Skocz do zawartości

Rob Wolf

Użytkownik
 • Postów

  17
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O Rob Wolf

 • Urodziny 12.01.1976

Ostatnie wizyty

647 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Rob Wolf

Newbie

Newbie (1/14)

64

Reputacja

 1. W drodze na Świnicę , panorama Krywań - Tatry Zachodnie
 2. Przepuszczają to źle powiedziane, raczej w tamten weekend pogoda była tak dobra i podejrzewam, że nie za bardzo chciało im się czekać na szlaku i upominać wędrujących. Niektórzy mieli już sporo w nogach i raczej chyba nawet z tego względu sobie odpuścili też "śledzenie" doliny Roztoki :)
 3. Remont zaczęto od 21.10 a ja byłem 26.10 ?
 4. Roztokę zaczęto remontować , mikro odcinek od Wodogrzmotów i tyle jak na razie :)
 5. Witajcie, chyba już ostatnia w tym roku jesienna wyprawa, tym razem padło po raz 4 na Kozi Wierch. Szlak : Palenica - Morskie Oko, Świstówka, 5 - tka, Kozi Wierch, Siklawa, Roztoka , Wodogrzmoty, Palenica . Czas przejścia około 11 godzin, kilometraż około 25 km. Pogoda wręcz idealna, czasami nawet słońce dawało w kość. Ilość turystów znikoma. Widoki jak zwykle - niesamowite. W dolinie Roztoki minął mnie Pan Krzysztof Wielicki , miło było Go spotkać na szlaku i wymienić parę zdań . Z przyczyn , że nie szedł sam nie poprosiłem o wspólne zdjęcie ( trochę głupie ale prywatność należało zachować ). Poniżej parę zdjęć z wyprawy.
 6. Nie ma chętnych , trzeba jak zwykle iść samemu ?
 7. Jeśli nic się nie wydarzy to 5-tka przez Świstówkę i dalej na Kozi Wierch i powrót ta sama drogą , cała praktycznie sobota.
 8. Witam, wybieram się w dniach 25.10 - 27.10 do Zakopanego na górski trekking , ktoś chętny na wspólny wyjazd ?
 9. Rob Wolf

  Morskie Oko

  Gdyby nie to, że od Moka odchodzą szlaki to by mnie tam nie było ?
 10. Hej, Z tej strony Robert. Pochodzę z Myślenic - przedsionka Beskidu Wyspowego. Tatry, Bieszczady - od 35 lat tułaczka. Staram się kiedy tylko jest czas i aura i mniej pracy aby wyjechać na weekend lub dłużej w góry. Pozdrawiam wszystkich.
 11. Rob Wolf

  Kraków i okolice

  Hej, Z tej strony Robert. Pochodzę z Myślenic - przedsionka Beskidu Wyspowego. Tatry, Bieszczady - od 35 lat tułaczka. Staram się kiedy tylko jest czas i aura i mniej pracy aby wyjechać na weekend lub dłużej w góry. Pozdrawiam wszystkich.
 12. To może się też dołożę, 2018 ale sierpień :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...