Jump to content

Babia Góra

Recommended Posts

19 minut temu, Zbyszko napisał:

Zdecydowanie ,że ma większe atuty na zdjęcia. Jak najbardziej.  Może jeszcze coś dołożę od siebie w temacie. 

@Zbyszko powiało chłodem z Twoich zdjęć 😉 człowiek jeszcze ma w oczach zieleń i ledwie rdzawe Czerwone w Tatrach, a tu bach.... zimmmaaa 😃😃🙂

• Haha 1
  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Diablak x14

Już niedługo ❤️

Cześć.  Diablak jest moim ulubionym szczytem :) Byłem tam kilka razy. Polecam każdemu kto nie był. Od krowiarek śmiało można wejść z dzieckiem. Przez przełęcz Brona szlak fajny, bez trudności lat

Posted Images

• 4 weeks later...

@Mateusz Z 13 razy ?😲 To z Ciebie jest już taki babiogórski weteran. Ja najwięcej razy byłam na Krywaniu, do tej pory sześć bo zawsze mgła albo deszcz( a ja czekam na widoki ) i za każdym razem mam nadzieję że następnym razem już trafię na pogodę😁

• Like ! 1
  • Haha 1
20 minut temu, Zośka napisał:

To z Ciebie jest już taki babiogórski weteran. 

To jest moja szkolna miłość 😉 w tym roku tylko raz zimą byłem, ale muszę tam wrócić niebawem. Miałem iść w poprzedni weekend, ale wybór padł na drugą stronę Żywieckiego. 

• Like ! 4

@Mateusz Z ale że 13 razy ????!!!!! To nie miłość szkolna, to miłość szalona 😃😃😃

Właśnie siebie wymyśliłam, że ja mi się uda pojechać za tydzień w Tatry (trzymajcie kciuki) to w niedzielę, w drodze powrotnej "pyknę" Babią. Taki mam plan 🍾👍.

Edited by jaaga76
  • Like ! 3
3 minuty temu, Mateusz Z napisał:

Miłość szalona i od pierwszego wejścia to Furkot 🙂

Ja też ja lubię 🙂

3 minuty temu, Mateusz Z napisał:

Babia zasłużyła na miejsce w moim sercu. Piękna, kapryśna, potrafi wymęczyć :P. 

Jak "rasowa" kobieta 😉🙂

• Like ! 2
  • Haha 2
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...