Skocz do zawartości

wwwojo

Użytkownik
 • Postów

  68
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana wwwojo w dniu 17 Czerwca 2022

Użytkownicy przyznają wwwojo punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia wwwojo

Newbie

Newbie (1/14)

216

Reputacja

 1. Ubiegły weekend w ramach Wiktorkowego łażenia po Szczytach postanowiłem odwiedzić Kopę Biskupią. 45 minut samochodem i całkiem przyjemny spacer. Gdzieś z tyłu głowy błąkała się myśl, że może uda się zebrać troszkę czosnku niedźwiedziego, którego wychodząc na Kopę od strony Jarnołtówka jest całe mnóstwo ale okazało się, że zima miała inny pomysł i przykryła go pierzynką?. Tak czy siusiak całkiem przyjemna wycieczka, ludzi mało jak na niedzielę, widoczki całkiem przyjemne a na powrocie nawet odrobina błękitu?
 2. wwwojo

  Druhowie ze szlaku...

  @aye8 Praojciec Jędrka??
 3. wwwojo

  Co Cie ciagnie w te gory?

  @jaaga76? ale @Jędrek łatwiej we mgle przeskoczy między wierzchołkami Rysów niż się wcześnie zwlecze z łóżka?
 4. wwwojo

  Druhowie ze szlaku...

  masz rację, to nie jest "Kudłata"... większa, czy nie ale jakby Twoja "Kudłata" miała na sobie koszulkę z napisem przytul mnie to już byśmy fotkę z "Kudłatą" w objęciach oglądali tutaj? a swoją drogą zajebisty jest Jędrek
 5. prawie robi różnicę, warto "zapolować" na miejsca w których się jeszcze nie było?, choć powroty do miejsc już odwiedzonych też są cudne?
 6. wwwojo

  Buty - dylemat

  @Pawcio każdy z nas po jakimś czasie chodzenia, wędrowania, człapania czy też włóczenia się po Górach ma już swoje... upodobania. Ty piszesz, że zastanawiasz się nad Salewami, ja od kilku ładnych lat jestem przywiązany do Meindli. Obecnie będzie się rozpoczynał dla mnie 3 sezon Meindl Vaakum GTX i na pozaśnieżny sezon ich nie zamienię na inne?
 7. wwwojo

  Co Cie ciagnie w te gory?

  Ależ dlaczegóż tak myślisz? Wystarczy wyjść w drugi dzień BN i całe Czerwone Wierchy przechodzisz w samotności (ok to wyjątkowo ekstremalny przykład?) ale nocując w schronisku i wychodząc na szlak o 5 rano, niezależnie od pory roku i pogody oraz promocji ?mam Szczyty praktycznie dla siebie do południa i mnie to w zupełności wystracza. Schodząc w dół i mijając wszystkich dopiero wychodzących to ja jestem Sprite, a oni pragnienie?
 8. wwwojo

  Co Cie ciagnie w te gory?

  Nie wiem czy się uda, bo to bardzo skomplikowane do wytłumaczenia, a język jakiś taki ubogi w tej kwestii. Idę w Góry bo ładuje mi się akumulator, bo nacieszam oczy widokami, bo odcinam się od codzienności, bo zmagam się sam na sam ze swoimi słabościami, bo moje zwykłe problemy osiągające na nizinach niebotyczne rozmiary tam stają się takimi zwykłymi tematami do rozwiązania, bo jest mi Tam zajebiście dobrze nawet jak mnie wiatr, deszcz czy zimno sponiewiera.
 9. Obawiam się, że będę musiał wrócić??... jak się choć troszkę zazieleni, ale z pewnością w tygodniu, bez hałasu tłumów.
 10. Natomiast jeżeli chodzi o wiosnę to zaobserwowaliśmy jej sygnały o nadejściu... bazie... jaskółki???
 11. Dzień Dobry Wieczór w ten jakże piękny pierwszy dzień kalendarzowej wiosny? Udało się zrealizować plany i powędrować po GSB dla Wiktorka. 17.03 wyruszyliśmy z Krowiarek do Jordanowa, były lekkie obawy ponieważ dzień wcześniej po nocnych opadach nawet pługi miały problem wjechać na Przełęcz. Udało się jednakowoż i wystartowaliśmy... i to były wyjątkowocudne 4 dni. Łącznie prawie 90km i choć bazie są widoczne nawet baaardzo wysoko to zima tam jeszcze pełną gębą. We czwartek na szlaku może z 8-10 osób, w piątek ciut ciut więcej, na weekend oczywiscie wzmożony ruch ale schodząc do Krościenka z Lubania spotkaliśmy nie więcej niż 8 osób. Praktycznie każdego dnia (prócz piątku) do godz. 10 pod nogami skrzypiał od mrozu śnieg, po 13 szło się już w kaszy. Tą trasę pokonywałem po raz pierwszy ale takowych widoków się nie zapomnina. Coraz bardziej podoba mi się GSB?, choć w kość daje na maxa.
 12. wwwojo

  Weekend poprawkowy

  @vatraJak ja Ci zazdraszczam?, po prostu przezajefajnie miałaś.
 13. Wielki szacun dla Wiesława za Jego pasję i to jak poluje i dostrzega te wszystkie świergoloty. Ja w okolicy Łysicy (Beskid Żywiecki) miałem szczęście dostrzec i poznać poniższych. 1. Dlaczego ta jest dwubarwna skoro na 5 mają już odzielne barwy??? 2. Mała sarenka wpadła sie przespać i została oddana we właściwe ręce 3 i 15 nie mam pojęcia dlaczego nie są zielone 4. Salamandra przychodzi co roku przespać się przez zimę 5. Mała żmijka została na spokojnie wyniesiona w pobliskie zarośla 8 i 10 gniewosz ma się dobrze i co roku są małe 16. Padalcy jest mnóstwo i nie przeszkadzamy sobie pozostałych tylko dostrzegłem, niestety nie przedstawili się?
 14. wwwojo

  Wschód Słońca w górach

  @barbie609, @OTTO przecież to @Q'bot ? Skoro On o poranku był na Rakoniu to szybki jest, pierwszy cień to @Q'bot biegnący ustawić aparat, drugi cień jak wraca, a trzeci jak pozuje do zdjęcia i wraca po aparat ??... tak to sobie tłumaczę, choć zaglądając na Jego profil na instagramie to uwielbia bawić się aparatem fotograficznym i pewnie to efekt długiego czasu naświetlenia.
 15. Te Beskidzkie szczyty to fajne są?, niby tylko troszkę ponad 6 godzin trasy a 1000m podejść i zejść. I widoków i witaminy D3. Pętelka dookoła Żabnicy zrobiona. Na Prusowie bez zmian, na Hali Boraczej zaraz po śniadaniu już tłumy i dopiero od Skałki luźniej. Pogoda marzenie, Młodzi nie zostawili starszego w topniejącym śniegu?, dzionek przepiękny.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...