Skocz do zawartości

Tatrzańska zabawa: czy zdarzyło Ci się :)


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Luk_ napisał:

Dolinki nie mam. Ale w przerwie od bardziej ambitnego chodzenia lubię wejść na Ciemniak lub Halę Stoły ?

Był swego czasu pomysł wprowadzenia hulajnóg elektrycznych na asfalcie do MOKa. Korzystalibyście z takiego rozwiązania?

Chyba nie....za dużo ludzi A nie jestem dobra w slalomie.

A gdyby były meleksy zamiast koni do Moka to jeździli byście nimi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, Luk_ napisał:

Myślę, że tak. Jak dla mnie mogłaby funkcjonować taka kolejka jak w Chochołowskiej ?

Bierzecie wszelkiego rodzaju przewodniki itp. na wycieczkę górską by poznać lepiej historię miejsca w którym jesteście?

Na wycieczkę to nie, ale zwykle wieczorem po wycieczce czytam o miejscu w którym byłam.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, Luk_ napisał:

 

Umawiacie się na wyjścia w góry z ludźmi, których przypadkowo poznaliscie na szlaku?

Nie zdarzyło mi się ale kiedyś wracałam z dziewczyną która wracała sama bo kolega poszedł dalej a ona już nie miała siły.

Wolicie wcześniej zacząć i szybciej zejść czy raczej pospać i chodzić do późna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Zośka napisał:

Wolicie wcześniej zacząć i szybciej zejść czy raczej pospać i chodzić do późna ?

Dla mnie im wcześniej tym lepiej. Zazwyczaj latem i jesienią najlepsza pogoda jest rano. 

Czy złamał(a)byś przepisy/prawo żeby pojechać w Tatry? (np. zamknięte szlaki przez koronawirusa). 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mateusz Z napisał:

 

Czy złamał(a)byś przepisy/prawo żeby pojechać w Tatry? (np. zamknięte szlaki przez koronawirusa). 

Jakby do tej pory nie otwarli to chyba bym coś pokombinowała?

Czy zdarzyło się wam zawrócić z jakiegoś szlaku ze względu na dużą ilość ludzi /zatory/długie czekanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Luk_ napisał:

 

Robiliście za nosicza w Tatrach Słowackich w zamian za herbatkę (czy co oni tam oferują)?

Nie ale czasem chętnie bym się wdrapała na to nosidło żeby to mnie ktoś wniósł ?

Jest taki szlak/szczyt który omijacie z daleka i nie chcecie na niego iść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Luk_ napisał:

Lodowy ?

A na który szczyt najchętniej wracacie i dlaczego?

 

Pewnie zaskoczę, ale na Nosal. Z sentymentu. To mój pierwszy, tatrzanski szczyt, na który wlazłem, mając lat kilka...

Miejsce w Tatrach, gdzie - metaforycznie - wszystko się zaczyna i wszystko się kończy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
39 minut temu, RudaMaRysia napisał:

 

Czy spotkaliście w górach kogoś dziwnego ? ?

Może nie dziwnego ale zadziwiającego. Gdzieś w okolicach Buczynowych Turni mijały mnie 2 zakonnice które szły dużo szybciej ode mnie chociaż musiało im być okropnie niewygodnie w tych długich habitach. 

A Was co najbardziej zadziwiło na szlaku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Q'bot napisał:

Da, da...

Skoro już jesteśmy w temacie ubrań - to czy ktoś porzucił w górach element garderoby umyślnie? ;>

Nie wiem, czy zostały porzucone, czy zgubione, ale między schroniskiem na Chochołowskiej a parkingiem wyparowały klapki mojego syna ???... (przestały się podobać...???). 

 

Co najdziwnieszego ( najmniej potrzebnego) dźwigaliście w plecaku???

Edytowane przez jaaga76
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2020 o 18:24, jaaga76 napisał:

 

Co najdziwnieszego ( najmniej potrzebnego) dźwigaliście w plecaku???

Ładowarkę do baterii aparatu. Nie wiem po co ani dlaczego?

Zdarzyło się wam kiedyś zamienić coś (np.kijki, termos rękawiczki) przy pakowaniu i wracać z tym potem do schroniska żeby oddać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, RudaMaRysia said:

Czy zdarzyło Wam się zanurzyć w górskim potoku? ?

Ablucja, zwłaszcza latem czasami bywa konieczna ;] Choć nie wiem czy jakiś potok pozwala na zanurzenie się w pozycji pionowej? Bo jeśli po pas to owszem.

 

Ładowarkę do aparatu czasami nosiłem, lecz teraz wolę taszczyć po prostu akumulatory. Ile Wy ich nieśliście maksymalnie? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...