Jump to content
tatromaniak

Poznajmy się!

Recommended Posts

Witam i pozdrawiam z Gryfina. 🙂 Jestem taka trochę starsza młodzież 😉

W Tatry zaglądam co prawda niezbyt często, a przynajmniej nie tak często jakbym chciał - ostatnio w 2017, ale zachorowałem na te góry jakieś 20 lat temu i mam nadzieję, że się nie wyleczę do końca życia (obym żył wiecznie ;)). Częściej można mnie w Karkonoszach spotkać, bo mam tylko 4 godz. samochodem.

Łażę, cieszę się widokami i czasem próbuję zatrzymać je na zdjęciach.

Zakończę podobnie, jak mój poprzednik - do zobaczenia na szlaku 🙂

• Like ! 2

Siemanko wszystkim, nazywam się Dominik i mam 22 lata, kolega wyżej z Gryfina a ja Szczecin więc wyprawa w Tatry zaczyna się dla mnie 12 godzinną podróżą pociągiem 😄 Górami zaraził mnie tata, w tym roku mija właśnie 10 lat od pierwszej wyprawy w Tatry. Nie ograniczam się tylko do nich jednak tutaj najbardziej mnie ciągnie. Kiedyś z rodzicami a dziś już sam organizuję górskie eskapady. W tym roku udało się zorganizować 10 dniowy wyjazd z którego wróciłem w niedzielę więc jeszcze żyję świeżymi wspomnieniami 😄 aczkolwiek dzięki tatromaniakowi i teraz forum mogę mieć cząstkę Tatr nawet tu u siebie w Szczecinie 😄

• Like ! 2

Witam 😍

Super pomysł z tym forum.  Dreptać po Tatrach i nie tylko ( w miarę możliwości). Uwielbiam góry, szum rzek, wodospady, chmury...  Jadam szarlotki w Schroniskach ( w Chochołowskim jest Mega), stało się to już tradycją. Lubię robić zdjęcia (amatorsko) jeszcze bardziej lubię oglądać (podziwiać) zdjęcia innych osób z górskich wypraw.

Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna z Olkusza i do zobaczenia na szlaku :classic_love:

• Like ! 1

Cześć Wszystkim ☺ 

Mam na imię Gośka, mieszkam w małej wiosce,na pograniczu województw podkarpackiego i małopolskiego,gdzieś pomiędzy Tarnowem a Rzeszowem.

Wiek? W tym roku wybiła 3 z przodu,lecz mentalnie zatrzymałam się na 18 😜

Tatry, góry w ogóle, fascynują mnie od dziecka,ale dopiero od niedawna mam możliwość aby poznawać je osobiście 😉 Niestety, widzę się z nimi rzadko,stanowczo za rzadko, ale cały rok czekam  niecierpliwie na to, by móc je zobaczyć 😉

Interesują mnie nie tylko same góry,ale też tradycje i kultura góralska 🙂

W tym roku jeden wyjazd w Tatry już za mną,niestety jednodniowy,ale spełniłam swoje marzenie o wkroczeniu w nową dekadę życia na jednym z górskich szlaków ☺

Kolejny,dłuższy, we wrześniu,którego już nie mogę się doczekać i za wczasu planuję,gdzie by tu poleźć 😉

Pozdrawiam Was i do zobaczenia gdzieś tam,na szlaku 🙂

Edited by Gosica89
  • Like ! 2

Karolina.Katowice,ale kiedyś Stary Sącz.Lubię Tatry ,Gorce ,Pieniny i oczywiście Beskid Sądecki.Probuję zarazić dzieci góromaniactwem-13 i 11 lat ...ale ciężko...oststnia wycieczka doliną Koprową (najpierw rowerem potem szlakiem nad Niżny Ciemnosmreczyński Staw )zakończyła się stwierdzeniem-taki kawał drogi żeby kałużę zobaczyć...Może kiedyś zaskoczą.Pozdrawiam wszystkich.

• Like ! 1
  • Haha 1

Cześć wszystkim 🖐️ jestem Dorota 😉 fajne te forum, na pewno będę tu często zaglądać 😉 od poniedziałku ruszam w Taterki ❤️ Nie mogę się doczekać 😁 

• Like ! 1

Witam serdecznie. Mam na imię Bartek, mieszkam u stóp Babiej Góry i każdy możliwy czas wykorzystuje na wyjścia w góry, te duże jak i mniejsze! Mam nadzieję że zdobędę dużo ciekawych informacji o tematyce górskiej i nie tylko!

Pozdrawiam serdecznie! Udanego weekendu! 😊

• Like ! 3

Witam i ja 🙂 Mam na imię Asia, mieszkam niestety w Wielkopolsce i w góry daleko, ale jeżdżę kiedy tylko się da 🙂 Poza Tatrami kocham w zasadzie wszystkie pasma, koczę Koronę Gór Polski, więc już trochę zobaczyłam, sporą część z trzyletnią córką, która towarzyszy nam w wędrówkach i którą w Tatry zabrałam pierwszy raz jak miała ledwo 4 miesiące. W górach zakochałam się bodajże w 2006 roku i prawie co roku jestem w Tatrach, to moje miejsce na ziemi.

• Like ! 1

Siema z Warszawy 🙂

Góry pokochałem trenując... badmintona 😉 dzięki obozom kondycyjnym w Zakopanem miałem okazję poznać nasze ulubione góry. Było to już kilkanaście lat temu i przez dłuższy czas nie jeździłem w żadne góry, aż spotkałem swoją drugą połówkę zakochaną w Bieszczadach. No i teraz 3-4 razy do roku jeździmy w różne góry, najczęściej odwiedzając oczywiście Tatry 🙂

• Like ! 1

Cześć Wam! 🙂

Jestem Wiola z Mazowsza. W Tatrach pierwszy raz byłam w podstawówce na szkolnej wycieczce, a od 2013 roku jeżdżę prawie co roku 🙂

Najbliższy wyjazd z rodzinką za niecałe 2 tygodnie 😍 do zobaczenia na szlaku! 😉

• Like ! 1

Witajcie 🙂 

Jestem Daria, pasją do gór zaraził mnie mój mąż. Pierwsze góry w które się wybrałam to były właśnie Tatry 🙂 zrobiły na mnie ogromne wrażenie, od tego czasu ciągle chce w góry, jest pięknie i cudownie. Nie tylko w Tatrach ale wszędzie. Czy znacie jakieś brzydkie góry? 😂 Bo nie byłam jeszcze we wszystkich pasmach ale mam nadzieję że będę. Super że jest takie forum. Pozdrawiam wszystkich 🙂

• Like ! 1

Cześć Tatromaniacy!

Mam na imię Jacek(53l.) , mieszkam i pracuję w Gdyni(pozdrawiam Gdynian i inne rejony też) , kilka razy w roku tylko Tatry , bez profesjalnego wspinu , lajtowo  (przepraszam ale Bieszczady i inne górki mnie nie użekły), tylko po za sezonem wysokim , czy to po suchym czy po mokrym czy białym czy śliskim i tak od 15 lat , jakby można połączyć i pracę i czas wolny w Tatrach to już bym tam został do końca .....

• Like ! 2

Cześć, jestem Ania:) latami podróżująca w Tatry z rodzicami i bratem, dziś próbująca (z dobrymi efektami) zarazić miłością do Gór swojego męża:)

Pozdrawiam serdecznie!

• Like ! 1

Cześć! 
Na imię mam Natalia i pochodzę ze Starogardu Gdańskiego. Góry pokochałam jeszcze jako dziecko. Z racji odległości nie mogę sobie pozwolić na częste i spontaniczne wypady, nad czym ubolewam, ale przynajmniej raz do roku staram się zjawić na trochę w Tatrach. I tak się akurat składa, że jak się wszystko dobrze ułoży to za tydzień będę 😄 Serce już się rwie!

Pozdrawiam ciepło! 

• Like ! 1

Hej,

Z tej strony Robert. Pochodzę z Myślenic - przedsionka Beskidu Wyspowego. Tatry, Bieszczady - od 35 lat tułaczka. Staram się kiedy tylko jest czas i aura i mniej pracy aby wyjechać na weekend lub dłużej w góry.

Pozdrawiam wszystkich.

• Like ! 3

Witam wszystkich forumowiczów :)

W Tatry mam dość daleko bo mieszkam nad morzem ale staram się raz w  roku odwiedzić ten piękny kawałek naszego kraju.

Do zobaczenia na szlaku ;)

Pozdrawiam Krzysiek.

• Like ! 1

Hello, jestem Anka, uwielbiam wędrówki, wspinaczki po górach , zakochana bez opamiętania 🏞️🏞️🏞️Mam nadzieję, że poznam tutaj takich samych zapaleńców jak ja 😉

Pozdrawiam 😉😉

• Like ! 1

Gdyby nie ta miłość do gór ... 

Ciekawe miejsce, interesujący ludzie i wspólna pasja. Cieszę się, że dowiedziałam się o tym miejscu ....😉 Fajnie, że jest nas więcej! 

Siijaaa :] 

• Like ! 1
  • Wow 1

Może się kogoś kiedyś przypadkiem spotka na szlaku... albo i poza.

Ale po nick'u z forum pewnie i tak nie poznam 😜

• Haha 2

Hej! Patryk z Kątów Wrocławskich! Zakochany w Tatrach na maksa. Staram się przyjeżdżać chociaż raz na dwa, trzy miesiące. Często mam wolne miejsce w samochodzie więc mogę kogoś po drodze zabierać bo fajnie się jeździ z innymi tatrołazami !

• Like ! 4

Cześć !

Jestem Łukasz.Mieszkam niedaleko Skoczowa.Beskid Śląski mam na wyciągnięcie ręki.Odwiedzam z wielką przyjemnością Beskidy,Sudety i oczywiście Tatry.

Pozdrawiam wszystkich

• Like ! 1