Skocz do zawartości

Marzena Łabędź

Użytkownik
 • Postów

  13
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marzena Łabędź

 1. Dzień dobry wszystkim, mam dla Was ważną informację wczoraj wieczorem  Facebooku ktoś podszył się pod moje konto,, wysyłał informację do wszystkich znajomych, że ma problemy z płatnością blik i prosił o pomoc aby przesłać tymczasowo pieniądze. Był to Haker. Moim znajomi dali komunikat o cyber przestępstwie w moim imieniu, ponieważ moje konto jest zablokowane. Proszę uważajcie

   

 2. Forum jest na wysokim poziomie. Jest dużo wiadomości, wskazówek, porad, informacji, przepięknych zdjęć, przede wszystkim mila, atmosfera. Zadając pytanie właściwie od razu uzyskujemy odpowiedź. Dużo życzliwości, humoru, taką atmosferę tworzą tu wszyscy tu wszyscy, rzadko spotykaną na innych forach. Super że jestem z Wami ?
 3. Witam wszystkich. Dzisiaj tj 9 czerwca zrobiliśmy niedługą wycieczkę. Rano udało nam się kupić bilet bez kolejki na Kasprowy. Widok super słoneczko pięknie grzało widoczność 100 %. Pod Kasprowym chmury. Świnica w zasięgu, widoczny śnieg. Doszliśmy jedynie do przełęczy, zrezygnowaliśmy z wejscia ze względu na panujące warunki. Poszliśmy w kierunku Kopy po drodze spotkaliśmy mieszkanki szczytów Kozice wyszły nam na spotkanie. Na przełęczy było już mleczne musieliśmy schodzić w mleku i śniegu oraz padał deszcz. Pomimo niezbyt przyjaznych warunków było super ?

  SAVE_20200609_210834.jpg

 4. Witam wszystkich a to moje ulubione zdjęcie. Taka amatorszczyzna.
 5. Jestem nie za wysoka 164 cm i tego się obawiam
 6. To super, zobaczę co wybiorę, są dwie możliwości
 7. W przyszłym roku zamierzam przejść Granaty. O sławetnej szczelinę są różne opinie. Pociesza mnie fakt że można obejść ja dołem. Rozumiem, że będąc przy szczelinę, przy totalnym zacięciu można zejść na dół ........ .
 8. W przyszłym roku zamierzam przejść Granaty. O sławetnej szczelinę są różne opinie. Pociesza mnie fakt że można obejść ja dołem. Rozumiem, że będąc przy szczelinę, przy totalnym zacięciu można zejść na dół ........ .
 9. Powrót z Giewontu do Doliny Strążyskiej wrzesień 2019
 10. Zdjęcie z końcówki września tego roku.
 11. Potwierdzam czerwony szlak bardzo męczący i mało widokowy a właściwie wcale. My wybraliśmy się na Czerwone przez przełęcz Kondracka, Kopę Kondracką zejście czerwonym szlakiem na początku w miarę ale pod koniec nie za fajnie
 12. Witam ja również choruję na te nieuleczalna chorobę trochę miałam przerwy w wycieczkach, niedawno znów zaczęłam chodzić po górach. Wędrujemy razem z mężem, oboje kochamy góry a zwłaszcza Tatry. Pozdrawiam z Łodzi wszystkich Tatromaniakow?.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...