12. długoterminowe prognozy to fusy a zwłaszcza w górach, ale tak jak Mnich pisze, najlepiej o pogode Krecika pytać ?
 13. nigdy do tej pory, ale zdarza się pomyśleć,że chcę tu być jeszcze raz, albo np, zimą czy zdarzyło ci się kiedyś spotkać w tatrach autora swojej ulubionej książki/ przewodnika po Tatrach ?
×
×
 • Create New...