Jump to content

Artur S

Member
 • Content Count

  415
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Artur S last won the day on May 2

Artur S had the most liked content!

Community Reputation

1,070 Excellent

About Artur S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Artur S

  Bielovodska Dolina

  Możecie mnie dopisać - straciłem już rachubę, ale od czasu wejścia do strefy Schengen byłem już tam przynajmniej 12 razy 🙂
 2. Zdjęcie zrobione co prawda na drodze krajowej nr 28, ale zawsze to jednak Beskidy 😉
 3. Naście lat temu spotkałem na Gęsiej Szyji ok 20 osobową grupę pracowników jakiejś kopalni ( celowo nie używam słów turyści czy wycieczkę, bo z turystyką nie miało to nic wspólnego). Ekipa ta była kompletnie pijana i zachowywali się gorzej i głośniej niż w podrzędnej karczmie. Najbardziej przerażające było to, że oni byli w górach z przewodnikiem !!!!! Na pytanie dlaczego pan zabrał ich w takim stanie w góry i czy nie ma pan zamiaru ich uciszyć - facet z blachą na piersi zwyczajnie zwiał kilkanaście metrów niżej !!!!!
 4. Bardzo, bardzo dziękuję za miłe spotkanie. ?
 5. @barbie609 świetna podróż w czasie. Podziwiam i żałuję że w tamtych latach miałem w Tatry 500 km, a rodziców jakoś nie ciągnęło w górskie strony.
 6. Po aktualizacji przeglądając wątek w telefonie nie przechodzi automatycznie do ostatniego nieczytanego postu tylko zawsze muszę przewijać od początku strony. Czy tylko u mnie na mojej przeglądarce tak to działa ?
 7. Artur S

  Gorce

  Skleiłem jeszcze jedną panoramkę, gdyby ktoś chciał sobie poćwiczyć wyszukiwanie szczytów tatrzańskich .
 8. Artur S

  Gorce

  Na Turbaczu nadal króluje zima. Panorama Tatr z podejścia ..... W kierunku Pienin... Wielkie dzięki @vatra za przemiłe towarzystwo - to była super niedziela.
 9. Relacja o niebo lepsza niż pogoda ? "Dolina Przeklęta" - bardzo ładna nazwa ?
 10. W Czarnej J nie ma chatki, żeby wejść na ścieżkę ze zdjęć trzeba przejść przez potok . Chatka jest ciut wyżej w Jaworowej po prawej stronie od szlaku. Po lewej jest za głównym potokiem nowy mostek, ale to już w części rezerwatowej więc tam już nie wolno wchodzić. Ścieżka z paprociami jest legalną drogą zejścia np z Przełęczy Stolarczyka
 11. Wycieczka na Świstowy to łatwa i piękna wysokogórska tura obfitująca w super widoki. Swoją drogą ciekawe dlaczego tam nie ma znakowanego szlaku.. Świstowy ze Staroleśnej. Jaworowe i Loduś w chmurach... Wysoka i Rysy..... Sławek.
 12. No to czeka na Ciebie ścieżka między paprociami . Na zdjęciach fragment dróżki między Jaworowym Potokiem a Czarnym Jaworowym stawem?
 13. oba strzały niecelne, z tym że @Fibi była bliżej celu ( jeśli ktoś ma sprzęt i umiejętności wspinaczkowe, to do Zielonego Kieżmarskiego da się tędy przejść )
 14. Pudło. Jeszcze jeden fragment tej ścieżkii ?
×
×
 • Create New...