Jump to content

Zbyszko

Member
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zbyszko last won the day on October 17 2020

Zbyszko had the most liked content!

Community Reputation

92 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zbyszko

  Krokusy

  Jak tam na tegorocznych polowaniach? Ja zamierzam wybrać się w okolicach 16 kwietnia w okolice Kalatówek, lub Turbacza
 2. Nagranie można oglądać do znudzenia, tak naprawdę. Bardzo dobre podejście i zrobili to jako pierwsi. Należy się im wielkie uszanowanie. Po prostu.
 3. Skoro schodzimy, to schodzimy w stronę Wołosatego oraz Ustrzyk, gdzie został samochód na parkingu. Od Wołostego droga bardzo się ciągnie... i ciągnie.... żadnego sklepu, żadnego zaopatrzenia nie zrobimy. Wracamy do samochodu i jedziemy prawie 30km w stronę Cisnej.
 4. Owszem ,że tak... Ile razy wracacie w te same miejsca w Górach ?
 5. W drodze na Gubałówkę Czy kiedyś chodziliście po zamkniętych szlakach ?
 6. Zdjęcie z 2012 roku, gdzie wychodziłem na Rysy nie najlepsze ,ale z klimatem. No i jeszcze jedno podczas wycieczki na krokusy :
 7. Melduje się człowiek na chwilę odpoczynku i zjadaniu batoników proteinowych i uderza z Szerokiego Wierchu w kierunku Tarnicy, gdzie czas przejścia wynosi około 15 minut: Po 10 minutach siedzenia udajemy się w drogę powrotną przez Wołosate do Ustrzyk Górnych. W dół nie znaczy ,że fajnie lecz z dobrymi widokami mimo małej przejrzystości powietrza tego dnia.
 8. Dzięki za propozycję z pewnością zobaczę. Cena właśnie nie najgorsza, lecz jak zostało powiedziane, jak z nośnością ?
 9. Witam jak w temacie potrzebuję opinii na temat tego plecaka, czy warto zakupić ? Może ktoś z was ma alternatywę do polecenia, co do tego plecaka który prezentuję w temacie,? Z chęcią poczytam opinie doświadczonych ludzi. Cena jaką chce wydać to właśnie plus minus 300zł
 10. Ależ się rozbrykali w temacie wędrówki ? To fajnie. Mianowicie skończyliśmy na trasie do Szerokiego Wierchu. A dalej jest już tylko i wyłącznie powyżej koron drzew. Niestety przejrzystość tego dnia fatalna, lecz ciepło. Pogody niestety nie wybierzemy idealnej. No cóż, żyje się raz. Prawie 40 minut spokojnej drogi... i niedługo Tarnica, którą widać już w tle.
 11. Jak nabiorę generalnie weny twórczej XD to może coś szczegółowo napiszę. ? Póki co na dniach kolejna porcja zdjęć powinna się pojawić.
 12. Właśnie takie warunki w górach, są koszmarem dla lubiących zdjęcia. Lecz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Liczy się klimat.
 13. Plany za 2 tygodnie (około) to plan, aby przejść się na Dziumbier – najwyższy szczyt Tatr Niżnych na Słowacji. Czytałem ,że łatwy do podejścia, a widoki jak jest pogoda spektakularne. Baza wypadowa to Tale lub Bystra.
 14. No więc lecimy dalej z przygodami po szlaku. Całość zobrazowana przez mapy turystyczne wyglądała tak: I dalsza część wędrówki w stronę TARNICY oraz Szerokiego Wierchu. Wszystko już ponad drzewami.
 15. Zbyszko

  Żabi Mnich

  Wejść można spod Czarnego Stawu (brzegu) przecież. Generalnie podejścia trochę jest stromego nie ma co ukrywać. Najważniejsze, co trzeba mieć to głowę na karku. Chyba ,że coś się zmieniło w kwestii. Owszem sam nie byłem, lecz opowieści wiem +/- że trochę wymagający jest. Sporym wyzwaniem może być samo dotarcie na Wyżnią Przełęcz Białczańską.
×
×
 • Create New...