Jump to content

Recommended Posts

Jeszcze możesz rozważyć Muńcuł (a raczej polanę pod szczytem od strony Ujsół, bo sam szczyt tak widokowo to 0/10). Fajny dodatek, z Rycerzowej niedaleko. Z Ujsół zielonego szlaku tylko nie polecam, bo jest mega pozarastany, strasznie się namęczyłem będąc tam latem 😛 Na relaks też jest w sumie akceptowalna ta polanka, gdy wystartujesz z przełęczy Kotarz. Wiem, że ludzie tam podjeżdżają autem (sam nawet jeepa widziałem), ale nie wiem jakiej jakości jest ta droga z Soblówki.

Podobno ok jest też szlak ze Zwardonia na Raczę, ale osobiście nigdy tam nie byłem, więc to nie moja opinia 🙂

• Like ! 2
  • Thanks 1
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdjęcie zrobione co prawda na drodze krajowej nr 28, ale zawsze to jednak Beskidy 😉

Przy tak pięknej jesiennej pogodzie trudno usiedzieć w domu, dlatego wrzuciłem kilka rzeczy do plecaka i o 8.30 parkowałem auto na Zubrzyckiej Przełęczy przez którą przechodzi niebieski szlak na Polic

Wczoraj gdzieś w okolicach równika obrodziło pole bawełny

Posted Images

4 godziny temu, Luk_ napisał:

Jeszcze możesz rozważyć Muńcuł (a raczej polanę pod szczytem od strony Ujsół, bo sam szczyt tak widokowo to 0/10). Fajny dodatek, z Rycerzowej niedaleko

Ok, to z Soblówki na Rycerzową w drodze powrotnej faktycznie można zahaczyć o tą polankę też ciekawa opcja ☺️.

4 godziny temu, Luk_ napisał:

Podobno ok jest też szlak ze Zwardonia na Raczę, ale osobiście nigdy tam nie byłem

To też może być ciekawy szlak ale tu aż się prosi wracać szlakami po stronie Słowackiej czyli jak już wrócą normalne czasy 😉.

@Luk_ raz jeszcze dzięki za propozycje ciekawych wycieczek 😊

Jeszcze taki listopadowy widoczek z Raczy 😊

20191111_141549.thumb.jpg.8f42f8296dc2e969fac4027c4e93d874.jpg

Edited by Krzysiek Zd
  • Like ! 6
1 godzinę temu, Krzysiek Zd napisał:

Jeszcze taki listopadowy widoczek z Raczy

Uwielbiam Raczę o każdej porze roku. Ostatnio odwiedziłam w lutym br. Oczywiście w drodze powrotnej na Przegibek do Rycerki

DSC_1458.JPG

DSC_1472.JPG

DSC_1474.JPG

DSC_1526.JPG

• Like ! 6
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Na niedzielę kończącą długi weekend wybrałam sobie Beskid Mały. Nie byłam nigdy na górze Żar, więc pomyślalał, że może tam? Ponieważ jeśli wszyscy  pojechali w Tatry lub na Trzy Korony,  to może na górze Żar, choć  popularnej, będzie  trochę luźniej. Zaczęliśmy od lotniska  i startujących  stamtąd  szybowców. Bardzo mi się to podobało  i spędziliśmy tam trochę czasu. Po wyjściu na górę  okazało się, że stamtąd  startują paralotniarze i to tez było bardzo ciekawe widowiskowo. Dalej miała być Kiczera, Jaworzyna i Kościelec więc poszliśmy wzdłuż zbiornika w stosowną  stronę.  Szliśmy łąką, prawdziwą, letnią, pachnącą łąką,  w ktorej coś bzyczalo, śpiewało, grało. A potem był las, co jakiś czas  polanki  z miejscami na ogniska. Doszliśmy do końca  trasy i zeszliśmy posiedzieć nad jeziorem a potem bez korków wróciliśmy do domu.  W domu czekała mnie  jeszcze  taka mała uczta  kinomana, czyli film Innaritu,,Biutiful ".

20210606_101433.jpg

20210606_113341.jpg

20210606_115944.jpg

20210606_120801.jpg

20210606_120814.jpg

20210606_120924.jpg

20210606_152327.jpg

• Like ! 8