Skocz do zawartości

karpasani

Użytkownik
 • Postów

  223
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Treść opublikowana przez karpasani

 1. karpasani

  Tatrzański kwietnik

  Ja ja znałem jako Goryczki ale mówią też na nie Gentiny.
 2. Przyjemnie było popatrzeć @peter1
 3. karpasani

  Tatrzański kwietnik

  U nas w Beskidzie Śląskim też już widziałem
 4. karpasani

  Nieudane Granaty .

  @gregorpc bardzo fajne zdjęcia. Dzisiaj Krzysztof Wielicki na prelekcji w Brennej powiedział,iż góra się nie przewróci i możesz zawsze do niej wrócić.
 5. karpasani

  Tatrzański kwietnik

  Kilka takich fajnych roślinek z łazikowania w Alpach
 6. Całkowicie się zgadzam. Hrabia Czyński w wersji z 1982 roku jakiś taki bardziej wyrazisty. Bożena Dykiel również kapitalnie zagrała.
 7. karpasani

  Dachstein Alpy

  Przy pięknej pogodzie zdobyliśmy Rotelstein oraz Sulzenschneid Było wesoło. Otaczały nas wspaniałe widoki, którymi delektowaliśmy się na szczycie.
 8. karpasani

  Dachstein Alpy

  Zdobycie lub może raczej zaliczenie Rittisberg było naszym pierwszym wędrowaniem w rejonie Ramsau. Zaraz po rozbiciu namiotów wystartowaliśmy w stronę szczytu.Myślę,iż byliśmy głodni Alp.Był to przyjemny spacer. Pierwszy szczycik padł naszym łupem. Było warto
 9. Oczywiście. Możemy tak się wybrać jak ustalisz. Z przyjemnością
 10. Oczywiście. Jestem jestem jak najbardziej za. Chciałbym tam być przy pięknej zimowej pogodzie Możemy sobie pomykać ze Szlachtowej.
 11. Piotr ja pałatkę,którą miałem ze Składnicy Harcerskiej zabierałem i w góry i na ryby i robiła jako coś w rodzaju zadaszenia
 12. Trzeba będzie zimowe ciuchy powolutku wyciągać z szafy Myślę,że piękne słoneczne dni jeszcze przed nami Kiedyś końcem października robiliśmy Orlą Perć w szortach i koszulkach z krótkim rękawem.
 13. karpasani

  Dachstein Alpy

  Postaram się wybrać jakieś fotki Hallstatt to pierwszy punkt naszej wyprawy. Miasteczko, które warto odwiedzić. Można chyba stwierdzić,że to taka perełka Austrii.
 14. karpasani

  Dachstein Alpy

  Mistrzyni to Ty jesteś Dziękuję Aguś
 15. karpasani

  Gerlach

  Gratulacje @Mateusz Z Piękny szczyt zdobyty. Widzę,że miałeś świetną pogodę A zdjęcia wyborne
 16. karpasani

  Dachstein Alpy

  Wyjazd do Ramsau będę długo wspominał. To był piękny i udany urlop.Dachstein sprawił mi dużo,dużo radości. Bardzo podobało mi się Hallstatt. To taka perełka Pele campingowe w Ramsau am Dachstein okazało się całkiem ok Najbardziej cieszę się z tego,iż zamiast zdobyć jeden lub dwa szczyty udało się zdobyć : Rittisberg, Rotelstein, Hoher Gjaidstein, Sulzenschneid . Zdobyliśmy Hoher Dachstein naszą wisienkę To było znacznie więcej niż zakładaliśmy. Do tego pogada była piękna, jak na zamówienie. A miało padać. Jednym słowem mieliśmy szczęście. Przed wyjazdem do Polski odwiedziliśmy piękne miejsce, a jest to Wąwóz Silberkarklamm. Polecam to miejsce Bardzo chciałem podziękować @Mateusz Z oraz @Krzysiek Zd Chłopaki wasze wsparcie,dobre rady i odpowiednie zaplanowanie trasy to coś dzięki czemu udało nam się. Bez Was byłoby ciężko. Serdecznie dziękuję również ekipie ze skoczowskiego i cieszyńskiego PTTK. Stworzyliście wyjątkowy klimat na polu namiotowym. Będę czekał z niecierpliwością na kolejne alpejskie przygody
 17. Kilka dni temu wybrałem się na Soszów Wielki. Było bardzo mokro, a salamandry wychodziły dosłownie na szlak.
 18. karpasani

  Dachstein Alpy

  Mateusz dopiero teraz podziwiam twoje zdjęcia z Alp. Robią wrażenie. Są piękne. Gratuluję
 19. Uwielbiam Oba widziałem, a Kompanię Braci już pięć razy i to u mnie nie koniec
 20. Jacku z wielką chęcią obejrzę nowego "Znachora" Tylko czy nie będę miał ciągle przed oczyma Jerzego Bińczyckiego I tak obejrzę.
 21. karpasani

  Dachstein Alpy

  I u mnie było podobnie z butami. Pamiętam,że jedne z pierwszych, powiedzmy profesjonalnych butów to były wysokie Lowa i drugie Dachstein. Obie pary butów przywiózł znajomy z Austrii i obie zachodziłem na amen Wytrzymały około dziesięć lat. Pamiętam , że były bardzo wygodne.
 22. Niesamowity przepiękny widok?? Coś pięknego??? Gratuluję zdjęć ????
 23. Witamy Grzegorzu na forum ??. Dzięki za fajną relację i piękne zdjęcia????
×
×
 • Dodaj nową pozycję...