Jump to content

aye8

Member
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

aye8 last won the day on March 15 2022

aye8 had the most liked content!

Community Reputation

80 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam ? Wybieram się na majówkę w Beskid Żywiecki....to będzie 4 dniowa wędrówka od schroniska do schroniska ze sporym plecakiem i w związku z tym mimaluzując na maksa ciężar zastanawiam się nad raczkami...? Może był ktoś z Was teraz w tych rejonach i mi podpowie czy są konieczne...? Tak w dużym skrócie bedzie to pętla... Rajcza lub Ujsoły....Schronisko na Rycerzowej...Bacówka Krawców Wierch...Schronisko Rysianka...Rajcza Pozdrawiam ?
 2. @Kasia K piękne widoki miałaś ? A chmurki bajeczne ? i Taterki ❤ Ja na Pilsku byłam tylko raz w lutym tego roku i też szłam z Przełęczy Glinne....potem na nocleg do Rysianki a na drugi dzień na Boraczą.... Ale te cudne widoki, które miałaś mnie ominęły.....moje były monotematyczne jak poniżej załączę ? ale z pewnością będę chciała na Pilsko powrócić....a Twoje fotki jeszcze bardziej mnie do tego zmotywowały ?
 3. @Rpsot hmm w sumie to ten z tyłu, który do tej pory był dla mnie świstakiem móglby być niedźwiadkiem ??
 4. Przyczajony Niedźwiedź ?
 5. @Kasia K śliczne fotki ? Wybieram się w Beskid Żywiecki na majówkę i pierwszy nocleg mam na Wielkiej Rycerzowej....i skoro napisałaś, że przytulna bacówka to już się zacieszam ?
 6. To udanej wędrówkokontroli życzę ?
 7. @barbie609 super relacja piękne fotki ? Aż mi się zachciało tam jeszcze wrócić hi. Dwa lata temu w czerwcu wracając z Tatr do domu wstąpiłam na Leskowca....ale wspomnienia mam bardzo niemile.... Smutek we mnie a aura szara, błotnista i mglista.... A patrząc na Twoje fotki jakbym przyjaźniej na te terany zareagowała ?....reasumując muszę tam wrócić po nowe wspomnienie ? I....będziesz jutro w Gorcach hmmm To w tamtym roku spędziłam tam majówkę....i wspomnienie mam cudne. ...piękne tereny ?? A w drodze na Turbacz powitał mnie ocean krokusów i przebiśniegów ?
 8. Dziękuję za zapoznanie mnie z tematem ??
 9. ? jestem tu nowa i nieznany mi jest temat " Kudłatej" ?
 10. @Rpsot no bomba ? zajebiści ci Twoi druhowie ??. Gratuluję fantazji i wyobraźni... Władzio i Staś wymiatają ? A ja korzystając z okazji przedstawię Wam mojego druha, który od jakiegoś czasu towarzyszy mi na szlakach... Oto 5 minut mojego misia Jędrka ... A co niech się też polansuje na Tatromaniaku ?
×
×
 • Create New...