Jump to content

Zbyszko

Member
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zbyszko last won the day on October 17 2020

Zbyszko had the most liked content!

Community Reputation

109 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na czeskiej stronie udało mi się być parę lat temu. Tutaj na Świeradów dopiero jest zamysł się przejechać.
 2. Otwarta od tego roku, a dokładnie od czerwca ścieżka widokowa w chmurach. Czy ktoś już był i skorzystał ? Na stronie piszą: Wyjątkowa atrakcja wznosząca się nad miastem Świeradów-Zdrój zaprowadzi Cię na wysokość 62 metrów, skąd roztacza się widok na romantyczną zabudowę uzdrowiska oraz piękno przyrody. https://www.visitskywalk.today/
 3. Uchwycone na Turbaczu tydzień temu, a raczej w drodze do
 4. Zbyszko

  Krokusy

  No niestety nie udało się upolować krokusów na majówkę, ale za to dostaliśmy na Łapszance taki widok. Więc rekompensata jest.
 5. Zbyszko

  Krokusy

  Jak tam na tegorocznych polowaniach? Ja zamierzam wybrać się w okolicach 16 kwietnia w okolice Kalatówek, lub Turbacza
 6. Nagranie można oglądać do znudzenia, tak naprawdę. Bardzo dobre podejście i zrobili to jako pierwsi. Należy się im wielkie uszanowanie. Po prostu.
 7. Skoro schodzimy, to schodzimy w stronę Wołosatego oraz Ustrzyk, gdzie został samochód na parkingu. Od Wołostego droga bardzo się ciągnie... i ciągnie.... żadnego sklepu, żadnego zaopatrzenia nie zrobimy. Wracamy do samochodu i jedziemy prawie 30km w stronę Cisnej.
 8. Owszem ,że tak... Ile razy wracacie w te same miejsca w Górach ?
 9. W drodze na Gubałówkę Czy kiedyś chodziliście po zamkniętych szlakach ?
 10. Zdjęcie z 2012 roku, gdzie wychodziłem na Rysy nie najlepsze ,ale z klimatem. No i jeszcze jedno podczas wycieczki na krokusy :
 11. Melduje się człowiek na chwilę odpoczynku i zjadaniu batoników proteinowych i uderza z Szerokiego Wierchu w kierunku Tarnicy, gdzie czas przejścia wynosi około 15 minut: Po 10 minutach siedzenia udajemy się w drogę powrotną przez Wołosate do Ustrzyk Górnych. W dół nie znaczy ,że fajnie lecz z dobrymi widokami mimo małej przejrzystości powietrza tego dnia.
 12. Dzięki za propozycję z pewnością zobaczę. Cena właśnie nie najgorsza, lecz jak zostało powiedziane, jak z nośnością ?
 13. Witam jak w temacie potrzebuję opinii na temat tego plecaka, czy warto zakupić ? Może ktoś z was ma alternatywę do polecenia, co do tego plecaka który prezentuję w temacie,? Z chęcią poczytam opinie doświadczonych ludzi. Cena jaką chce wydać to właśnie plus minus 300zł
 14. Ależ się rozbrykali w temacie wędrówki ? To fajnie. Mianowicie skończyliśmy na trasie do Szerokiego Wierchu. A dalej jest już tylko i wyłącznie powyżej koron drzew. Niestety przejrzystość tego dnia fatalna, lecz ciepło. Pogody niestety nie wybierzemy idealnej. No cóż, żyje się raz. Prawie 40 minut spokojnej drogi... i niedługo Tarnica, którą widać już w tle.
 15. Jak nabiorę generalnie weny twórczej XD to może coś szczegółowo napiszę. ? Póki co na dniach kolejna porcja zdjęć powinna się pojawić.
×
×
 • Create New...