Jump to content

Bieszczadzki_tatromaniak

Member
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Bieszczadzki_tatromaniak last won the day on January 31 2020

Bieszczadzki_tatromaniak had the most liked content!

Community Reputation

372 Excellent

Recent Profile Visitors

1,019 profile views
 1. @FibiRelacja mistrzostwo świata, a piwko bylo bardzo dobre ?
 2. Przy takiej lampie jak ostatnio można się tylko delektować z aparatem w ręku ?
 3. po co tak sapać ? Jest sporo opisów w internecie, i jak kwestię pozaszlaków regulują przepisy począwszy od wpisów do książki po wypowiedzi strażników TPN, gdyby było tak zero jedynkowo jak piszesz to Taternictwo nie miało by w praktyce racji bytu.
 4. @Bieszczadzki_tatromaniakktóremu aż tak się dobrze szło w Bieszczadach, że z rozpędu prosto z Tarnicy maszerował do Palenicy za wspaniałą wonią borowikowej z Roztoki, jednocześnie nasłuchiwał czy ktoś nie woła "komu piwko" i wypatrywał @Mateusz Z który to....
 5. Panowie, opis wyprawy wspaniały, zdjęcia też i co najważniejsze tak wyborne grono Tatrzańskich muszkieterów również 11/10 ? aż człowiek jeszcze bardziej tęskni za Tatrami, ale zapraszam w Bieszczady ? Tarnica na Was czeka i ja z piwkiem ?
 6. ? Polskie K2 będzie nasze jeszcze zimą i nawet piwko się samo schłodzi ❤️ aż skołuje trochę bieszczadzkiego bo o takie klasyki jak "komu piwko" trzeba dbać ?
 7. niedługo wszystkie buty będę miał z polecenia Mnicha ?❤️
 8. widzisz jak pieknie @vatra zawijamy się na podkarpackie i działamy ?jeden z najbardziej sentymentalnych szlaków w Biesiach jakie przeszedłem ?
 9. długoterminowe prognozy to fusy a zwłaszcza w górach, ale tak jak Mnich pisze, najlepiej o pogode Krecika pytać ?
 10. nigdy do tej pory, ale zdarza się pomyśleć,że chcę tu być jeszcze raz, albo np, zimą czy zdarzyło ci się kiedyś spotkać w tatrach autora swojej ulubionej książki/ przewodnika po Tatrach ?
 11. Wspaniałe miejsce @tatromaniak, ocena może być tylko i wyłacznie najwyższa, dużo rzeczy się można dowiedzieć, porozmawiac także z ludzmi którzy tak samo kochają Tatry i podzielą się swoimi doświadczeniami, a co najlepsze, dzięki temu miejscu poznałem wspaniałych ludzi ? i miałem z nimi okazję wyjśc w góry ❤️
 12. Mati to jest najsmaczniejszy tekst wyjazdu! ? na nastepny przywioze nalewke i bedzie komu naleweczke ?
 13. było cudnie ❤️ wspaniała inicjatywa, świetni ludzie, góry, atmosfera, wspomnienia na długo długo, zawarte znajomości mam nadzieję także ? nie ma nic lepszego niż Zdobywać Tatry z Wami ?
 14. i moich, wędrowanie w 11 osobowej grupie to było piękne doświadczenie i koniecznie do powtórki ❤️
×
×
 • Create New...