Jump to content

barbie609

Member
 • Content Count

  529
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

barbie609 last won the day on September 13

barbie609 had the most liked content!

Community Reputation

917 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

762 profile views
 1. https://podhale24.pl/rozmaitosci/artykul/78866/Ursus_arctos_w_Pieninach_Kolejne_slady_niezwiedzia_w_gorach.html
 2. ł Ładny ale zalecam ostrożność , wścieklizna istnieje /nie tylko covid/ a u dziko żyjących jednym z pierwszych objawów jest utrata lęku.
 3. czyli w sumie dla nas nic się nie zmieniło kwity i tak trzeba było mieć przy sobie
 4. Wiesz ja zaobserwowałem odwrotną sytuację i nawet miałem pewną koncepcję z tym związaną. A mianowicie idąc za panującą modą wymyśliłem tak: ja noszę 30-stkę a moje szczęście 20-stkę tak wiec kupimy 50-tkę i moje szczęście będzie ją nosić , wtedy będziemy trendy🤣.Nie wiem czemu koncepcja nie wzbudziła entuzjazmu.
 5. przeszkoda wodna o niewielkim znaczeniu taktycznym😄 a tak poważnie : bagno
 6. @wjesnano cóż za marzenia jeszcze nie biją więc można się trochę łudzić. Ostatnio na Pilsku schodząc minęliśmy poniżej Miziowej czteroosobową rodzinkę :młodzi rodzice widać że ,,nasi,, i dwóch synów tak około 5-6 lat poubierani z własnymi plecakami i pozdrawiający wszystkich na szlaku , cóż może jest cień nadziei.
 7. Z jakiegoś promila może czasem powstanie.Czasami widuje się takich dobrze zapowiadających się😉.
 8. @wjesna @Luk_ to prawda sezon się wydłużył z tym że we wrześniu w tygodniu widać innych ludzi. Są to ludzie , którzy już nie są uwiązani dziećmi w wieku szkolnym a więc młodzi z bardzo małymi dziećmi lub starsi tacy w moim wieku i starsi. Wśród tych ludzi w zasadzie większość to tzw. ,, nasi,, czyli ludzie wiedzą gdzie idą i po co. Natomiast w weekendy to jest po prostu tłum całkowicie przypadkowych ludzi. Tak jest w Pieninach i Gorcach , czy ta prawidłowość zachodzi w Tatrach na tą chwilę nie wiem.Niestety sytuacja gospodarcza się pogarsza i te wszystkie,,plusy,, tracą na wartości więc zn
 9. Od soboty będziemy w Beskidzie Niskim najpierw w Iwoniczu a potem w Wysowej , moje szczęście nocleg znalazło już chwilę temu.Są jakieś koncepcje na wyskok w Bieszczady ...zobaczymy.
 10. Hmm ostatnio wyjazd ze Szczawnicy to był wielogodzinny koszmar.Teraz w weekendy trzeba uważać żeby gdzieś nie utknąć. Na zakopiance cały tydzień koszmarny ruch w obie strony. Mam nadzieję, że to się wreszcie skończy bo to naprawdę na codzień mocno uciążliwe. Ostatnie tygodnie to były tatry zachodnie/słowackie/ i Pilsko , po za tym wypady w tygodniu/mam ten luksus/ .Polskich Tatr unikam , chyba,że bardzo wcześnie.Jak w zeszłym tygodniu wracaliśmy z Pilska to na Krowiarkach koszmar. Cytując pewnego mojego znajomego.,, Co za ..piiiiii...sezon .Co prawda zarobiłem, ale już mam dość. Niech to
×
×
 • Create New...