Jump to content

broszka80

Member
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Anuś Dzięki ? Pamiętam, jak dokładnie rok temu mialam problem dojść do Morskiego Oka ??? a Czarny Staw to już na zadyszce z kilkoma przystankami i tak się wtedy zastanawiałam gdzie i po co Ci ludzie wyżej idą ??? a teraz nie mogę na tyłku usiedzieć, bo mnie wciąż ciągnie w Tatry ??? I pomyśleć, że wszystko zaczęło się niewinnie w sierpniu od Szpiglasowego Wierchu ???
 2. @jaaga76 Witaj i dziękuję ? Na razie uzupełniam braki z teorii i szukam nowych pięknych celów ?? bo jeszcze w tym miesiącu wybieram się na krótki urlop, jak będzie jakieś okienko pogodowe ?? Chociaż powiem szczerze, że większość tras w Tatrach mogłabym przejść jeszcze raz i jeszcze raz i na pewno szybko mi się nie znudzą ?
 3. Takich spotkań było nawet kilka i to w tym samym miejscu w D5SP niedaleko szlaku na Szpiglas ? Mają chyba swój punkt widokowy na takim wielkim kamieniu ?
 4. Bardzo dziękuję ? Właśnie nadrabiam zaległości ??
 5. Ale to chyba nie w tym temacie ? Dopiero się zarejestrowałam i przeglądam forum co i gdzie ? Tymczasem moje tegoroczne wycieczki w Tatry to (w kolejności 2 weekendy plus długi urlop): 1. Giewont z parkingu w Dolinie Strążyska, 2. Czerwone Wierchy (Małołączniak, Krzesanica, Ciemniak) z parkingu Gronik, 3. Szpiglasowy Wierch z Palenicy przez D5SP do MO, 4. Przełęcz Krzyżne i Świstówka Roztocka z Palenicy przez D5SP do MO, 5. Przełęcz Zawrat z Ronda Jana Pawła II do Palenicy, 6. Rysy z Palenicy, 7. Świnica i Kasprowy z Ronda Jana Pawła II, 8. Orla Perć
 6. J@n ??? hehe dobre ?? Na szczęście dwa tygodnie urlopu wystarczyło mi, żeby się zorientować, o której wychodzić na jaki szlak, żeby uniknąć tłumów ??? jak znaleźć budżetowy nocleg i nawet darmowe parkingi ??
 7. Cześć, Mam na imię Agnieszka i jestem z Bełchatowa (lódzkie). Zostawiłam serce w Tatrach dopiero w tym roku ❤ Myślę jednak, że mimo zdobycia już kilkunastu szczytów podczas urlopu, wszystko jeszcze przede mną ??? Już planuję kolejne wyprawy... ??
×
×
 • Create New...