Jump to content

wiolka_94

Member
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About wiolka_94

 • Birthday July 4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Chciałabym kupić Mężowi na urodziny voucher na wejście na Mnicha z przewodnikiem. Wiecie jak takie wejście wygląda? Nigdy nie ćwiczył wspinania na ściankach, skałkach, ale zaliczył wszystkie szlaki w polskich Tatrach. Czy to wystarczy żeby dać radę? Pozdrawiam ?
 2. Możecie polecić jakieś szlaki, które można przejść z wózkiem dziecięcym? Poza Morskim Okiem, Chochołowską i Kościeliską ? Może coś na Słowacji?
 3. Ja byłam idąc z Kasprowego na Czerwone Wierchy, ale nic nie widziałam ? była mgła, zimno i okropny wiatr ?
 4. A ja tam lubię Boczań, za to Jaworzynki nie ? Chochołowska też mi nie przypadła do gustu. I jeszcze zejście z Gęsiej Szyi na Rusinową Polanę, ale może to dlatego że było ślisko i ciągle się zastanawiałam kiedy te schodki się wreszcie skończą ?
 5. Cześć Wam! ? Jestem Wiola z Mazowsza. W Tatrach pierwszy raz byłam w podstawówce na szkolnej wycieczce, a od 2013 roku jeżdżę prawie co roku ? Najbliższy wyjazd z rodzinką za niecałe 2 tygodnie ? do zobaczenia na szlaku! ?
 6. Ja polecam Kopieniec i Gęsią Szyję - fajne widoki, dobre trasy jak na początek i pierwsze szczyty zdobyte ?
 7. wiolka_94

  Świnica

  Ja byłam w 2014 roku, szliśmy z Kasprowego a schodziliśmy do Piątki. Zawratu nie zaliczyliśmy bo złapała nas burza, poszliśmy jakimś skrótem. Mimo to ekstra trasa ?
 8. Tak, ja nie z takich co porywają się z motyką na słońce ?
 9. Cześć! Ja jeszcze nie byłam, ale chętnie bym się wybrała, jeśli tylko pogoda pozwoli :) planuje trasę D5S - Kozi - Zadni - Kuźnice Boję się tylko że utknę w kominie pod Czarnym Mniszkiem, bo jestem dość niska ;)
×
×
 • Create New...