Jump to content

Recommended Posts

1 minutę temu, Zakochana w górach napisał:

Cześć Tatromaniacy! Wypada się przywitać, tak więc oto jestem 🙂 Mieszkam w stolicy i jeżdżę w góry tak często, jak tylko mogę, czyli w zależności od pogody, możliwości i ekipy średnio 3-4 razy w roku. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła podzielić się z wami relacją z bieszczadzkich podbojów, bo aktualnie zamierzam uderzać w tamte rejony. Widziałam zakładkę "inne góry", więc raczej nie jest to forum stricte tatrzańskie, tak więc liczę na miłe przyjęcie przez miłośników gór wszelakich 🙂

Do zobaczenia na szlaku! 🙂

Witaj, fajnie, że do nas dołączyłaś 🙂 Liczę, że będziesz aktywnym uczestnikiem naszych forumowych dyskusji . Wszelkie relacje i zdjęcia mile widziane. Jak byś miała jakieś pytania, wal jak w dym 😛 

• Like ! 1
  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie! Nazywam się Kacper . Każdy wolny weekend spędzam w górach lub w zaciszu leśnej głuszy . Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca . Niosę pomoc osobom poszkodowanym ,a w gó

Cześć Tatromaniacy 😊 Jestem Aśka i na forum jestem nowa. Kocham wszystkie góry ale Tatry ponad wszystko ❤ Przyjazny tu klimat 😊 i można odlecieć w magię gór oglądając Wasze  relacje 👍 Po

Dzień dobry. Podczytuje Was od pewnego czasu i pomyślałam, że fajnie byłoby do Was dołączyć.  Jestem z Małopolski,  w góry chodzę na jednodniowe wycieczki przeważnie niedzielami. Czasem są to Tatry, c

Posted Images

8 minut temu, Zakochana w górach napisał:

Cześć Tatromaniacy! Wypada się przywitać, tak więc oto jestem 🙂 Mieszkam w stolicy i jeżdżę w góry tak często, jak tylko mogę, czyli w zależności od pogody, możliwości i ekipy średnio 3-4 razy w roku. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła podzielić się z wami relacją z bieszczadzkich podbojów, bo aktualnie zamierzam uderzać w tamte rejony. Widziałam zakładkę "inne góry", więc raczej nie jest to forum stricte tatrzańskie, tak więc liczę na miłe przyjęcie przez miłośników gór wszelakich 🙂

Do zobaczenia na szlaku! 🙂

Góry kochamy wszelakie, ale najbardzie Tatry 🥰. Witaj między nami!

• Like ! 2

Cześć!

Założyłem w końcu konto po X latach śledzenia Tatromaniaka (głównie newsów, czasem forum) anonimowo 😉

Pochodzę z Katowic, ale mieszkam od prawie 10 lat w Rabce-Zdrój.

W Tatry chodzę od dawna, ale dopiero od 2-3 sezonów zacząłem w zimie i to teraz mój główny obiekt zainteresowań. Między innymi ze względu na to, że zima łagodniej obchodzi się z moimi kolanami (Peseloza😇). Czekan i raki nie są mi obce, mam na swoim koncie zimowe wejścia np. na Kościelec, Kozi Wierch... Jestem również nieaktywnym (ze względu na pracę w korpo 😛) instruktorem narciarskim.

Jednak, żeby trochę sformalizować wiedzę / wyeliminować błędy na które może nie zwracam uwagi, planuję zrobić kurs zimowej turystyki (Marzec tego roku). Marzy mi się wypad na Mont Blanc (jak zdrowie i hajs pozwoli - może uda się w Czerwcu 🤩).

Pozdrowienia.

Edited by Shear
  • Like ! 6
31 minut temu, Shear napisał:

Cześć!

Założyłem w końcu konto po X latach śledzenia Tatromaniaka (głównie newsów, czasem forum) anonimowo 😉

Pochodzę z Katowic, ale mieszkam od prawie 10 lat w Rabce-Zdrój.

W Tatry chodzę od dawna, ale dopiero od 2-3 sezonów zacząłem w zimie i to teraz mój główny obiekt zainteresowań. Między innymi ze względu na to, że zima łagodniej obchodzi się z moimi kolanami (Peseloza😇). Czekan i raki nie są mi obce, mam na swoim koncie zimowe wejścia np. na Kościelec, Kozi Wierch... Jestem również nieaktywnym (ze względu na pracę w korpo 😛) instruktorem narciarskim.

Jednak, żeby trochę sformalizować wiedzę / wyeliminować błędy na które może nie zwracam uwagi, planuję zrobić kurs zimowej turystyki (Marzec tego roku). Marzy mi się wypad na Mont Blanc (jak zdrowie i hajs pozwoli - może uda się w Czerwcu 🤩).

Pozdrowienia.

Bez cienia przesady napiszę, że lepiej trafić nie mogłeś 🙂 Witam Cię kawałkiem oscypka i borowikową 🙂 

Jeśli towarzyszka moich górskich wojaży @jaaga76wita Cię tak serdecznie, to ja już nic nie mam dodania. 

Fajnie, że jesteś!

• Like ! 1
  • Thanks 1
3 godziny temu, Zakochana w górach napisał:

😉

3 godziny temu, jaaga76 napisał:

😊

3 godziny temu, Mnich Moderator napisał:

Fajnie, że jesteś!

Dzięki za miłe przywitanie 😄

Nie omieszkam wobec tego się podzielić, ostatnio bawiłem się GoPro przy wyjściach na Kozi i Kościelec. To pierwsze wrzuciłem do odpowiedniego działu, jakby ktoś chciał obadać drugie to jest na kanale 😉 

Edited by Shear
  • Like ! 6
6 godzin temu, Shear napisał:

Marzy mi się wypad na Mont Blanc (jak zdrowie i hajs pozwoli - może uda się w Czerwcu 🤩).

życzę powodzenia, witam i liczę na filmiki z Białej Góry

• Like ! 2
  • 2 weeks later...
1 minutę temu, nie_umiem_w_czekan napisał:

Hej! Jestem Marta. Fakt, że jestem na forum zawdzięczam niedawnemu wyjazdowi w góry ze zwariowaną @jaaga76 i poznaniu fantastycznej ekipy ( @vatra, @barbie609, Ignacy). Do zobaczenia na szlaku! 

My już mieliśmy okazję się poznać w innych, wirtualnych okolicznościach 😛 Cieszę się, że mogłem pomóc. Kiedyś też nie umiałem, ale wiesz, praktyka czyni mistrza. 

Witaj w tatrzańskiej watasze. Czuj się u nas lepiej niż na Krupówkach. I do zo we wrześniu 🙂 

• Like ! 1

Pozdrawiam wszystkich -  dziś bardziej teoretyk niż Tatromaniak - zrobiło sie zbyt gęsto w Tatrach wiec niezbyt często planuje tam spacer ..  ..ale po mniej zaludnionych "krzakach" chadzam. 

.....a i fotki z Taterek popodziwiać lubię..🙂

aaa.jpg.18b05a1795ed51d15878987167de889a.jpg

• Like ! 7
12 godzin temu, jaaga76 napisał:

Hej @Lexi, witamy na forum. Ponieważ nawet najlepsza teoria wymaga sprawdzenia do szybkiego spotkania na górskim szlaku 😀

Jeśli tylko bywasz w górach w tygodniu to na pewno to nastąpi...a najprawdopodobniej już kiedyś miało miejsce..😉

• Like ! 1
  • 2 weeks later...

Cześć Tatromaniacy 😊
Jestem Aśka i na forum jestem nowa.
Kocham wszystkie góry ale Tatry ponad wszystko ❤

Przyjazny tu klimat 😊 i można odlecieć w magię gór oglądając Wasze  relacje 👍

Pozdrawiam i do poczytania...

• Like ! 12
  • 3 weeks later...

Cześć,
W większości śledziłem FB ale czas dołączyć do forum :)
Od dzieciaka poruszam się na nogach i zarazem po górach jak tylko jest czas. Hobbystycznie i zawodowo jestem połączony z outdoorem jako Doradca klienta w sklepach ze sprzętem. Pasjonat sportu ale i sprzętu- zawsze chętnie służę wiedzą i pomocą

• Like ! 11
  • 3 weeks later...