Jump to content

Recommended Posts

Ale mam też nie miłe wspomnienia:trzy tygodnie temu ksiądz spadł ze szlaku na Rysy wchodziłem z nim już na łańcuchach,potem on zaczął wcześniej schodzić jakieś 10 min za nim poszliśmy z kumplem,dużo ludzi korki się robiły i zgubiła go brawura za szybko schodził i jest tam taka półka i spadł do żlebu,niestety?my też schodziliśmy bokiem bo tam dużo miejsca jest ale każdy krok trzeba do przodu dwa razy przewidzieć. Był tam szósty raz ten ksiądz opowiadał ,że nigdy nie było pogody ,ale wtedy była ,ale zapłacić wysoką cenę,za wysoką!

• Sad 2
  • 3 weeks later...
  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie! Nazywam się Kacper . Każdy wolny weekend spędzam w górach lub w zaciszu leśnej głuszy . Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca . Niosę pomoc osobom poszkodowanym ,a w gó

Dzień dobry. Podczytuje Was od pewnego czasu i pomyślałam, że fajnie byłoby do Was dołączyć.  Jestem z Małopolski,  w góry chodzę na jednodniowe wycieczki przeważnie niedzielami. Czasem są to Tatry, c

Ale to chyba nie w tym temacie ? Dopiero się zarejestrowałam i przeglądam forum co i gdzie ? Tymczasem moje tegoroczne wycieczki w Tatry to (w kolejności 2 weekendy plus długi urlop): 1. Gie

Posted Images

Cześć witam serdecznie wszystkich. Mam na imię Marcin. I właśnie przeżyłem drugi raz  pierwszą miłość  ?.  Syn w tamtym roku pochodził po  dwóch szlakach i nawet Świnice zdobył, no więc musiałem sobie przypomnieć jak to było 20 lat temu... i pojechaliśmy niedawno( jak starczy czasu to wrzucę opis)

Ostatni raz w byłem tam 22 lata temu...nie licząc jedniodniowych pobytów. Kiedyś było mniej ceprów ... Bywałem głównie w zachodnich ale i  parę szczytów i przełęczy w wysokich.

I pierwszy raz byłem na Giewoncie? ps. syn chciał....

• Like ! 7

Witajcie!

Nazywam się Kacper . Każdy wolny weekend spędzam w górach lub w zaciszu leśnej głuszy .

Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca .

Niosę pomoc osobom poszkodowanym ,a w góry nie ruszam się bez apteczki . 

Po powrocie z gór plecak zamieniam na medyczny a kask wspinaczkowy na hełm strażacki  .

Do zobaczenia na górskim szlaku !

• Like ! 13

Witam!

Mam na imię Bartosz, mam 25 lat i lubię chodzić po górach ? Mój tato mnie tym zaraził, za co mu bardzo dziękuję! A teraz tylko powoli fascynację górami pielęgnuję

Gdy nie jestem zajęty pracą bądź obowiązkami, to uwielbiam spędzić czas przy dobrej książki fantasy, grzebnąć w samochodzie (stare, ale posłuszne, już w wiele miejsc mnie zawiozło) oraz wspólnie ze znajomymi zagrać czy to w gierkę na komputerze, czy to w planszówkę.

• Like ! 6
24 minutes ago, Gienko said:

Witam!

Witamy w naszych skromnych progach ?

Teraz powinieneś wsiąść ze znajomymi do swego zabytkowego pojazdu, wspiąć się na jakiś zacny szczyt w Tatrach, wyciągnąć książkę fantasy/planszówkę i pograć ze znajomymi ?

• Like ! 1
  • Haha 3
17 godzin temu, Q'bot napisał:

Witamy w naszych skromnych progach ?

Teraz powinieneś wsiąść ze znajomymi do swego zabytkowego pojazdu, wspiąć się na jakiś zacny szczyt w Tatrach, wyciągnąć książkę fantasy/planszówkę i pograć ze znajomymi ?

W tym roku mam już wyjazd zaliczony, także w przyszłym roku na pewno to rozważę ?

• 2 weeks later...
12 minut temu, J@n napisał:

nie planuj, Tatry są brzydkie, przepełnione, zaśmiecone a miejscowi zedrą z Ciebie ostatnią koszulę? 

J@n ??? hehe dobre ??

Na szczęście dwa tygodnie urlopu wystarczyło mi, żeby się zorientować, o której wychodzić na jaki szlak, żeby uniknąć tłumów ??? jak znaleźć budżetowy nocleg i nawet darmowe parkingi ??

• Like ! 1