Jump to content

rapapacz

Member
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

rapapacz last won the day on February 14

rapapacz had the most liked content!

Community Reputation

270 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chcę tam być! 😍 Piękny opis i piękne zdjęcia 😎
 2. Ja ją lubię, ale raczej kiedy idę do góry. Nie przepadam, kiedy idę w dół 😂 Ostatnio odkryłam, że latem kiedy wypożyczy się rower na cały dzień i po zejściu z gór można Chochołowską zjechać, to jest baaaaardzo przyjemna! 😍 I większość schodzących pyta skąd masz ten rower, z taką zazdrością (?) w oczach 😄
 3. @Mnich Moderator prawda, choć moje La Sportivy dosyć szybko rozkleiły się z tyłu (tak lekko). Na szczęście zostało to grzecznościowo naprawione w serwisie 😊 Reklamacja została odrzucona z uzasadnieniem, że obuwie mogło być wykorzystywane w "złych warunkach", ale nie do końca to rozumiem, bo to butki na skały przecież są, i tam też śmigały, chociaż nie ukrywam, że od początku baaaardzo dużo w nich chodziłam ☺️ Mimo tego, polecam bardzo!
 4. Ja do dzisiaj wspominam trzy widma w jeden dzień - na zdjęciach udało się złapać wtedy dwa z nich ☺️
 5. @Luk_ możesz podesłać mi e-mail na priv ? Z chęcią podzielę się wynikami, jak już je obrobię - 100 odpowiedzi na tyle opisowych pytań w ankiecie - coś pięknego! ?
 6. @Luk_ - to wszystko przeszło moje najśmielsze oczekiwania, i udało mi się od udostępnienia ankiety zebrać 100 odpowiedzi (maksymalna liczba dla darmowej wersji tego narzędzia). Bardzo Wam dziękuję! ☺️
 7. Cześć! ? W tamach projektu zaliczeniowego na studia, stworzyłam ankietę (https://survey.survicate.com/3112f32d6c18f727/) dotyczącą bezpieczeństwa w górach i systemów, które pomagają/mogłyby pomóc nam o nie zadbać. Bardzo proszę Was o udzielenie odpowiedzi na zamieszczone w niej pytania i z góry bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za pomoc! ? Podsyłam piękny widoczek z Kopy Kondrackiej (31.10.2020) ?
 8. @Mnich Moderator normalnie aż usłyszałam w głowie jak to śpiewasz hahahahah ?
 9. rapapacz

  Orla Perć

  Zgadzam się! Zawsze wtedy osoby, które chciałyby przejść Orlą bez sprzętu, nadal miałyby taką możliwość, a na pewno większości pozwoliłoby to na "sprawniejsze" pokonywanie trudności i być może ograniczyłoby to ilość wypadków. Ja bym się bardzo cieszyła na jakąś via ferratę w Tatrach - po wizycie w Dolomitach to chyba mój ulubiony "typ" górskich wędrówek! ?
 10. Jak dobrze, że jeszcze tyle świata przede mną! ? ❤️ PRZEPIĘKNA relacja i zdjęcia - dzięki! Czy polecałbyś jakieś źródła - przewodniki/strony internetowe, przed takim wyjazdem w Pireneje? ?
 11. rapapacz

  Orla Perć

  A ja się trochę "zwierzę" ? Mam ogromny szacunek do gór i chociaż nie mam się za jakiegoś wytrawnego górołaza, to swoje już zeszłam i swoje widziałam - wolę być zbyt ostrożna, niż zbyt odważna. Jak pewnie każdy, kto chodzi po Tatrach, chciałabym kiedyś przejść Orlą. Marzy mi się w dwóch częściach, żeby mieć czas się tym delektować. Najchętniej poszłabym tam ze sprzętem jak na via ferratę - kask, lonża, uprząż, bo czuję się wtedy bezpieczniej. Może nawet z przewodnikiem. I teraz do sedna - jestem dosyć pewną siebie osobą, ale jak czytam czasem wypowiedzi niektórych takich właśnie wytrawny
 12. Ale za to jakie ładne to rozszczepienie światła! ?
 13. Ja tę przepiękną przełęcz odwiedziłam 13.09.20 i dla mnie ta trasa była dużym zaskoczeniem. Po niektórych opisach w internecie trochę się stresowałam, a na miejscu okazało się, że chociaż trasa do najłatwiejszych nie należy, to albo niektóre opisy są mocno przesadzone, albo ja zdążyłam się trochę przyzwyczaić do ekspozycji, bo żaden z fragmentów szlaku nie sprawił mi jakichś większych trudności. Mimo tego, chciałabym podkreślić, że nie polecałabym się tam wybierać osobie, która nigdy nie miała styczności z przepaściami. Wędrówki nie ułatwiają spore przewyższenie i wielgachne stopnie, któr
 14. rapapacz

  Kieżmar

  Gratulacje wejścia, czekam na pozostałe relacje z WKT i powodzenia! ?
 15. Te nasze "górskie przeczucia" są moim zdaniem naprawdę ważne - mogą uratować zdrowie, a czasem nawet i życie. Gratuluję mądrej decyzji ?
×
×
 • Create New...